Sold
Molenkamp 47121 WE AaltenAalten-kern Oost
€ 289,004 k.k.
- 94 m²living area
- 179 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 19, 2025
- Date of sale
- August 5, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Deze gemoderniseerde middenwoning is koren op de molen voor de koper. Want alleen al als hij dit verhaal leest zit het in de molen. Best apart want in de Molenkamp is geen molen te bekennen. Maar wel veel rust, ruimte en groen. Vrij uitzicht en veel parkeerruimte. De woning heeft zelfs een met pannen gedekte grote geïsoleerde schuur en aangebouwde bijkeuken. Maar in de nok van deze tekst vermelden we ook de kunststof kozijnen met triple glas. En dat de woning uitermate netjes wordt bewoond.
BINNENKIJKEN
Keuze genoeg uit de vele parkeerplekken aan de overzijde en opzij. We staan binnen in de hal en openen de deur van het keurige toilet en de gemoderniseerde meterkast, links zien we de trapopgang en trapkast. Via de doorzonwoonkamer met laminaat en sfeervolle houtkachel komen we in de open, lichte keuken met inbouwapparatuur. De volgende deur laat ons de strakke verwarmde bijkeuken zien. Omdat het regent gaan we straks naar de schuur. Eerst maar even naar boven.
Op de eerste verdieping treffen we een drietal slaapkamers en een luxe badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. Deze ruimte was eerst een slaapkamer. De ruimte van de voormalige badkamer is bij de voor- en achterslaapkamer getrokken.
Veel mensen in de buurt hebben een vaste trap naar boven gemaakt. Hier zou je makkelijk nog een grote slaapkamer kunnen maken. Onze verkoper maakt nog gebruik van een vlizotrap. Hij is begonnen met isoleren van het dak. Maar omdat de kans bestaat dat de volgende koper er een dakkapel of dakramen in wil plaatsen hebben we hem geadviseerd om deze klus niet verder af te maken. Kun je gelijk zien dat het dak er nog prima bij staat en dat er geen asbestplaten zijn aangebracht.
BUITENLEVEN
De achtertuin ligt praktisch op het zuiden en heeft een schitterende geïsoleerde houten schuur met zolderberging (over volle breedte van de kavel) en dakpannen. Er is een achterom en een stuk overkapping. Op het dak liggen zonnepanelen. Deze zijn gehuurd voor € 42,-- (afkoop € 1.940).
BUURT
Een leuke en brede straat met veel parkeerruimte. Nabij de kinderboerderij met park. En je loopt zo naar de Slinge met watervallen. Je zit ook niet ver van het centrum, station en scholen.
BETREFT TECHNIEK
In 2008 is de woning binnen totaal onderhanden genomen. Uit die tijd dateren de keuken het sanitair, de cv -combiketel (Nefit Topline) en ook is toen de elektra aangepast. Er is glasvezel aanwezig. In de woonkamer en badkamer is vloerverwarming aanwezig.
BONDIGE REACTIE VERKOPER
“De koper krijgt hier veel ruimte, rust, licht en uitzicht. Hij zit overal dichtbij. Een heerlijke tuin zorgt voor lange zomeravonden. We krijgen de kans om door te stromen naar een twee onder een kapper met grote tuin en veel klusruimte. Vandaar dat we ruimte maken voor de volgende bewoners. De oplevering zou al in de loop van september kunnen.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,004 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,075
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 179 m²
- Volume in cubic meters
- 392 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit topline (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- AALTEN D 5807
- Cadastral map
- Area
- 179 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,410x
Viewed
27x
Saved
18-7-2025
On Funda
Neighborhood

Aalten-kern Oost
Aalten- Residents
- 1,095
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,103
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




