Sold
- 184 m²living area
- 1,060 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 14, 2025
- Date of sale
- February 4, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Welkom bij deze prachtige vrijstaande woning gelegen aan de Fregat 1, in de rustige en gezinsvriendelijke wijk ‘De Werven’. Graag nemen we jou mee voor een digitale rondleiding bij deze woning. Je kunt via de voordeur de woning betreden maar ook via een deur aan de zijkant van de woning. Je stapt nu een praktische ruime bijkeuken in. Ideaal om hier alle jassen, schoenen en tassen op te bergen Via de hal kom je in de fijne leef keuken, voorzien van alle gemakken en met openslaande deuren naar de tuin. Je kunt hier ook een mooie nieuwe keuken plaatsen. Als je droomt van een groot keukeneiland, dan is dat hier zeker mogelijk. Geniet van extra comfort dankzij de airconditioning die de begane grond aangenaam koel houdt op warme dagen. In de winter is de vloerverwarming hier weer extra fijn. De ruime living heeft ook toegang tot de tuin en je kijkt via de voorzijde leuk weg op het plantsoen in de straat. Mede door de vele raampartijen is dit huis heel licht. Op de eerste verdieping bevinden zich een royale badkamer, een separaat toilet en maar liefst drie zeer ruime slaapkamers. De tweede verdieping van dit huis biedt tal van mogelijkheden. Momenteel wordt deze verdieping gebruikt als een Bed & Breakfast, maar deze ruimte is ook ideaal voor een groot gezin dat behoefte heeft aan extra leefruimte. Je vindt hier een aparte wasruimte waar de wasmachine en de droger zich bevinden. Naast de twee zeer ruime slaapkamers (beide voorzien van airconditioning) bevindt er zich op deze etage ook een badkamer. Deze is voorzien van een wastafel, douchecabine en een toilet. De vloer wordt in de wintermaanden lekker warm dus dat is fijn als je net uit de douche stapt. Buiten vind je in de zijtuin een houten tuinhuis waar je heerlijk kunt ontspannen en genieten van de groene omgeving. De achtertuin is in de zomer flink groen door de mooie dakplantanen en de leilindes. Daarnaast beschikt deze woning over 2 eigen parkeerplekken, een garage en een laadpaal, zodat je altijd zorgeloos je elektrische auto kunt opladen. Dit familiehuis is ideaal voor doorstromers die op zoek zijn naar comfort, ruimte en een plek waar het hele gezin kan groeien en bloeien. De ligging in de gezellige wijk Alblasserdam zorgt voor een prettige leefomgeving waar kinderen veilig kunnen spelen en volwassenen kunnen genieten van rust en ruimte. Wil je meer weten of een bezichtiging inplannen? Neem dan contact met ons op. We kijken ernaar uit om je rond te leiden in deze unieke woning. Tot snel!
Indeling
Hal: Je kunt via de voordeur de woning betreden maar ook via een deur aan de zijkant van de woning. Vanuit de ruime hal heb je toegang tot de meterkast, de berging, de woonkamer, toilet en de trap. De hal is afgewerkt met een houten vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Meterkast: 12 elektrische groepen, een aardlekschakelaar en een hoofdaardlekschakelaar. Vernieuwd in 2021
Toilet: Keurig deels betegelde toiletruimte met een zwevend toilet, fonteintje en mechanische ventilatie.
Woonkamer: De woonkamer is ruim en heeft een aparte zithoek aan de rechterzijde. In het hart van de kamer kan je de eettafel vinden. Geniet van extra comfort dankzij de airconditioning (2024) die de begane grond aangenaam koel houdt op warme dagen. In de winter is de vloerverwarming hier weer extra fijn. De ruime living heeft ook toegang tot de tuin. Via de voorzijde kijk je leuk weg op het plantsoen in de straat. Mede door de vele raampartijen is dit huis heel licht.
Keuken: Via de hal kom je in de fijne open leef keuken, voorzien van alle gemakken en met openslaande deuren naar de tuin. Je kunt hier ook een mooie nieuwe keuken plaatsen. Als je droomt van een groot keukeneiland, dan is dat hier zeker mogelijk. De keuken is voorzien van een oven, 4-pitsgastel, afzuigkap, koel/vries combinatie en een vaatwasser
Bijkeuken: Praktische ruime bijkeuken met veel daglcith. Ideaal om hier alle jassen, schoenen en tassen op te bergen. Je kunt vanaf hier ook de woning betreden.
De bijkeuken is voorzien van zeil op de vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Eerste verdieping
Overloop: Op de eerste verdieping bevinden zich een royale badkamer, een separaat toilet en maar liefst drie zeer ruime slaapkamers. De overloop is lekker licht door alle ramen. De overloop is afgewerkt met een marmoleum vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Badkamer: De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een whirlpool ligbad, Inloopdouche, een houten meubel met twee waskommen en mechanische ventilatie. De badkamer heeft mooie hoge ramen en er is elektrische vloerverwarming aanwezig. Heerlijk ontspannen de dag beginnen.
Slaapkamer 1: Hele ruime slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning. De kamer beschikt over een groot raam. De kamer is afgewerkt met een marmoleum vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Slaapkamer 2: Ruime slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning. De kamer is momenteel ingericht als gym. De kamer is afgewerkt met een marmoleum vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Slaapkamer 3: Ruime slaapkamer gelegen aan de voorzijde van de woning. De kamer is afgewerkt met een marmoleum vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Toiletruimte: Separate toiletruimte met een zwevend toilet, wastafel en mechanische ventilatie. De ruimte beschikt over een hoog raam en is afgewerkt met plavuizen vloer, tegels en spuitwerk.
Tweede verdieping
Overloop: De tweede verdieping van dit huis biedt tal van mogelijkheden. Momenteel wordt deze verdieping gebruikt als een Bed & Breakfast, maar deze ruimte is ook ideaal voor een groot gezin dat behoefte heeft aan extra leefruimte. De overloop geeft toegang tot de badkamer, twee slaapkamers en een wasruimte. De overloop is afgewerkt met een marmoleum vloer, welke doorloopt naar de slaapkamers, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Wasruimte: Aparte wasruimte waar de wasmachine en de droger zich bevinden. Daarnaast bevindt zich hier de cv-ketel en de verdeler van de zonnepanelen (18 stuks). De wasruimte is afgewerkt met een klein dakraam, zeil op de vloer, gestuukte wanden, en een delen plafond.
Slaapkamer 4: Zeer ruime slaapkamers (voorzien van airconditioning)Kamer beschikt over voldoende opbergruimte, een dakraam en een zijraam.
Slaapkamer 5: Zeer ruime slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning (voorzien van airconditioning). Deze kamer beschikt over een hele hoge nok, een keukenblokje met warm en koud water voorziening, een dakraam en een zijraam.
Badkamer: Badkamer welke is voorzien van een wastafel, douchecabine en een toilet. Er is een klein dakraam aanwezig, en mechanische ventilatie. De vloer wordt in de wintermaanden lekker warm door de elektrische vloerverwarming dus dat is fijn als je net uit de douche stapt.
Tuin
Voortuin: De voortuin is ideaal gelegen op het zonnige zuiden en biedt een verzorgde en uitnodigende uitstraling. Met een oppervlakte van circa 3,40 m x 12 m is de tuin aangelegd met sierbestrating, omlijst door tuinborders met een charmant boompje en een groene haag. Deze combinatie zorgt voor een sfeervol geheel en biedt ruimte voor een gezellig zitje, waar je heerlijk van de zon kunt genieten.
Tuin rondom: De zijtuin biedt een oase van rust met een prachtig houten tuinhuis, waar je heerlijk kunt ontspannen en genieten van de groene omgeving. Dankzij de ingebouwde heater kun je hier zelfs op frisse dagen comfortabel zitten. De achtertuin is een groene en sfeervolle plek, vooral in de zomermaanden, wanneer de dakplantanen en leilindes volop in blad staan. Deze tuin biedt het beste van twee werelden, met plekjes om zowel in de zon als in de schaduw te zitten. Gelegen op het noorden is de achtertuin voorzien van praktische aansluitingen, zoals een waterpunt en elektra. Ook is de tuin via een achterom goed bereikbaar, wat ideaal is voor bijvoorbeeld fietsen of tuinonderhoud.
Garage: De stenen garage is een praktische toevoeging aan de woning. Voorzien van elektra is deze ruimte geschikt voor opslag of het stallen van fietsen en gereedschap. Bovendien is er een laadpaal aanwezig, zodat je jouw elektrische auto altijd zorgeloos en gemakkelijk kunt opladen.
Naast de garage beschikt de woning over twee eigen parkeerplekken direct bij de woning. Dit is een groot pluspunt en zorgt ervoor dat je altijd verzekerd bent van een veilige en gemakkelijke parkeerplek, een echte luxe!
Bijzonderheden
Welkom bij deze prachtige vrijstaande woning gelegen aan de Fregat 1, in de rustige en gezinsvriendelijke wijk ‘De Werven’. De ligging in de gezellige wijk Alblasserdam zorgt voor een prettige leefomgeving waar kinderen veilig kunnen spelen en volwassenen kunnen genieten van rust en ruimte.
ALGEMEEN
Bouwjaar: 2007
Verwarming: CV ketel Remeha Calenta 2013 en vloerverwarming (begane grond) en elektrische Vloerverwarming (badkamers)
Warmwatervoorziening: CV ketel Remeha Calenta 2013
Zonnepanelen: 18 stuks
Glas: Volledig dubbel glas
Kozijnen: Houten kozijnen
Energielabel: A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 840,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,565
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 184 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 1,060 m²
- Volume in cubic meters
- 675 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, walk-in shower, bath, underfloor heating, whirlpool, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ALBLASSERDAM C 5746
- Cadastral map
- Area
- 358 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALBLASSERDAM C 6315
- Cadastral map
- Area
- 13 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALBLASSERDAM C 6417
- Cadastral map
- Area
- 667 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
- ALBLASSERDAM C 6318
- Cadastral map
- Area
- 9 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALBLASSERDAM C 6095
- Cadastral map
- Area
- 13 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden and front garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,689x
Viewed
40x
Saved
14-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




