Ruim driekamer-appartement met vrij uitzicht over de Singel, eigen garagebox en centrale ligging in Alkmaar
Bent u op zoek naar een ruim en comfortabel appartement op een uitstekende locatie? Dan is dit appartement aan de Geesterweg 1 E in Alkmaar absoluut een bezichtiging waard. Met een woonoppervlakte van circa 105 m², een royale woonkamer van maar liefst circa 50 m², twee goed bemeten slaapkamers en een eigen garagebox biedt deze woning alles voor comfortabel wonen.
Dankzij de vrije ligging en het fraaie uitzicht geniet u hier dagelijks van een gevoel van ruimte, terwijl de historische binnenstad van Alkmaar, winkels, restaurants en het NS-station zich op korte afstand bevinden. De combinatie van ruimte, comfort en een centrale ligging maakt dit een appartement waar u jarenlang met veel plezier kunt wonen.
Deze woning in één oogopslag:
- Appartement met vrij uitzicht;
- Woonoppervlakte van circa 105 m²;
- 2 slaapkamers;
- Eigen garagebox voorzien van elektra en een elektrische deur;
- Complex voorzien van lift;
- Energielabel A;
- Gelegen in het centrum van Alkmaar.
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden van deze woning? Plan dan gerust een vrijblijvende bezichtiging met één van onze makelaars.
Indeling
Begane grond
Via de verzorgde centrale entree bereikt u het appartementencomplex. Hier bevinden zich het bellentableau, de lift en het trappenhuis. Op het afgesloten terrein beschikt u over een eigen garagebox van circa 18 m², voorzien van elektra en een elektrische garagedeur.
Tweede verdieping
Bij binnenkomst komt u in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken van de woning. De royale woonkamer van circa 50 m² vormt het hart van het appartement en biedt volop ruimte voor een comfortabele zit- en eethoek. De grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en een fraai vrij uitzicht over de Singel. Vanuit de woonkamer is de keuken bereikbaar welke beschikt over voldoende opbergruimte en diverse inbouwapparatuur waaronder een oven, koel-vriescombinatie, 4-pits kookplaat en een afzuigkap. Vanuit de keuken is de berging bereikbaar waar de CV-installatie is gesitueerd. Indien gewenst kan de keuken eenvoudig bij de woonkamer getrokken worden, de wand tussen de keuken en de woonkamer is niet dragend.
De woning beschikt over twee slaapkamers van goed formaat, die geheel naar wens kunnen worden ingericht als slaap-, werk- of hobbykamer. Vanuit de grote slaapkamer is er tevens een inloopkast bereikbaar.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche van Molenaar en een wastafel. Daarnaast beschikt de woning over een separate toiletruimte.
Omgeving
Het appartementencomplex Bergerpoort is gelegen op een prachtige locatie aan de Geesterweg, tegenover de Grote Kerk en op loopafstand van de historische binnenstad van Alkmaar. Hier woont u met een fraai uitzicht over de singel en alle voorzieningen binnen handbereik. Winkels, restaurants, terrassen, het NS-station en diverse uitvalswegen zijn eenvoudig bereikbaar, waardoor u geniet van de ideale combinatie van rust, ruimte en levendigheid.
Bijzonderheden:
– Servicekosten bedragen € 219,31 per maand.
Highlights
AI-generated from the description
Central living in Alkmaar
On the Singel, near old city and Grote Kerk.
Private garage box with power
Approx. 18 m² garage with power and electric door.
Spacious three-room apartment
Approx. 105 m² living space, 50 m² living room.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 495,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,714
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 219.31 per month
Construction
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1991
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
Areas
Living area
105 m²
External storage space
18 m²
Volume in cubic meters
336 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system