Poulinkstraat 37607 GS AlmeloBinnenstad Zuid
€ 1,590,000 k.k.
- 283 m²living area
- 6bedrooms
Description
Op een centrale locatie aan de Poulinkstraat te Almelo mogen wij u dit bijzondere object aanbieden. Het object bestaat uit drie zelfstandige woonruimtes, gelegen in een karakteristiek en monumentaal pakhuis, een rijksmonument nabij het centrum van Almelo, welke reeds zeer hoogwaardig gerenoveerd is.
Dit object combineert direct rendement met de mogelijkheid tot eigen bewoning. De appartementen op de begane grond en eerste verdieping zijn reeds verhuurd, terwijl het bovengelegen appartement vrij van huur is en de mogelijkheid biedt tot eigen bewoning. Hierdoor ontstaat een ideale combinatie van belegging én eigen gebruik: wonen in een hoogwaardig appartement, terwijl de overige woonruimtes zorgen voor stabiele huurinkomsten.
De bovenste woonruimte betreft een fraai en licht appartement met een unieke uitstraling. De woning beschikt niet alleen over veel ruimte, maar leent zich ook uitstekend voor diverse doeleinden, waaronder een combinatie van wonen en werken. De woonruimte beschikt daarnaast over een royaal dakterras, welke deels overdekt is en tevens bereikbaar via een liftinstallatie. Daarnaast beschikt elke woonruimte over een eigen berging op het souterrain.
Het object is gelegen in een rustige straat op loopafstand van het centrum van Almelo. Hierdoor biedt het geheel een perfecte combinatie van privacy en comfort. Dankzij de centrale ligging zijn ook uitvalswegen en het openbaar vervoer goed bereikbaar.
Vermeldenswaardig is dat de aankoop van twee appartementen ook een optie is.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging!
Indeling :
Het object bestaat uit drie zelfstandige woonruimtes, verdeeld over meerdere woonlagen en gesitueerd in een karakteristiek pand. In het souterrain bevinden zich drie separate bergingen, elk met een oppervlakte van circa 40 m², behorend bij de afzonderlijke woonruimtes. Deze bergingen bieden ruime mogelijkheden voor opslag en praktisch gebruik.
Elke woonlaag is bereikbaar via een centraal trappenhuis naar een overloop. Daarnaast is het complex voorzien van een liftinstallatie, hetgeen zorgt voor extra comfort en toegankelijkheid.
De woonruimtes zijn stuk voor stuk royaal en functioneel ingedeeld. Iedere woning beschikt over een ruime woonkamer, een woonkeuken, een separate badkamer en twee volwaardige slaapkamers. De indeling is licht en ruimtelijk opgezet, waarbij de karakteristieke elementen van het pand op een smaakvolle wijze zijn behouden.
Het appartement op de tweede verdieping beschikt over een bovengelegen dakterras, met een mooie ruime glazen opbouw die als kantoor geschikt is. Dit zeer ruime dakterras vormt een bijzondere en waardevolle buitenruimte en biedt een fraai uitzicht over de omgeving. Verder heeft de 2e etage beschikking over een eigen parkeerplaats aan de zijkant van het gebouw.
Kadastraal :
Gemeente : Ambt-Almelo
Sectie : B
Nummer : 12294 A1, A2 en A3
Bouwjaar :
1862
Gebruiksoppervlakte wonen :
Ca. 463,9 m²
Overige inpandig :
Ca. 166 m²
Gebouw gebonden buitenruimten :
Ca. 94 m²
Inhoud :
Ca. 1688 m³
Huurgegevens :
Huurgegevens zijn op aanvraag beschikbaar. Bestemmingsplan : Het object valt binnen bestemmingsplan: ‘Centrum Zuid’ met als enkelbestemming: ‘Gemengd – 3’.
De volledige bestemmingsplaninformatie is op aanvraag beschikbaar.
Bijzonderheden :
De woonruimten beschikken over o.a. de volgende voorzieningen-/ eigenschappen:
– Gelegen in een rustige straat op loopafstand van het levendige centrum van Almelo;
– Karakteristiek pand;
– Recent gerenoveerd en verduurzaamd;
– Zeer energiezuinig;
– Flexibele indeling;
– Mogelijkheid tot het uitvoeren van een beroeps- of bedrijfsactiviteit aan huis;
– Ruime woonkamer;
– Open keuken;
– Twee volwaardige slaapkamers;
– Luxe afgewerkte badkamer;
– Liftinstallatie ten behoeve van goederen;
– Ruime, praktische berging op het souterrain;
– Linoleum vloer op de op de tweede verdieping;
– Royaal dakterras, welke deels overdekt is;
– Goede bereikbaarheid met zowel het eigen- als het openbaar vervoer;
– Kortom; mogelijkheden alom voor dit statige object!
– Etc.
Vraagprijs :
€ 1.590.000,00 k.k.
- Asking price
- € 1,590,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,618
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Ground-floor + upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1862
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 283 m²
- Volume in cubic meters
- 770 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 3 separate toilets
- Number of stories
- 3 stories
Popularity
8,284x
Viewed
42x
Saved
19-1-2026
On Funda
Neighborhood

Binnenstad Zuid
Almelo- Residents
- 1,335
- Family with children
- 8%
- Avg. asking price / m²
- € 3,373
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.