Operetteweg 781323 VC AlmereBedrijventerrein Felsersplaats
€ 945,000 k.k.
- 270 m²living area
- 543 m²plot size
- 7bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen – Werken – Wellness
Luxe wonen met wellness en comfort.
Indeling
Wonen én werken op één bijzondere plek in Almere. Droomt u van een plek waar werken en en wonen perfect samenkomen? Deze geschakelde woon-werkunit aan de Operetteweg 78 in Almere Stad biedt dat en nog veel meer. Deze uitzonderlijk goed afgewerkte woning biedt een perfecte combinatie van stijl, comfort en ontspanning. Elk detail is met zorg gekozen om een woonervaring te creëren die rust, luxe en gemak uitstraalt.
Bij binnenkomst valt direct de aangename sfeer op. De ruime woonkamer is voorzien van vloerverwarming en er is een centraal stofzuigsysteem door het gehele huis, wat zorgt voor optimaal wooncomfort. In de zithoek vormt een indrukwekkend zee-aquarium van twee meter lang, smaakvol ingebouwd in de muur, een unieke blikvanger. Het biedt een rustgevend uitzicht op het onderwaterleven en versterkt het gevoel van harmonie in de leefruimte. De keuken beschikt over een kookeiland en inbouwapparatuur. Van uit de woonkamer leidt een trap naar een overloop met twee slaapkamers en een riante badkamer, de hoofdslaapkamer is voorzien van een zeer royale inloopkast.
De badkamer is ingericht als een complete wellnessruimte. Hier vindt u een professionele stoomcabine, sauna en whirlpool, perfect voor ontspanning na een lange dag. De elektrische vloerverwarming zorgt bovendien voor een aangename temperatuur en extra comfort.
Tevens vindt u op de begane vloer een ruime werkkamer. Een tweede trap leidt naar een overloop met slaapkamer en doucheruimte.
Buitenruimte
De buitenruimte sluit naadloos aan op de luxueuze uitstraling van het interieur. De zuid gerichte tuin is onderhoudsvrij en beschikt over meerdere terrassen, een vijver, ideaal om te genieten van zowel zon als schaduw. Het verwarmde zoutwater zwembad geeft zacht zwembadwater en is onderhoudsvriendelijk. Het zwembad vormt het middelpunt van de tuin en biedt een heerlijke plek voor ontspanning en verfrissing in de zomermaanden. Het zwembad (8,80x3,75 meter) met Griekse inlooptrap is voorzien van sfeerverlichting, warmtepomp, robotstofzuiger en een automatisch lamellendek.
Aan de zijkant van de woning is er parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein, en een fietsenschuur. Direct voor de woning zijn vier parkeerplaatsen op de openbare weg. Kortom, deze woning biedt alles wat u mag verwachten van modern, luxe wonen; hoogwaardige afwerking, uitgebreide wellness voorzieningen, slimme comfort oplossingen en een sfeervolle woonbeleving in een stijlvol geheel.
Gastenverblijf
Het gastenverblijf bestaat uit drie stijlvolle design studio's, elk uitgerust met een woonkamer, slaapvide, keuken, badkamer, toilet en voorzien van verwarming/airconditioning. Deze drie studio's worden op het ogenblik aangeboden via Airbbnb en Booking.com. Boven de technische ruimte is een royale opslagruimte gecreëerd. De verhuur is zeer gewild; een belangrijk voordeel voor de gasten is de rust, de gunstige ligging dichtbij het treinstation/bushalte en het winkelcentrum op slechts 3 minuten loopafstand.
Oplevering is:
Incl. gordijnen, vitrage, dubbel plissegordijnen, Philips hue systeem inclusief alle verlichting, kastenwand inloopkast, beveiligingscamera's, wasmachine, wasdroger, wasmachine/droger, Amerikaanse koelkast. Astovac centraal stofzuigsysteem. Zonnepanelen 40 x Trina Solar 375 wp, 25x 100wp.Tuinmeubilair, Nest bewakings camerasysteem, Nest deurbel camera, Alarmsysteem aangesloten op meldkamer, Nuki smartlock, deurslot met afstandsbediening. Compleet ingerichte studio's.
Lokatie
Scholen, kinderdagverblijven en sportclubs liggen op korte afstand.
Voor boodschappen en restaurants kunt u terecht in het overdekte winkelcentrum van Muziekwijk met supermarkt, bakker, slager, visboer, bloemenwinkel, Domino's, Chinees en meer.
Diverse bedrijfsactiviteiten zijn mogelijk binnen het bestemmingsplan. Het gastenverblijf is momenteel ingericht als B&B.
De woning is uitstekend bereikbaar: de busbaan ligt voor de deur, station Muziekwijk is op 300 meter afstand. De uitvalswegen naar Hogering en A6 zijn dichtbij, zodat u snel overal bent.
Waarom deze plek zo bijzonder is: Hier kunt u het leven leiden waar u altijd van heeft gedroomd: uw gezin voelt zich thuis, werk en privé zijn perfect te combineren. Een unieke woon-werkunit die klaar is om met liefde te worden bewoond.
Bijzonderheden
Gebruiksoppervlakte wonen 270 m2
Perceeloppervlakte 543 m2
Energielabel A
65 zonnepanelen 15 kWh piekvermogen
Zwembad met warmtepomp, sfeerverlichting, robotstofzuiger en lamellendek
Vloerverwarming gehele begane grond, airco in kantoorruimte
Elektrische vloerverwarming in badkamer, sauna, stoomcabine en bad/whirlpool
Diverse terrassen, vijver
Volledig beveiligd met 5 camera's alarmsysteem, Nuki slot
- Asking price
- € 945,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,500
- Year of construction
- 2000
- Specific
- Double occupancy present
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 270 m²
- Plot size
- 543 m²
- Volume in cubic meters
- 973 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 5 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, steam cabin, 4 toilets, underfloor heating, whirlpool, 4 showers, and 4 sinks
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ALMERE Q 5200
- Cadastral map
- Area
- 543 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 195 m² (19.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Commercial property
- Commercial property
- 81 m², detached
Popularity
1,394x
Viewed
19x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bedrijventerrein Felsersplaats
Almere- Residents
- 110
- Family with children
- 17%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?