New
Koningshof 592402 DE Alphen aan den RijnHerenweg
€ 290,000 k.k.
- 58 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Centraal gelegen 3-kamer appartement met een moderne keuken en nieuwe c.v-ketel.
• Lichte woonkamer
• Moderne open keuken voorzien van inbouwapparatuur
• 2 ruime slaapkamers
• Centrale ligging ten op zichte van winkels en uitvalswegen
• Balkon met de ochtendzon.
Op een gunstige locatie in Alphen aan den Rijn ligt dit lichte en goed ingedeelde 3-kamerappartement met twee ruime slaapkamers, een moderne open keuken en een balkon op de ochtendzon. Het appartement bevindt zich op de eerste woonlaag en is rustig gelegen als laatste woning aan de galerij, wat zorgt voor extra privacy.
Het appartement ligt op korte afstand van winkelcentrum De Herenhof met diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Het centrum van Alphen aan den Rijn is binnen circa 15 minuten fietsen bereikbaar. Openbaar vervoer en uitvalswegen richting onder andere Schiphol en de grote steden zijn eveneens goed bereikbaar. Parkeren kan vrij achter het complex.
De indeling is als volgt, de begane grond: de centrale entree met het bellentableau, de intercom en de postbussen. Bij binnenkomst een centrale hal met de lift en trapopgang naar de woonetages.
Dit appartement is vanaf de achterzijde bereikbaar via het zelfstandige entree van de appartementen op de 1e woonlaag en betreft het laatste appartement van de galerij.
Het appartement:
Via de entree bereikt u de hal met ruime garderobe, intercom en meterkast (6 groepen en aardlekschakelaar). De twee slaapkamers zijn gelegen aan de galerijzijde. Doordat het appartement als laatste op de galerij ligt, geniet u hier van extra privacy zonder passerende buren langs de ramen. De kleinere slaapkamer beschikt bovendien over een tweede aansluiting voor de wasmachine.
De gedeeltelijk betegelde toiletruimte is voorzien van een vrijhangend toilet en een fonteintje. De badkamer is modern afgewerkt met lichte wandtegels en antracietkleurige vloertegels en beschikt over een douchecabine met thermostaatkraan, een wastafelmeubel, wasmachineaansluiting en inbouwspots.
De lichte woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van het appartement en profiteert van grote raampartijen. De open keuken is uitgevoerd met een recht keukenblok en voorzien van diverse (inbouw)apparatuur, waaronder een oven, 5-pits gaskookplaat, zwarte afzuigschouw (2021), vaatwasser (2026), koel-/vriescombinatie (ter overname, 2021), vriezer, spoelbak en voldoende kastruimte.
In de vaste kast bevindt zich de opstelling van de cv-ketel (Remeha, 2026) en de unit voor mechanische ventilatie (2021).
Bijzonderheden:
- Wanneer u een appartement koopt wordt u van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren.
- De VvE bijdrage is € 141,12 per maand (2026). De stukken van de VvE zijn via ons kantoor digitaal te verkrijgen.
- De Vereniging van Eigenaren is actief en financieel gezond.
- Volledig voorzien van dubbele beglazing
- C.V-ketel uit 2026
- Mechanische ventilatie in 2021 vernieuwd
- Appartement is volledig voorzien van zeil in laminaatmotief
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Er wordt door ons geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 290,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 141.12 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 184 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- OUDSHOORN B 5596
- Periodic contribution
- Yes (€ 141.12 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Herenweg
Alphen aan den Rijn- Residents
- 1,245
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 4,828
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.