New
Baronielaan 25131 BX Alphen (NB)Zuidoost Alphen
€ 400,000 k.k.
- 85 m²living area
- 202 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Aan de Baronielaan 2 in Alphen staat deze charmante hoekwoning. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van verrassend veel lichtinval. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer. Op de 2e verdieping heb je een ruime bergzolder. Met een zonnige tuin op het zuiden, een moderne aluminium overkapping met glas, airconditioningsystemen én volop bergruimte is dit een plek waar je je direct thuis voelt. Samen met de aanwezigheid van 9 zonnepanelen en de ligging in een rustige, kindvriendelijke woonomgeving, biedt deze woning een uitstekende basis voor een heerlijk thuis.
Is jouw interesse gewekt? Wij nodigen je graag uit voor een bezichtiging!
Indeling:
Begane grond
Als je de auto op de oprit hebt geparkeerd, loop je zo naar de entree van de woning. In de hal vind je de meterkast (6 groepen, een fornuisgroep, een PV-groep, 2 aardlekschakelaars en een hoofdschakelaar), een nette toiletruimte met closet en fonteintje en de toegang tot het leefgedeelte.
De tuingerichte woonkamer is ca. 30 m² groot en staat in open verbinding met de keuken aan de voorzijde van de woning. Dankzij de slimme indeling en de praktische trapkast geniet je hier van optimaal leef comfort. Een loopdeur geeft je toegang tot de achtertuin. Wat deze ruimte écht comfortabel maakt, is de airconditioning (geplaatst in 2025). Hiermee koel of verwarm je de ruimte energiezuinig, precies zoals jij dat wilt. Vanuit de woonkamer kun je met een vaste trap naar de 1e verdieping.
De keuken heeft een praktische, rechte opstelling. Hier ben je van alle gemakken voorzien: een 4-pits inductiekookplaat, r.v.s. afzuigkap, oven met magnetronfunctie, vaatwasmachine, koel-/vriescombinatie en een r.v.s. spoelbak met een fraai kunststof werkblad. Extra opbergruimte nodig voor de voorraad? De handige provisiekast biedt uitkomst.
1e verdieping
Via de vaste trap, die op de overloop fraai en functioneel wordt afgesloten met een schuifdeur, bereik je de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot drie, in grootte variërende, slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers gelegen aan de voorzijde van de woning zijn ca. 4.06 x 2.71 m en ca. 3.08 x 2.63 m groot. De masterbedroom is in 2025 uitgerust met een airconditioning (onafhankelijk van beneden te bedienen) die zorgt voor een perfect slaapklimaat voor de hele verdieping, het hele jaar door.
De slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning is ca. 3.32 x 2.49 m groot.
De volledig betegelde badkamer is functioneel en compleet ingericht. Je vindt hier een comfortabel ligbad met douchefunctie, een wandcloset en een wastafelmeubel, waarin de aansluitingen voor de wasapparatuur netjes uit het zicht zijn weggewerkt. Daarnaast is de ruimte voorzien van mechanische ventilatie voor een optimale luchtverversing.
2e verdieping
Via een handige vlizotrap bereik je de royale bergzolder. Dankzij het Velux dakraam valt hier natuurlijk licht binnen. Dit is de ideale plek voor alle seizoensspullen. Tevens bevindt zich hier de opstelplaats van de C.V.-combiketel (Intergas, 2012).
Tuin, berging(en) & oprit
De fijne achtertuin is gelegen op het zonnige zuiden! Hier geniet je van maximale privacy en een uitstekende bezonning. Door de recent geplaatste, hoogwaardige aluminium overkapping met glas geniet je al vroeg in het voorjaar én tot diep in het najaar van het buitenleven.
De tuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met een strak gazon van kunstgras, gecombineerd met sierbestrating en groene borders. Achterin de tuin staat een royale stenen berging (ca. 3.85 x 3.01 m) voorzien van elektra. Het platte dak van deze berging is in 2023 volledig vernieuwd. Extra praktisch: er is een buitenwaterleiding aangelegd naar de voorzijde van deze berging.
Aan de zijkant van de woning bevindt zich nog een tweede ruime berging, eveneens voorzien van elektra. Met een loopdeur naar zowel de oprit als de achtertuin fungeert deze berging tevens als een handige, beschutte achterom. Het platte dak van deze berging is in 2024 volledig vernieuwd, waardoor je hier de komende jaren geen omkijken naar hebt.
Je auto parkeer je gemakkelijk op de eigen oprit aan de voorzijde van de woning.
Kenmerken
o Bouwjaar 1992.
o 9 zonnepanelen.
o De woning is volledig geïsoleerd.
o Grotendeels kunststof kozijnen.
o Dubbel glas, m.u.v. het dakraam op de 2e verdieping. Dit is enkel glas.
o De begane grondvloer en de eerste verdiepingsvloer zijn van beton.
o De tweede verdiepingsvloer is van hout.
o C.v.-combiketel (Intergas, 2012).
o In 2025 uitgerust met twee onafhankelijk regelbare airco's (koelen en verwarmen) in de woonkamer en hoofdslaapkamer.
o De begane grond is voorzien van een laminaat vloer.
o De slaapkamers zijn eveneens voorzien van een laminaatvloer.
o Zonnige tuin op het zuiden.
o Parkeergelegenheid op de oprit en in de directe omgeving van de woning.
o De woning staat in een rustige en kindvriendelijke buurt, nabij alle dagelijkse voorzieningen en sportvelden.
o Aanvaarding in overleg.
Alphen
Alphen is gelegen in de groene driehoek, tussen Breda en Tilburg, ten zuiden van de Rijksweg A58 en omgeven door bossen, waar onder andere landgoed de Hoevens is gelegen. Het dorp heeft een ruim winkelaanbod, er zijn verschillende sportverenigingen, een Cultureel Centrum, een basis school en kinderopvang. Het voortgezet onderwijs vind je op fietsafstand in Baarle-Nassau of Goirle. Er is een ook goede busverbinding naar o.a. Baarle-Nassau en Tilburg. Rust en ruimte om te wonen met goede voorzieningen en de steden dichtbij. Gemeente Alphen-Chaam is een Cittaslow* gemeente. Kortom, het is fijn wonen in Alphen!
* Cittaslow is het internationale keurmerk voor gemeenten die op het gebied van leefomgeving, landschap, streekproducten, gastvrijheid, milieu, infrastructuur, cultuurhistorie en behoud van identiteit tot de top behoren.
Verkoopvoorwaarden
- Asbestclausule
Bij woningen die voor 1 juli 1993 gebouwd zijn, bestaat het risico dat er asbesthoudende materialen verwerkt zijn in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in de vloerbedekking. Het eventuele risico van aanwezigheid van asbesthoudende materialen gaat na een verkoop over op de kopende partij, hetgeen wordt vastgelegd in de koopakte.
- Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 33 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
- Meetinstructie NEN2580
Deze woning is opgemeten conform de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte en inhoud. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat je ziet is wat je koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,706
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 202 m²
- Volume in cubic meters
- 401 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ALPHEN EN RIEL H 3923
- Cadastral map
- Area
- 180 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALPHEN EN RIEL H 33922
- Cadastral map
- Area
- 22 m²
- Back garden
- 55 m² (6.50 metre deep and 8.50 metre wide)
Popularity
718x
Viewed
16x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Zuidoost Alphen
Alphen (NB)- Residents
- 1,160
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 3,393
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.