Sold under reservation
Kaasjeskruid 493824 NW AmersfoortKruidenbuurt
€ 535,000 k.k.
- 118 m²living area
- 151 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherModerne gezinswoning(118m2)4 slaapkamers, parkeerplaats en diepe tuin
Description
Kaasjeskruid 49 te Amersfoort Nieuwland – royaal, licht en comfortabel wonen op een fijne gezinslocatie
Deze ruime en gerenoveerde woning van circa 118 m² is gelegen in de geliefde en kindvriendelijke wijk Nieuwland. De woning biedt een fijne combinatie van ruimte, licht en comfort, met een praktische indeling, vier volwaardige slaapkamers en een ruime achtertuin. Dankzij de rustige ligging, het vrije gevoel aan de voorzijde en de nabijheid van alle voorzieningen is dit een ideale woning voor gezinnen en doorstromers.
Nieuwland staat bekend om zijn prettige woonklimaat met veel groen, speelvoorzieningen en een veilige omgeving voor kinderen. Scholen, kinderopvang en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn winkelcentra Emiclaer en Het Nieuwe Hof snel bereikbaar. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen is gunstig: binnen enkele minuten bereik je de A1 en A28. Het openbaar vervoer is goed geregeld en station Amersfoort Schothorst ligt op korte fietsafstand
Indeling
Begane grond:
Via de entree kom je in de hal met garderobe, meterkast en toilet. Vanuit hier betreed je de modern ingerichte woonkamer van circa 40 m², met veel lichtinval dankzij de grote raampartijen. Er is ruimte voor een comfortabele zithoek en een eettafel om gezellig met vrienden of familie te borrelen en/of te dineren. Heerlijk om hier thuis te komen! De open, greeploze keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van: een inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, een koel-/vriescombinatie, een wijnkoelkast, een oven, een vaatwasser en bovendien voldoende opbergruimte voor al het keukengerei. Aan de voorzijde kijk je heerlijk de wijk in, met alle rust en het groen dat hier aanwezig is. Voor de afwerking van de begane grond is gekozen voor strak gestucte wanden in een warme kleur en een visgraat PVC-vloer met daaronder vloerverwarming voor extra comfort.
Eerste verdieping:
Via de vaste trap bereik je de eerste verdieping. Hier bevinden zich een slaapkamer en de badkamer.
De slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en is circa 17 m² groot, perfect in te richten als master bedroom. Het is een zeer ruime kamer met veel natuurlijke lichtinval door de grote raampartijen. Er is ruimte voor een tweepersoonsbed, een kledingkast en eventueel een bureau. De wanden zijn modern en strak afgewerkt in een lichte kleur.
De badkamer is een echte eyecatcher! Deze is vernieuwd, bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is circa 12 m² groot. De badkamer is van alle gemakken voorzien: een ligbad, een tweede toilet, een dubbele wastafel met meubel en een ruime inloopdouche. Ook de afwerking is van hoog niveau en voor extra comfort is er vloerverwarming aanwezig. Je ervaart hier het hotelleven, wat een luxe!
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een praktische berging/wasruimte.
De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning en is circa 13 m² groot, ideaal in te richten als kinder- of hobbykamer. Er is voldoende ruimte voor een (tweepersoons)bed, een kledingkast en een bureau.
De slaapkamer aan de voorzijde van de woning is circa 9 m² groot en multifunctioneel in te richten als kinderkamer, hobbyruimte of kantoor aan huis. De derde slaapkamer is circa 7 m² groot en geschikt als kantoor, hobbykamer, kinderkamer of zelfs als walk-in closet. Ook op deze verdieping is de afwerking van hoge kwaliteit, met strak gestucte wanden in lichte, moderne kleuren. De vloer is voorzien van onderhoudsvriendelijk marmoleum.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een praktische berging met aansluitingen voor het witgoed, ideaal als wasruimte. Ook is er extra bergruimte aanwezig in de nok van de woning.
Tuin:
De achtertuin is ruim 14 meter diep, circa 72 m² groot en gelegen op het noordoosten. Er is voldoende ruimte om meerdere zitplekken te creëren, groen aan te brengen in de borders en een fijne speelplek voor kinderen te realiseren.
Door de diepte van de tuin is er op elk moment van de dag wel een plek in de zon te vinden. Aan de achterzijde is bovendien ruimte voor het plaatsen van een (fietsen)berging. Aan de voorzijde is er parkeergelegenheid op eigen terrein.
Pluspunten:
+ Woonoppervlakte: 118m2;
+ Perceel: 151m2;
+ Bouwjaar 1998;
+ Energielabel B;
+ Instapklare en volledig gerenoveerde woning;
+ Vier slaapkamers van goed formaat;
+ Badkamer en keuken zijn luxe afgewerkt;
+ Ruime achtertuin van ruim 14 meter diep zo'n 72m2 gelegen op het noordoosten;
+ Mogelijkheid voor parkeren op eigen terrein;
+ Vrij uitzicht aan de voorzijde;
+ Dagelijkse voorzieningen nabij;
+ Binnen enkele minuten op de uitvalswegen A1/A28;
Als deze woning je aanspreekt, laten we je de woning graag zien. Of wil je eerst meer informatie om te weten of deze woning past bij je situatie. Laat het ons weten. Ook gelooft Negenplus Makelaars erin dat je als koper niet alleen op het huis valt, maar dat ook de omgeving maakt dat een woning je droomwoning wordt. Om deze reden vertellen wij je graag alles, zoals de hotspots, over de wijk waarin de woning ligt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,534
- Year of construction
- 1998
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 151 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired from 2016, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT P 811
- Cadastral map
- Area
- 151 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 72 m² (14.26 metre deep and 5.13 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,666x
Viewed