New
Sprengenberg 903825 GB AmersfoortPark van de Tijden-Oost
€ 495,000 k.k.
- 112 m²living area
- 125 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Verzorgde gezinswoning (112m2), rustige ligging, met parkeerplaats
Description
Ruime instapklare eengezinswoning | Royale woonkamer met openkeuken | 3 ruime slaapkamers, uit te breiden naar 4 |Privéparkeerplaats op eigen grond | | Autovrij hofje |Kindvriendelijke omgeving | Groene achtertuin zonder directe achterburen |Populaire wijk Vathorst.
Welkom bij Sprengenberg 90, een sfeervolle en verrassend ruime eengezinswoning in het populaire Vathorst! De woning beschikt over een royale woonkamer met open keuken, drie ruime slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen met de mogelijkheid tot een vierde slaapkamer, een royale complete badkamer, volop bergruimte en een privéparkeerplaats
op eigen grond. Met een woningbreedte van ruim 5 meter en een begane grond die zich over circa 9 meter uitstrekt, is er binnen heerlijk veel leefruimte. De woning ligt op een fijne plek in Vathorst, een moderne en geliefde woonwijk waar vrijwel alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik zijn. Op een minuut loopafstand vind je multifunctioneel centrum
“De Brink” met basisscholen, kinderopvang en sportfaciliteiten. In de directe omgeving ligt kinderboerderij De Brinkhorst, ontmoetingscentrum “De Kamers” en het gezellige pannenkoekenrestaurant “Hey! Pannenkoek”. Winkelcentrum Vathorst is binnen enkele minuten te bereiken. NS-station Amersfoort Vathorst is eenvoudig per fiets bereikbaar en met de auto ben je binnen enkele minuten op de A1 en A28 richting onder andere Utrecht, Amsterdam en Zwolle. Een heerlijke plek voor wie ruim wil wonen met alle voorzieningen dichtbij!
Begane grond
De overdekte entree leidt naar een ruime hal, waar functionaliteit en een verzorgde uitstraling samenkomen. De hal geeft toegang tot het toilet met hangtoilet en fontein, een maatwerkkast en de meterkast. De trapopgang vormt de verbinding met de eerste verdieping. Vanuit de hal loop je door naar het ruime en lichte woongedeelte. De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en biedt dankzij de royale afmetingen volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek en een grote eettafel. De grote raampartijen en de deur naar de achtertuin zorgen voor veel natuurlijk licht en maken het binnen en buiten prettig met elkaar verbonden. Onder de trap is een praktische trapkast gecreëerd, ideaal voor extra opbergruimte. De strak afgewerkte laminaatvloer die door de gehele woning is gelegd en de lichte muren geven de woning rust en ruimte.
De open keuken aan de voorzijde van de woning kijkt via de brede raampartijen uit over het rustige en autovrije hofje. Deze keuken is voorzien van moderne Siemens-apparatuur waaronder combi-oven/magnetron, 5-pits gaskookplaat,
vaatwasser en koel-/vriescombinatie, afgewerkt met een granieten blad. Dankzij de open verbinding met de woonkamer ontstaat één royale leefruimte waar koken, eten en ontspannen mooi samenkomen.
Eerste verdieping
De vaste trap leidt naar de eerste verdieping, waar twee ruime slaapkamers en de badkamer samenkomen. De
grootste slaapkamer is zo’n 15 m² groot en ideaal om in te richten als master bedroom. Deze slaapkamer zit aan
de voorzijde van de woning. Dankzij de hoge erker valt het daglicht speels naar binnen en geeft de kamer een
warme uitnodigende uitstraling. De tweede slaapkamer is zo’n 14 m² groot en bevindt zich aan de achterzijde
van de woning. Bovendien biedt deze slaapkamer de mogelijkheid tot het creëren van een vierde slaapkamer door het plaatsen van een deur en tussenwand. Op beide slaapkamers zijn de vensterbanken uitgevoerd in Carrara-marmer.
De badkamer is comfortabel en ruim opgezet en voorzien van een extra groot ligbad, een aparte douchecabine met douchekolom en een hangtoilet. Het wastafelmeubel en de praktische badkamerkast bieden voldoende opbergruimte. Voor de afwerking van de badkamer is gekozen voor lichte muurtegels met marmerlook op de wanden en witte tegels op de vloer. Een plek waar je de dag ontspannen begint en heerlijk afsluit.
Tweede verdieping
Ook de tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar. Hier bevindt zich een ruime voorzolder met groot Veluxraam, die dankzij het vele daglicht perfect als werkruimte fungeert. Daarnaast beschikt de verdieping over een derde slaapkamer van 14 m² die volop ruimte en privacy biedt. Dankzij de dakkapel aan de achterzijde van de woning, die een mooi uitzicht over de wijk biedt, en het Velux dakraam aan de voorzijde is dit een prettige, lichte slaapkamer. Er is voldoende ruimte voor een (tweepersoons)bed, kledingkast en eventueel een bureau.
De zolderverdieping is slim ingedeeld met een separate wasruimte met aansluitingen voor wasmachine, droger en technische installatie. Onder beide schuine kappen zit bovendien afgesloten bergruimte die opvallend veel opslag biedt: de voorste is bereikbaar via de wasruimte, de achterste via een luik op de voorzolder.
Tuin
Via de achterdeur stap je de groene achtertuin in van 45 m², gelegen op het noordoosten. Doordat er geen directe achterburen zijn, is deze tuin een heerlijk rustige plek om te ontspannen. De twee terrassen zijn bestraat met getrommelde Oud-Hollandse waaltjes en Vietnamees hardsteen. De tuin is voorzien van een houten berging voor het droogstallen van fietsen, tuinmeubilair en andere spullen.
Parkeren
Een groot pluspunt is de privéparkeerplaats op eigen grond, die zich achter de woning bevindt en via de
tuinpoort bereikbaar is. Er is een mogelijkheid om deze te voorzien van een eigen laadpaal.
Pluspunten
+ Woonoppervlakte: 112 m²;
+ Bouwjaar 2006, energielabel A;
+ Goed onderhouden instapklare woning;
+ Ruime woonkamer met open keuken;
+ Drie ruime slaapkamers met de mogelijkheid tot een vierde slaapkamer;
+ Aparte bergruimte met aansluiting voor het witgoed;
+ Ruime groene achtertuin van zo’n 45 m², gelegen op het noordoosten zonder directe achterburen;
+ Privéparkeerplaats op eigen grond;
+ Gelegen in de populaire wijk Vathorst;
+ Gelegen aan autovrij hofje, kindvriendelijke omgeving;
+ Dagelijkse voorzieningen nabij;
+ NS-station Amersfoort Vathorst op fietsafstand;
+ Binnen enkele minuten op de uitvalswegen A1/A28;
+ Een sfeervol huis met rust, ruimte en alle gemakken dichtbij;
Als deze woning je aanspreekt, laten we je de woning graag zien. Of wil je eerst meer informatie om te weten of deze woning past bij je situatie. Laat het ons weten. Ook gelooft Negenplus Makelaars erin dat je als koper niet alleen op het huis valt, maar dat ook de omgeving maakt dat een woning je droomwoning wordt. Om deze reden vertellen wij je graag alles, zoals de hotspots, over de wijk waarin de woning ligt.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious bright living area
Wide living room with open kitchen and lots of light.
Green garden no rear neighbors
45 m² rear garden without direct rear neighbors.
Amenities and station nearby
Close to shops, schools, sports and train station.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,420
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 125 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG (gas-fired from 2019, in ownership)
Cadastral data
- HOOGLAND O 2121
- Cadastral map
- Area
- 114 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOGLAND O 2101
- Cadastral map
- Area
- 11 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.66 metre deep and 5.35 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
538x
Viewed
28x
Saved
24-9-2026
On Funda
Neighborhood

Park van de Tijden-Oost
Amersfoort- Residents
- 2,070
- Family with children
- 60%
- Avg. asking price / m²
- € 4,474
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




