Sold under reservation
Bestevâerstraat 133-H1056 HL AmsterdamLandlust-Zuid
€ 500,000 k.k.
- 52 m²living area
- 1bedroom
- Denergy label
Eye-catcherWoning met veel potentie en diverse uitbreidingsmogelijkheden!
Description
**Please find the English translation below**
Sfeervol en goed ingedeeld begane grond appartement van circa 52 m² met een royale achtertuin van circa 96 m², gelegen in een prettige, rustige straat in Amsterdam. De woning beschikt over een fijne indeling met een lichte woonkamer, aparte keuken, slaapkamer en diverse praktische bergruimtes. Wat deze woning extra interessant maakt zijn de uitstekende uitbreidingsmogelijkheden, waaronder een uitbouw aan de achterzijde, het realiseren van een gastenverblijf of kantoor in de tuin en het betrekken van een kelderruimte bij de woning. Ideaal voor kopers die hun woonwensen naar eigen inzicht willen realiseren. Impressie plattegronden hiervan zijn te vinden in de stukken in MOVE Nieuwsgierig geworden? Bel ons voor het maken van een afspraak, één van onze makelaars leidt je graag rond!
LOCATIE
De woning is gelegen in een fijne, rustige straat met een prettige sfeer en betrokken buren. Op korte loopafstand vind je het Erasmuspark, een heerlijke plek om te ontspannen, sporten of wandelen. Tevens is het Westerpark ook op een goed bewandelbare afstand gelegen. Voor de dagelijkse boodschappen en een divers aanbod aan winkels en horeca liggen de Jan van Galenstraat en de Jan Evertsenstraat op enkele minuten afstand. Hier vind je onder andere supermarkten als de Albert Heijn en Dirk van den Broek, speciaalzaken en diverse gezellige cafés en restaurants.
De bereikbaarheid is uitstekend, zowel met het openbaar vervoer, fiets of met de auto. Diverse tram en busverbindingen bevinden zich in de directe omgeving. Daarnaast bereik je station Sloterdijk in 10 minuten fietsen en centraal station in minder dan een kwartier. De pont naar het NDSM terrein is ook minder dan een kwartier rijden.
Via de nabijgelegen uitvalswegen ben je binnen enkele minuten op de A10.
INDELING
Begane grond:
Eigen entree met toegang tot de hal. Vanuit de hal bereik je de verschillende vertrekken van de woning. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer met aangrenzende eetkamer, een lichte en aangename leefruimte. De keuken is separaat gesitueerd en voorzien van de nodige voorzieningen.
De slaapkamer ligt aan de rustige achterzijde van de woning en biedt toegang tot de tuin. De badkamer is centraal gelegen en voorzien van een douche en toilet. Daarnaast zijn er meerdere praktische kastruimtes aanwezig.
De royale achtertuin van circa 96 m² is bereikbaar vanuit de woning en biedt volop mogelijkheden, waaronder het realiseren van een uitbouw van circa 4 meter, het plaatsen van een gastenverblijf of kantoorruimte van circa 20 m² en het betrekken van een kelderruimte van circa 12 m² bij de woning, bijvoorbeeld als extra slaapkamer.
Voor de indeling verwijzen we je tevens graag door naar de plattegronden, deze zijn te bekijken in 2D en in 3D en zijn te vinden onder het kopje "plattegrond".
DUURZAAMHEID
De woning beschikt over energielabel D. Er is sprake van dubbel glas en de woning is voorzien van een Intergas CV-ketel uit 2020.
VERENIGING VAN EIGENAREN (VvE)
De VvE betreft Bestevaerstraat 125 tot en met 139 en De Rijpstraat 133 en is professioneel beheerd door Ymere. De VvE is in 2011 gesplitst in 32 appartementsrechten. Het aandeel van de woning bedraagt 74/2.227ste. De servicekosten bedragen € 153,08 per maand, waarvan € 107,52 voor het appartement en € 44,56 voor de berging. Er is sprake van een gezonde en actieve VvE.
ERFPACHT
De woning is gelegen op grond van de gemeente Amsterdam, welke in erfpacht is uitgegeven. Voor het gebruik van deze grond betaal je als eigenaar een vergoeding.
De jaarlijkse vergoeding is vooruitbetaald (afgekocht) tot en met 2060 en daarna vastgeklikt.
BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlakte (NEN2580) 52 m²
• Bouwjaar 1924
• Servicekosten € 153,08 per maand
• Energielabel D
• Verschillende ''uitbreiding" mogelijkheden
• Erfpacht De jaarlijkse vergoeding is vooruitbetaald (afgekocht) tot en met 2060.
• Tuin van 95 m² op het Westen
• Voor de op te nemen clausules verwijzen we je door naar het formulier "op te nemen clausules in de koopakte"
Oplevering in overleg
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken, die voor hem van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is ons kantoor de makelaar van verkoper. Wij adviseren u een NVM/MVA Makelaar in te schakelen, die u met zijn deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien. De Algemene Consumentenvoorwaarden van de NVM zijn van toepassing.
=====English=====
Gister is de fotograaf geweest, dat verliep volgens mij soepel.
Ik zal eerdaags een setje sleutels afgooien.
Wat betreft de advertentietekst, zie ik graag terugkomen:
Tuin van 95 m2 op het westen met veel zon.
Erfpacht afgekocht t/m 2060 (uit m'n hoofd) daarna vastgeklikte jaarlijkse erfpacht.
Prettige buurt, fijne buren, stil, goed gelegen.
Woning kan met meer dan 55m2 woonoppervlak uitgebreid worden, door >>>
Uitbouwmogelijkheden van 4 meter waarmee woning met +/- 24 m2 vergroot kan worden
Mogelijkheden tot bouwen van gastenverblijf/kantoor/.. Van +/- 20m2 in de achtertuin
Kelder van 12 m2 die (met interne trap) bij woning betrokken kan worden als extra slaapkamer
Erasmuspark en Jan van Galen + Jan Evertsenstraat met supermarkten en leuk winkelaanbod op enkele minuten lopen.
Ik heb nog een aantal plattegronden toegevoegd (van een appartement verderop in de straat), zoals het na verbouwing kan worden, wellicht interessant voor potentiële kopers.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 153 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 9,615
- Year of construction
- 1924
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 52 m²
- External storage space
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 184 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- CH boiler
- Intergas ( combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- SLOTEN NOORD-HOLLAND C 11790
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 30-11-2060
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 94 m² (14.53 metre deep and 6.45 metre wide)
Popularity
2,341x
Viewed
76x
Saved
15-4-2026
On Funda
Neighborhood

Landlust-Zuid
Amsterdam- Residents
- 4,120
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 8,540
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.