Legmeerstraat 4-H1058 ND AmsterdamLegmeerpleinbuurt
€ 535,000 k.k.
- 59 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Sfeervolle jaren ’30 benedenwoning met twee slaapkamers, zonnige tuin en eigen grond in de geliefde Hoofddorppleinbuurt!
Thuis begint in deze uitstekend onderhouden en instapklare benedenwoning van circa 59 m², gelegen in een karakteristiek jaren ’30 pand in de populaire Hoofddorppleinbuurt in Amsterdam-Zuid. De woning beschikt over twee volwaardige slaapkamers, een plafondhoogte van circa 2,92 meter, een verzorgde achtertuin van circa 18 m² met vrijstaande berging én is gelegen op eigen grond. Een ideale combinatie van comfort, sfeer en buitenruimte op een geliefde locatie.
Indeling
Via de eigen entree betreed je de woning en kom je binnen in het tochtportaal met aansluitend de ruime hal die toegang biedt tot alle vertrekken. Aan de voorzijde bevindt zich de sfeervolle woonkamer met open keuken. Dankzij de hoge plafonds, grote raampartijen en de rustige kleurstelling voelt deze ruimte opvallend licht en ruim aan.
De open keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De keuken vormt een natuurlijke verbinding met de woonkamer, waardoor een prettige leefruimte ontstaat die zich uitstekend leent voor zowel dagelijks gebruik als het ontvangen van gasten.
Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers. Vanuit beide slaapkamers is er toegang tot de tuin waardoor binnen en buiten op een aangename wijze met elkaar verbonden worden. De tweede kamer is uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer en biedt eveneens uitzicht op het groen van de achtertuin.
De badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een wastafel, douche. Daarnaast beschikt de woning over een separaat toilet en een praktische trapkast als extra bergruimte.
Buitenruimte
Een van de absolute pluspunten van deze woning is de verzorgde achtertuin van circa 18 m². De tuin biedt een fijne plek om in alle rust buiten te zitten, te ontspannen of te genieten van de middag/avondzon. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging die ideaal is voor het opbergen van tuinspullen.
Wonen in de Hoofddorppleinbuurt
De Legmeerstraat is een rustige en groene straat in de geliefde Hoofddorppleinbuurt, een van de meest gewilde woonwijken van Amsterdam-Zuid. Op loopafstand bevinden zich tal van winkels, speciaalzaken, cafés en restaurants rondom het Hoofddorpplein en de Haarlemmermeerstraat.
Voor ontspanning en recreatie liggen zowel het Vondelpark als het Rembrandtpark op korte afstand. Ook qua bereikbaarheid is de ligging uitstekend. Diverse tram- en busverbindingen bevinden zich om de hoek, terwijl Station Lelylaan en Station Zuid eenvoudig per fiets bereikbaar zijn. Met de auto ben je binnen enkele minuten op de Ring A10.
Bijzonderheden
Bouwjaar: 1931;
Gelegen op eigen grond;
Eigen entree;
Twee slaapkamers;
Woonoppervlakte circa 59 m²;
Achtertuin gelegen op het westen van circa 18 m²;
Vrijstaande houten berging in de tuin;
Plafondhoogte circa 2,92 meter;
Energielabel C;
Kleinschalige VvE met 3 leden;
VvE bevindt zich in de opstartfase;
Servicekosten € 207.90 per maand;
Funderingsrisicoklasse: laag;
Aanvaarding kan snel.
Een uitstekend onderhouden benedenwoning met twee slaapkamers, een fijne tuin en een aantrekkelijke ligging in Amsterdam-Zuid. Een ideale woning voor starters, stellen of iedereen die comfortabel gelijkvloers wil wonen met buitenruimte op een van de meest geliefde locaties van de stad. Ga naar onze website voor het boeken van een uitgebreide bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 9,068
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 207.90 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 242 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- AMSTERDAM O 3682
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 18 m² (4.00 metre deep and 4.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 207.90 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
27-6-2026
On Funda
Neighborhood

Legmeerpleinbuurt
Amsterdam- Residents
- 1,670
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 8,958
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



