New
Millingenhof 2821106 KT AmsterdamHolendrecht-Zuid
€ 280,000 k.k.
- 58 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 8 0 2 8
Een heerlijk benedenwoning van ca 58 m2 met een voor- en achtertuin. De woning is voorzien van nieuw gestuukte wanden, heeft een nieuwe CV-ketel! Zowel de badkamer als het toilet zijn geheel vernieuwd. De VvE waarin dit appartement ligt heeft onlangs een grootschalig verduurzamingstraject ondergaan. Hierbij zijn o.a. de kruipruimten geisoleerd, de kozijnen in de buitengevel vervangen en voorzien van driedubbel HR+++ glas. Kortom, dit appartement is gelijkwaardig aan een nieuwbouwwoning.
Omgeving
Het appartement ligt in een prachtige groene omgeving met op korte afstand het recreatiegebied de Gaasperplas waar je heerlijk kunt genieten van alle mogelijkheden die het water biedt zoals o.a. zwemmen, varen, surfen en dergelijke. Maar ook het recreatiegebied De Hoge Dijk, de Ouderkerkerplas of het Diemerbos liggen op fietsafstand. Op loopafstand zijn twee winkelcentra voor de dagelijkse boodschappen. Verder is de Amsterdam Arena met bioscoop, de diverse restaurants en grote winkelketens alsmede het winkelcentrum Amsterdamse Poort snel bereikbaar. Er is een basisschool en een kinderopvang. De openbaar vervoer verbindingen zijn ideaal: metrostation Reigersbos en diverse stads- en streekbussen zijn slechts enkele minuten lopen. Ook zijn de uitvalswegen (A2, A9 of A10) met de auto binnen enkele minuten bereikbaar!
Indeling
Het appartement bevindt zich op de begane grond. Vanuit de ruime entree/hal is er toegang tot alle vertrekken waaronder een inpandige berging als garderobe of extra opslagruimte. De heerlijk ruime woonkamer geeft toegang tot de open keuken welke casco wordt opgeleverd en de voortuin. Er is één goed bemeten slaapkamer met toegang tot de heerlijke achtertuin, deze is omringd door een nieuwe schutting en ligt op het oosten. De badkamer is geheel vernieuwd en voorzien van modern tegelwerk en sanitair, waaronder een douche, wastafel, een radiator en de wasmachineaansluiting. Voor extra privacy is het toilet separaat gelegen, welke eveneens geheel is vernieuwd. Hier hangt ook de nieuwe CV ketel! Er is een privé berging welke te bereiken is vanuit de voortuin.
Kenmerken
o Bouwjaar 1977.
o Woonoppervlakte ca 58 m2.
o Oplevering in overleg (kan snel).
o De servicekosten bedragen € 172,99 per maand voor het appartement met berging (inclusief WA en opstalverzekering, reservering groot onderhoud, administratiekosten).
o Vaste projectnotaris: Van Doorne te Amsterdam.
o De erfpachtcanon (Algemene Bepalingen 2000) is afgekocht tot 28 februari 2059.
o Verwarming middels individuele CV-installatie, Intergas bouwjaar 2025.
o Energielabel A!
o Het wooncomplex heeft onlangs een verduurzamings-renovatie ondergaan waaronder nieuwe kozijnen met HR++ triple-glas en vloerisolatie.
o Verkoop uitsluitend voor eigen bewoning als zijnde hoofdverblijf. De koper dient zich als hoofdbewoner op het adres in te schrijven. In de koopakte wordt hiervoor een zelfbewoningsclausule met kettingbeding opgenomen.
o Er is een anti-speculatiebeding van toepassing.
Voorrang aan doorstromers
Woon je nu in een huurwoning van Eigen Haard en wil je van Eigen Haard een woning kopen? Dan krijg je voorrang op andere belangstellenden. Je krijgt deze voorrang omdat de huurwoning die je achterlaat, beschikbaar komt voor een andere woningzoekende die voldoet aan de toewijzingscriteria voor de woning. Woon je in een sociale huurwoning van een andere woningcorporatie in de Stadsregio Amsterdam? Ook dan kun je voorrang krijgen. Vraag ernaar tijdens de bezichtiging.
Niet al onze woningen worden verkocht aan doorstromers. Ook als je geen doorstromer bent, nodigen we je van harte uit om te reageren!
Disclaimer
De getoonde informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van beschikbare gegevens, maar kan afwijken van de werkelijke situatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 280,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,828
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 173.00 per month
Construction
- Type apartment
- Mezzanine
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Volume in cubic meters
- 150 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- WEESPERKARSPEL L 9998
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 28-02-2059
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 25 m² (0.06 metre deep and 0.04 metre wide)
- Periodic contribution
- Yes (€ 173.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Holendrecht-Zuid
Amsterdam- Residents
- 4,250
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,307
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.