New
Lange Deelelaan 21619 VX AndijkAndijk Zuid
€ 1,195,000 k.k.
- 300 m²living area
- 3,172 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherExclusief wonen in een oase van ruimte, rust en luxe!
Description
Exclusief wonen in en oase van ruimte, rust en luxe.
Aan de rand van het prachtige Andijk, in een groene en ruim opgezette villawijk, ligt deze unieke vrijstaande villa. Deze wijk is gebouwd tussen 1990 en 2000 en inmiddels begroeid met weelderig groen decor waaronder volwassen bomen en idyllische watergangen. De wijk is redelijk autoluw. En parkeren doet iedereen op zijn eigen erf, want deze zijn allemaal ruim bemeten. Hier ervaart u elke dag het gevoel van vrijheid, privacy en comfort op slechts 45 minuten van Amsterdam.
Het leefcomfort in de woning zelf wordt bepaalde door een overmaat aan ruimte, privacy en vrijheid.
De strakke, moderne architectuur met grote glaspuien zorgt voor een overvloed aan daglicht en een vloeiende overgang tussen binnen en buiten. Hier draait alles om stijlvol wonen volgens het principe "less is more" pure lijnen, een tijdloos ontwerp en een open, ruimtelijk gevoel.
De royale leefruimte vormt het kloppend hart van de woning. Met een plafondhoogte van maar liefst 3,80 meter, een luxe open keuken met kookeiland en een imposante multifunctionele tafel van vijf meter lang, is dit dé plek om te leven, koken en genieten. Grote openslaande deuren verbinden de verschillende ruimtes op elegante wijze, terwijl een subtiele, 22 meter lange zichtlijn het geheel visueel samenbrengt.
De drie slaapkamers bieden ieder hun eigen comfort met een privé badkamer. De master suite tilt luxe naar een hoger niveau met een ruime inloopkast en een stijlvolle badkamer voorzien van ligbad, dubbele douche en bidet.
Ook de dubbele garage is uitzonderlijk: volledig geïsoleerd, voorzien van vloerverwarming en afgewerkt op hetzelfde hoge niveau als de woning. Dankzij de grote raampartij en indeling is deze ruimte eenvoudig te transformeren tot kantoor, atelier of gastenverblijf.
Op het gebied van duurzaamheid en comfort is aan alles gedacht. Denk aan energielabel A, vloerverwarming per ruimte regelbaar, een hybride HR+ ketel, warmtepomp, 30 zonnepanelen, domotica, dimbare LED-verlichting en een eigen laadpunt voor uw elektrische auto.
Buitenleven in alle rust
De ruime tuin is een oase van groen en privacy, waar u regelmatig spechten, uilen en egels spot. Met volop mogelijkheden voor een zwembad, speeltoestellen of een stijlvolle tuinkamer, biedt deze tuin alle vrijheid. Dankzij de slimme inrichting, beregeningsinstallatie en robotmaaier blijft het onderhoud minimaal.
Ideale ligging
Gelegen nabij het prachtige IJsselmeer en de sfeervolle steden Medemblik en Enkhuizen, bevindt u zich midden in een gebied vol natuur, water en recreatiemogelijkheden. De vele fietsroutes door West-Friesland maken het plaatje compleet.
Een unieke combinatie van luxe, comfort en vrijheid klaar om direct van te genieten. Maar ook de dagelijkse voorzieningen zijn op loop/fietsafstand en ook de basisschool is op korte afstand en kun je via een veilige route binnendoor bereiken.
Wordt u ook geprikkeld en bent u benieuwd hoe het er nu echt uit ziet? Maar snel een afspraak met Kuin makelaardij.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,983
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 300 m²
- Other space inside the building
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Plot size
- 3,172 m²
- Volume in cubic meters
- 1,531 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 3 toilets, underfloor heating, 2 sinks, bidet, double sink, and bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, skylight, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, complete floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas Remeha Xtreme 36 (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ANDIJK L 1651
- Cadastral map
- Area
- 3,172 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and rural
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Andijk Zuid
Andijk- Residents
- 1,485
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,905
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.