Vrijstaande woning met drie slaapkamers in Apeldoorn-Zuid!
Description
Aan de rand van de Componistenbuurt in Apeldoorn-Zuid staat deze degelijk gebouwde vrijstaande woning met drie slaapkamers, een royale kelder, garage/berging, carport en een ruim perceel van 480 m².
De woning ligt in een fijne en goed bereikbare woonomgeving met diverse voorzieningen in de buurt. Op loopafstand ligt winkelcentrum Schubertplein, waar op vrijdag een markt wordt gehouden. Ook zijn er in de omgeving volop mogelijkheden voor ontspanning en recreatie, met bosgebied, een zwembad, kinderboerderij en tennisbanen in de nabijheid.
De woning is gebouwd in 1978, goed geïsoleerd en beschikt over energielabel B. Het huis is door de jaren heen goed onderhouden. Niet alle onderdelen zijn modern uitgevoerd, waardoor er volop mogelijkheden zijn om de woning naar eigen smaak te moderniseren.
Enkele pluspunten:
+ Vrijstaande woning op een perceel van 480 m²
+ Energielabel B en goede isolatie
+ Drie slaapkamers en een ruime badkamer
+ Royale kelder met meerdere ruimtes en bar
+ Ruime oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's
+ Carport en voormalige garage, momenteel in gebruik als berging
+ Woonkamer met open haard en vloerverwarming
+ Royale tuin met gazon, sierbestrating en meerdere zitplekken
Door de woning heen: Via de entree kom je in de hal met ruimte voor de garderobe, de meterkast, het toilet en de trap naar de verdieping. De woonkamer is royaal van opzet en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek. Dankzij de ramen is er een prettige lichtinval en via een deur aan de zijkant bereik je het zijterras. De open haard zorgt voor extra sfeer op koudere dagen. Aan de achterzijde is volop plaats voor een grote eettafel. De woonkamer is voorzien van een natuurstenen vloer met vloerverwarming. Achter de woonkamer bevindt zich de keuken. Deze is ruim van formaat en het keukenblok is netjes onderhouden, maar niet meer van recente datum.
Een bijzonder onderdeel van deze woning is de royale kelderverdieping. Deze bestaat uit meerdere ruimtes en biedt veel praktische bergruimte. Daarnaast is er een grote verblijfsruimte met bar, waardoor deze verdieping zich uitstekend leent voor bijvoorbeeld hobby's of gezellige bijeenkomsten.
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De grote slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een deur naar het balkon en veel vaste kastruimte. Door het royale formaat zijn er mogelijkheden om deze slaapkamer, met de benodigde aanpassingen, op te delen in twee kamers. Vanuit een van de andere kamers is tevens een vliering bereikbaar, die extra bergruimte biedt. De badkamer is ruim opgezet en voorzien van een wastafel, tweede toilet, inloopdouche en ligbad. Ook één van de achterste slaapkamer biedt toegang tot een balkon.
Buiten: Het perceel van 480 m² zorgt voor een aangename hoeveelheid buitenruimte. De tuin beschikt over gazon, sierbestrating en verschillende plekken om buiten te zitten. Ook is er een zitkuil en een plek om te barbecueën. De ruime oprit biedt parkeergelegenheid voor meerdere auto's en onder de carport kan een auto overdekt worden geparkeerd.
De oorspronkelijke garage is momenteel door een tussenwand niet meer als garage toegankelijk en wordt gebruikt als ruime berging. De garagedeur is nog aanwezig; door de scheidingswand te verwijderen kan de ruimte weer als garage in gebruik worden genomen.
Een degelijk, goed onderhouden en verrassend ruim vrijstaand woonhuis met een groot perceel, veel praktische ruimte en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak te moderniseren.
Ben je enthousiast geworden over deze vrijstaande woning met royaal perceel, kelder en volop mogelijkheden? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Highlights
AI-generated from the description
Detached with basement floor
Detached home with large basement and 3 bedrooms.
Bright living with fireplace
Spacious living room with fireplace and stone floor heating.
Large plot with garden
480 m² plot with garden, sunken lounge, terraces and driveway.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 595,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,719
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1978
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
160 m²
Other space inside the building
14 m²
Exterior space attached to the building
32 m²
External storage space
25 m²
Plot size
480 m²
Volume in cubic meters
646 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, and sink
Number of stories
2 stories, a loft, and a basement
Facilities
Outdoor awning and solar panels
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation