Prachtig gelegen in de gewilde villawijk Berg & Bos uitstekend onderhouden gemoderniseerde en instapklare en deels onder kelderde vrijstaande villa op 764 m2 perceel en 183 m2 woonoppervlak van bouwjaar 1953.
Gelegen op de hoek Berkenlaan en de Felualaan met aan de voorzijde 2 parkeerplaatsen op eigen terrein, een vrijstaande stenen garage met bergzolder, aangebouwd schuurtje en overkapping.
De recent aangebouwde royale serre aan de woonkamer met buitenkeuken en buiten openhaard maken het woonhuis af en meer dan de moeite waard live te komen bekijken.
De tuin is 12 meter diep georiënteerd op het oosten en 25 meter breed met aan de zijkant (Felualaan) een grasmat voor het oefenen van de hockey, voetballende spelende kids.
Welkom op de Berkenlaan 5 in Apeldoorn.
Begane grond:
Ruim entree met garderobe nis, luxe zwevend toilet, moderne meterkast, sfeervolle L-vormige woonkamer met aangebouwde veranda van 10,46 x 5,65 meter voorzien van buitenkeuken, tussenhalletje met douche en wastafel, inbouwkast, werk/studeerkamer begane grond thans als slaapkamer in gebruik, uitgebouwde open keuken met eiland (bijkeuken bijgetrokken) van 2021 met ingebouwde vriezer en koelkast (beide groot model), combi-oven, oven, aansluiting wasmachine, vaatwasser, Quooker, inductie kookplaat en een afzuigkap.
Souterrain:
Op stahoogte voorzien van daglicht verassende extra (slaap) hobbyruimte thans in gebruik als slaapkamer, proviandruimte en ideaal voor een thuisbioscoop, wijnkelder of een GYM.
1e Verdieping:
Ruime overloop met potentiele werk/studeerruimte middels te realiseren dakkapel, 3 goed formaat slaapkamers waarvan 1 met berging, walk-in closet en inbouwkast. Moderne badkamer met dakkapel met ruime inloopdouche en wastafelmeubel. Separaat zwevend toilet met wastafelmeubeltje.
De woning heeft dak- en muurisolatie (na geïsoleerd) en dubbele beglazing, energielabel D.
Aanvaarding in overleg
Vraagprijs € 1.199.000,-- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 1,199,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 6,552
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1954
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
183 m²
Other space inside the building
3 m²
Exterior space attached to the building
39 m²
External storage space
44 m²
Plot size
764 m²
Volume in cubic meters
640 m³
Layout
Number of rooms
8 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower, sink, walk-in shower, and washstand
Number of stories
2 stories and a basement
Facilities
Alarm installation, optical fibre, and passive ventilation system
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing, partly double glazed, insulated walls and floor insulation