New
J3 (Bouwnr. 33)9406 GD AssenDe Lariks West
€ 639,000 v.o.n.
- living area
- 3bedrooms
Explore all 3 available homes of this type in project
Delft77Description
Welkom bij Delft77; een groene woonplek nabij het stadscentrum van Assen.
START VERKOOP
Datum: donderdag 10 september 2026
Tijd: tussen 16.30 en 18.30 uur
Locatie: op de bouwlocatie Delft 77 in Assen
Vanaf donderdag 10 september is het mogelijk om je online in te schrijven via delft77.nl. De inschrijving is geopend tot en met dinsdag 22 september 2026 om 12.00 uur. Wij ontvangen je graag op donderdag 10 september, tot dan!
BOUWTYPE J - BOUWNUMMER 33
Dit royale appartement is gelegen op de derde verdieping aan de zuidoostzijde van het gebouw. Vanuit de ruime woonkamer en het balkon heeft u een prachtig uitzicht op de omliggende bomen en het water. Het appartement beschikt over drie slaapkamers, een woonkamer met keuken en een ruim balkon van 7,1 m². De badkamer is compleet en praktisch ingericht met een douchehoek, wastafel en toilet. Daarnaast bevindt zich in de hal een separaat toilet. De groene omgeving en de prettige ligging zorgen voor een aangename woonbeleving, waarbij u vanuit huis volop kunt genieten van het uitzicht en de rust.
KENMERKEN
- 118,5 m2 woonoppervlakte
- 3 slaapkamers
- badkamer inclusief tegelwerk en sanitair
- balkon van 7,1 m2
- 5 m2 eigen berging in de kelder
- gelegen op de derde verdieping
- parkeerplaats in de parkeerkelder
BINNENTUIN
De binnentuin vormt het groene hart van het woongebouw. Met een prachtige entourage van vrolijke bloembakken, comfortabele zitplekken en een sfeervolle verlichting is het voor bewoners en bezoekers een uitnodigende ontmoetingsplek. Vanuit de appartementen hebben de bewoners zicht op de galerijen en de binnentuin. De keuken is vaak aan de binnentuin-zijde gesitueerd, zodat de bewoners altijd kunnen genieten van het levendige uitzicht op het groene hart. Als vanzelf ontstaat zo een gevoel van verbinding, terwijl de privacy gewaarborgd blijft.
ENERGIEZUINIG WONEN
Ontworpen met respect voor de natuur betekent vanzelfsprekend dat het gebouw het milieu zo weinig mogelijk belast. Voor verwarming is gekozen voor een warmtepompinstallatie. Ieder appartement beschikt over een eigen installatie. De appartementen zijn voorzien van HR++ beglazing; ze voldoen alle aan de BENG-eisen (A++ of A+++).
Delft77. Dat is: modern wonen, zonder de hectiek van een grote stad. Een prettige mix van rust, groen en stedelijke voorzieningen.
Let op! Voor deze appartementen geldt een zelfbewoningsplicht van vijf jaar.
Deze online presentatie en eventuele bijlagen zijn samengesteld aan de hand van de ons bekende gegevens en afbeeldingen. Samen met de artist impressions geven zij een indruk van de toekomstige situatie. Zij pretenderen niet een exacte weergave te zijn van het uiteindelijke product. Rechten kunnen dan ook niet aan deze presentatie of bijlagen ontleend worden. Eventueel genoemde of getoonde afmetingen zijn indicatief.
Let op: het door de ontwikkelaar opgegeven gebruiksoppervlak kan afwijken van het daadwerkelijke woonoppervlak! Bij het gebruiksoppervlak kunnen ook bergzolders, bergingen of andere ruimten zijn gerekend, terwijl deze volgens de NEN2580 niet als woonoppervlak zijn aan te merken. Afhankelijk van de mogelijkheden kunt u bijvoorbeeld voor een bergzolder een dakraam toepassen, waardoor deze ruimte eventueel alsnog als woonoppervlak kan worden gerekend. Vraag de makelaar voor meer informatie en eventuele mogelijkheden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 639,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,370
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2028
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- ca. 119 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 309 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
10-9-2026
On Funda
Neighborhood

De Lariks West
Assen- Residents
- 1,205
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 3,176
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




