De La Sallestraat 105111 VJ Baarle-NassauCentrumgebied Baarle-Nassau
€ 300,000 k.k.
- 102 m²living area
- 152 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Zoek jij een woning op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen die je nog volledig naar je eigen hand kunt zetten? Dan heten wij jou hartelijk welkom bij De La Sallestraat 10 in Baarle-Nassau. Een geschakelde woning met o.a. 3 slaapkamers, een serre met schuifpui en een op het zuidoosten gesitueerde tuin.
Middels het pad in de voortuin bereik je de entree van de woning. De hal is voorzien van een meterkast, een toiletruimte, en trapopgang en biedt via de keuken toegang tot de woonkamer.
BEGANE GROND
De woonkamer is voorzien van vloerbedekking en biedt diverse mogelijkheden. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om een open verbinding met de keuken te creëren of een directe verbinding met de aangebouwde serre.
De keuken is voorzien van een tegelvloer en geplaatst in een rechte opstelling. De keuken is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een spoelbak, diverse boven-en onderkasten en een kelderkast. Via de keuken heb je toegang tot de serre.
De serre is voorzien van een tegelvoer, radiatoren, een schuifpui voor toegang tot de tuin en biedt tevens toegang tot de berging.
Via de vaste trapopgang in de hal heb je toegang tot de overloop, badkamer en slaapkamers.
VERDIEPING
Slaapkamer 1 gelegen aan de achterzijde van de woning. Via deze kamer heb je toegang tot een klein balkon.
Slaapkamer 2 gelegen aan de achterzijde van de woning.
Slaapkamer 3 gelegen aan de voorzijde van de woning.
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een bad-douchecombinatie en een wastafel met meubel. Op de overloop bevindt zich een separate toiletruimte.
Via de vlizotrap op de overloop heb je toegang tot de opbergzolder met dakramen en de opstelplaats van de cv-ketel.
TUIN | AANHORIGHEDEN
De op het zuidoosten gesitueerde achtertuin is volledig omsloten en voorzien van diverse terrassen, sierbestrating, een achterom en een gemetselde berging die vanuit de serre toegankelijk is.
WONEN IN BAARLE
Het dorp “Baarle” bestaat uit de Nederlandse gemeente Baarle-Nassau en de Belgische gemeente Baarle-Hertog. Het dorp ligt midden in de groene driehoek tussen Breda, Tilburg en Turnhout. Men noemt Baarle ook weleens het merkwaardigste dorp ter wereld. Dit komt doordat het dorp uit maar liefst 30 enclaves bestaat! 22 Belgische en 8 Nederlandse enclaves maakt dat Baarle de ‘World capital of Enclaves’ is.
Wonen in Baarle is wonen in een dorp met veel voorzieningen. Zo zijn er onder andere Nederlandse en Belgische kinderopvanglocaties, basisscholen, voetbalclubs, tennisverenigingen en huisartsen. Ook is er een Nederlandse hockey en atletiekvereniging, middelbare school en zijn er diverse supermarkten zoals een Albert Heijn, Jumbo en Aldi. Aan horeca, bakkers, drogisterijen en detailhandel is in Baarle ook voldoende aanbod.
Liefhebbers van natuur zijn in Baarle ook goed op hun plek. De omgeving kent mooie wandelroutes, fietsroutes en prachtige natuurgebieden.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1965;
- Energielabel C, geldig tot 07/10/2036;
- Woonoppervlakte: 102m2;
- Perceeloppervlakte: 152m2;
- Bruto inhoud: 449m3;
- Voorzien van kunststofkozijnen met dubbele beglazing;
- NEN 2580 meetrapport beschikbaar;
- Fijne kluswoning met een goede basis;
- Gelegen op een geliefde locatie op korte afstand van alle dagelijkse voorzieningen.
Van Baarle Makelaardij heeft alle informatie in deze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks de betrachte zorgvuldigheid kan de gepubliceerde informatie onvolledig of onjuist zijn. Van Baarle Makelaardij aanvaard geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins dan wel gevolgen daarvan. U kunt ons uiteraard helpen de informatie correct te houden. Onjuistheden of tips kunt u telefonisch of per e-mail aan ons doorgeven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,941
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 152 m²
- Volume in cubic meters
- 449 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- BAARLE-NASSAU C 2179
- Cadastral map
- Area
- 152 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 70 m² (10.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Curious what your home is worth?
See your estimated home value and discover what's happening in your neighborhood.
Popularity
873x
Viewed
16x
Saved
29-10-2026
On Funda
Neighborhood

Centrumgebied Baarle-Nassau
Baarle-Nassau- Residents
- 1,090
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,629
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




