New
Burgemeester Janssenstraat 75954 BN BeeselBeesel
€ 425,000 k.k.
- 110 m²living area
- 740 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Description
Burgemeester Janssenstraat 7 te Beesel....Een woning vol sfeer, karakter en verrassend veel mogelijkheden.
Soms stap je een woning binnen en voel je het meteen… hier is met liefde gewoond.
Een huis dat niet alleen ruimte biedt, maar ook warmte, karakter en een verhaal met zich meebrengt.
Burgemeester Janssenstraat 7 in Beesel is zo’n woning.
Een bijzonder thuis waar authentieke details, charmante elementen en verrassend veel leefruimte samenkomen op een royaal perceel van maar liefst 740 m². Een plek waar je niet alleen woont, maar écht thuis kunt komen.
Al bij aankomst valt de karakteristieke uitstraling van het woonhuis direct op. De charmante gevel, de warme baksteen, de klassieke daklijnen en de sfeervolle raampartijen geven deze woning een uitstraling die meteen nieuwsgierig maakt.
Het is zo’n huis waar je je afvraagt wat het woonhuis te bieden heeft… en eenmaal binnen word je daarin zeker niet teleurgesteld.
Binnen word je verwelkomd door ruimtes die sfeer ademen en mogelijkheden bieden.
Robuuste houten balken, fraaie metselwerk details, authentieke elementen en gezellige leefruimtes zorgen voor een warm en karaktervol geheel.
De woonkamer heeft een knusse, huiselijke sfeer waar je je direct kunt voorstellen hoe de houtkachel brandt op koude winteravonden, terwijl de eetkamer een fijne plek vormt om samen te komen, uitgebreid te tafelen of simpelweg te genieten van het dagelijkse leven.
Dit is een huis met karakter, maar vooral ook een huis dat uitnodigt om er iets heel eigens van te maken.
De keuken sluit mooi aan op de leefruimtes en biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te moderniseren. De charmante details geven een fijne basis, terwijl de woning tegelijkertijd ruimte biedt om comfort en eigentijdse woonwensen hier moeiteloos samen te brengen. Aan de achterzijde van de keuken (tuinzijde) is een praktische bijkeuken.
Wat deze woning extra bijzonder maakt, is dat gelijkvloers wonen hier uitstekend mogelijk is.
Op de begane grond zijn meerdere functionele ruimtes aanwezig, waaronder een slaap- en een werkkamer, een badkamer, waardoor deze woning zich perfect leent voor levensloopbestendig wonen.
Comfort voor nu, maar ook een slimme keuze voor later. Een woning die meegroeit met jouw woonwensen.
En dan is er nog de zolder… een indrukwekkende, verrassend ruime verdieping die volop tot de verbeelding spreekt. Hier zie je meteen kansen. Conform bouwtekening is er de mogelijkheid om minimaal twee extra slaapkamers te realiseren, maar denk ook aan een royale hobbyruimte of een prachtige extra verdieping die je helemaal naar eigen inzicht kunt invullen. Juist dát maakt deze woning zo interessant: het is niet alleen wat het nu is, maar vooral ook wat het naar eigen wens en smaak kan worden.
Ook buiten weet deze woning te verrassen. De sfeervolle binnenplaats vormt een beschutte plek waar je heerlijk kunt zitten, terwijl de diepe achtertuin met volop groen, privacy en ruimte uitnodigt tot genieten. Voor tuinliefhebbers is dit een heerlijke plek: een kas, borders, volwassen beplanting en volop mogelijkheden om een prachtige buitenruimte te creëren of verder uit te bouwen.
Of je nu droomt van een eigen moestuin, een speelplek voor kinderen of gewoon een rustige plek om te ontspannen in de zon en/of schaduw hier kan het allemaal.
Het perceel heeft geen vrije achterom en geen eigen oprit, hier is goed over nagedacht en graag bespreken we de mogelijkheden op dit woonadres.
Wat Burgemeester Janssenstraat 7 vooral zo bijzonder maakt, is de combinatie van karakter, ruimte en potentie. Dit is geen standaard woning, maar een huis met persoonlijkheid. Een plek waar authentieke charme en moderne woonwensen samen kunnen komen.
Waar je de ruimte krijgt om te wonen zoals jij dat wilt. Waar je, met liefde en aandacht, een werkelijk prachtig thuis van kunt maken.
Daarbij is ook aan duurzaamheid gedacht: de woning beschikt over een energielabel B, waardoor je hier niet alleen sfeervol, maar ook relatief energiezuinig woont. Een fijne combinatie van karakter en comfort.
Wat deze woning zo bijzonder maakt:
* Authentieke woning vol sfeer en karakter
* Royaal perceel van 740 m²
* Sfeervolle binnenplaats en diepe privacyvolle tuin
* Levensloopbestendig wonen mogelijk
* Energielabel B ??
* Praktische kelder
* Ruime zolder met mogelijkheid voor minimaal 2 extra slaapkamers
* Volledig naar eigen smaak en woonwensen te moderniseren
* Veel sfeer, ruimte en verrassende toekomstmogelijkheden
* Gelegen in het voor velen geliefde Beesel
Afmetingen volgens het meetrapport;
Gebruiksoppervlakte(n) - Wonen 110,00 m2
Gebruiksoppervlakte(n) - Overige inpandige ruimte(n) 84,10 m2
Gebruiksoppervlakte(n) - Externe bergruimte(n) 24,50 m2
Bruto inhoud - Woning 735,94 m3
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld.
Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onvolledigheid, onjuistheid dan wel de gevolgen daarvan.
Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Ligging en omgeving;
Wonen in Beesel betekent genieten van rust, ruimte en verbondenheid. Het dorp is geliefd vanwege haar charmante karakter, cultuur (denk aan bijvoorbeeld het Drakenspektakel), de natuur en landelijke ligging. Je wandelt of fiets zo naar de Maas en door de mooie bosrijke omgeving en natuurgebieden.
Ook qua bereikbaarheid zit je hier goed. Wist je dat Beesel zo geliefd is vanwege de centrale ligging tussen Roermond en Venlo?
Nabij de A73 die Zuid- en Noord Limburg met elkaar verbindt? Roermond en Venlo zijn binnen 20 autominuten bereikbaar en ook Duitsland en België liggen "om de hoek".
Een ideale uitvalsbasis voor wie landelijk én centraal wil wonen.
Ben jij op zoek naar een woning waar sfeer, karakter en mogelijkheden samenkomen? Een plek waar je niet alleen woont, maar echt iets moois van kunt maken? Dan is Burgemeester Janssenstraat 7 absoluut een woning die je gezien moet hebben.
Deze woning biedt vele mogelijkheden.
Ben je benieuwd of dit jouw (volgende) thuis kan worden?
Mail ons op met je naam, telefoonnummer en adres en wij nemen contact met je op.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,864
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 85 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 740 m²
- Volume in cubic meters
- 736 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story, an attic, and a basement
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Mostly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler
Cadastral data
- BEESEL G 3076
- Cadastral map
- Area
- 740 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 425 m² (39.50 metre deep and 10.75 metre wide)
Popularity
920x
Viewed
9x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Beesel
Beesel- Residents
- 2,085
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,247
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.