New
Kennemerbeekweg 232121 GA BennebroekOude Kern Bennebroek
€ 635,000 k.k.
- 114 m²living area
- 177 m²plot size
- 5bedrooms
- Denergy label
Description
Sfeervol gemoderniseerd familiehuis met karakter, ruimte en heerlijke tuin!
Aan de charmante Kennemerbeekweg in Bennebroek staat deze sfeervolle en recent gemoderniseerde gezinswoning met een karaktervolle uitstraling, verrassend veel leefruimte en een fraai aangelegde zonnige achtertuin. Een warm familiehuis waar authentieke sfeer en hedendaags wooncomfort op natuurlijke wijze samenkomen.
Bij binnenkomst valt direct de prettige indeling en fijne lichtinval op. De brede woonkamer biedt volop leefruimte en voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk licht aan. De sfeervolle houtkachel vormt het warme middelpunt van de living en zorgt voor extra gezelligheid tijdens lange avonden thuis. De moderne semi-open keuken is stijlvol uitgevoerd en voorzien van een gezellige bar, waardoor deze ruimte perfect aansluit op het dagelijkse gezinsleven én gezellige momenten met vrienden of familie.
Aan de achterzijde bevindt zich de sfeervolle tuinkamer, een veelzijdige extra ruimte met douchegelegenheid die geheel naar eigen wens kan worden ingericht. Denk hierbij ook aan levensloopbestendig wonen. Of aan een werkplek, speelkamer, eetkamer of extra loungegedeelte; deze ruimte vormt een prachtige verbinding tussen binnen en buiten.
De eerste verdieping beschikt over drie goed bemeten slaapkamers en een moderne badkamer met eigentijdse afwerking. Op de tweede verdieping bevindt zich een volwaardige vierde slaapkamer, ideaal als hoofdslaapkamer, logeerkamer of rustige thuiswerkplek.
De achtertuin is met veel zorg aangelegd en vormt een heerlijke plek om te ontspannen. Dankzij de gunstige ligging geniet u hier de gehele dag van zowel zon als schaduw. De sfeervolle houten veranda nodigt uit om al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar buiten te zitten. Daarnaast beschikt de tuin over een praktische berging.
De woning is gelegen in een rustige en groene woonomgeving in het geliefde Bennebroek. Scholen, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand. Bovendien zijn Haarlem, Heemstede, de duinen en het strand eenvoudig bereikbaar. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol en Den Haag maakt deze locatie bijzonder aantrekkelijk.
Kortom: een sfeervol, instapklaar en uitstekend onderhouden gezinshuis op een fijne locatie, waar ruimte, comfort en karakter perfect samenkomen.
Indeling:
Parterre (66m2):
Entree, woonkamer met houtkachel, keuken net diverse inbouwapparatuur en eetbar, hal, toilet, tuinkamer met douche gelegenheid en c.v- wasruimte.
1e etage (38.77m2):
overloop, 2 slaapkamers aan de voorzijde waarvan 1 met vaste kast, slaapkamer aan de achterzijde, moderne badkamer met dubbel wastafel, inloopdouche en toilet.
2e etage (8.70m2):
ruime kamer met 2 dakramen.
Bijzonderheden:
* Van de kennemerbeekweg23 is een unieke woningwebsite beschikbaar waar je de brochure en relevante documenten kunt downloaden.
* Woonoppervlakte 114m2
* Eigen grond 177m2
* Bouwjaar 1930
* De woning is in 2023 volledig verbouwd
* Voorzien van vloer-, dakisolatie en HR ++
* Volgens het bestemmingsplan kan de achtergevel op de 1e etage recht worden opgetrokken (vergunningsplichtig)
* Fijn gezinshuis in kindvriendelijke woonomgeving
* Energielabel D
* Voor maatvoering en indeling verwijzen wij naar de plattegronden
- Asking price
- € 635,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,570
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Plot size
- 177 m²
- Volume in cubic meters
- 435 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- BENNEBROEK A 1765
- Cadastral map
- Area
- 156 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BENNEBROEK A 2127
- Cadastral map
- Area
- 21 m²
- Back garden
- 94 m² (14.90 metre deep and 6.30 metre wide)
Popularity
542x
Viewed
15x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oude Kern Bennebroek
Bennebroek- Residents
- 1,395
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 5,429
Discover the neighborhood