Zevenheuvelenweg 626571 CK Berg en DalHoog Berg en Dal
€ 470,000 k.k.
- 102 m²living area
- 259 m²plot size
- 3bedrooms
- Fenergy label
Description
Ben jij handig en wil je groot en groen wonen in het mooie Berg en Dal? Kom dan kijken in deze halfvrijstaande woning met voor-, zij- en achtertuin. Een sfeervol Thuis met veel potentie en mogelijkheid om een extra kamer op de eerste verdieping bij te bouwen.
Pluspunten:
Riante kamers
Centrale en groene ligging
Romantisch aanzien
Mogelijkheid om een badkamer of extra slaapkamer op de verdieping te maken
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 102,70 m²
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte, kelder en vliering: ca. 22,80 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte: ca. 0,40 m²
Inhoud: ca. 444,48 m³
Perceelsoppervlakte: 259 m²
Bouwjaar: ca. 1920
Energielabel: F
INDELING:
We starten bij de elegante voordeur en bij binnenkomst proef je het bouwjaar. We gaan direct links en zien een multifunctionele kamer met schouw, thans in gebruik als studeerkamer. Daarnaast is de toegang tot de provisiekelder. We lopen verder rechtdoor en komen in de L-woonkamer. Dankzij de grote raampartijen heb je zicht op de zijtuin. Dan lopen we weer verder, via de tussengang naar de eetkeuken, voorzien van een groot 6-pits gasfornuis met geïntegreerde ovens, een vaatwasser en een afzuigkap. Hier zit een deur naar de zijtuin en een deur naar de bijkeuken. In deze ruimte staan de cv-ketel en de wasmachine opgesteld. Er is hier ook een deur naar de zijtuin. De doucheruimte en het toilet liggen naast elkaar.
Via een deur in de living lopen we naar de verdekte trapopgang.
Op de eerste verdieping starten we op de grote overloop met dakraam, geschikt voor studie of herinrichting. Aan de voorzijde ligt een gezellige slaapkamer met een laminaatvloer. Aan de achterzijde ligt een nog veel grotere slaapkamer. Er is bergruimte onder de schuine kap. Op de overloop zit een luik naar de grote bergzolder.
ALGEMEEN:
Dit Thuis is een mooie kanshebber voor mensen met twee rechterhanden. Met zoveel ruimte, potentie en een grote tuin word je hier vast heel gelukkig. Op de eerste verdieping is de overloop erg groot. Er is dus voldoende ruimte om een herindeling te maken en een badkamer of extra slaapkamer te creëren.
Als jij hier komt wonen zijn jouw buren de huidige eigenaren van deze woning. Zij hebben een nieuwe woning gebouwd op het naastgelegen perceel.
De woning heeft een leuk aanzien en ligt in een gezellige straat.
Zo’n 35 jaar geleden is het dak aangepakt en onlangs is een revisie uitgevoerd. In 2021 is de keuken vernieuwd. De cv-ketel is in 2015 geplaatst.
Er is vrij veel dubbele beglazing en een paar voorzetramen. Hier en daar is een raam vernieuwd, in kunststof met triple beglazing. Er is gedeeltelijk vloerisolatie aanwezig. Het elektra is voorbereid op inductie koken en het plaatsen van een Quooker.
In de tuin staan enkele mooie boompjes en struiken. Er is wel wat werk nodig om deze weer mooi in te richten. Het perceel is groot. Er is een voortuin met pad naar de voordeur, er is een lange zijtuin, met een haagje gescheiden van de buren. Ook het stukje achter het huis leent zich ervoor om lekker uit te rusten in de luwte. Het is mogelijk om je auto op eigen terrein te stallen.
ASBEST
Het is vrijwel zeker dat er asbesthoudende materialen aanwezig zijn in de woning. Er zal een clausule “asbest is” in de koopakte worden opgenomen.
OUDERDOM
De woning heeft al een respectabele leeftijd, daarom zal er een “ouderdomsclausule” in de koopakte worden opgenomen.
BOUWKUNDIG RAPPORT
Omdat de verkoper het belangrijk vindt dat de koper goed wordt geïnformeerd, is er onlangs een bouwkundig rapport van de woning gemaakt. Dit rapport kunnen we bij belangstelling aan u overhandigen.
WIJKTEKST
In de glooiende omgeving van Berg en Dal is het fantastisch wonen. Met zoveel groen om je heen kun je hier je rust vinden en uitstekend recreëren. Met de fiets of 10 autominuten sta je in het centrum van Nijmegen, de Universiteit, de ziekenhuizen en de hogeschool. Er is een basisschool in de buurt en in Beek zit een uitstekend winkelcentrum. Via de Zevenheuvelenweg sta je zo in Groesbeek.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 470,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,608
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Plot size
- 259 m²
- Volume in cubic meters
- 444 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Skylight and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Triple glazed and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2016, in ownership
Cadastral data
- GROESBEEK K 1242
- Cadastral map
- Area
- 259 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 135 m² (30.00 metre deep and 4.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
13,660x
Viewed
253x
Saved
8-4-2026
On Funda
Neighborhood

Hoog Berg en Dal
Berg en Dal- Residents
- 775
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 4,000
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



