Aijenseweg 75854 PS Bergen (LI)Aijen Buitengebied
€ 1,350,000 k.k.
- 589 m²living area
- 5,900 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherWoonerf met 3xvakantieappartement + mogelijkheid extra (schuur)woning
Description
De Vorsthof een nieuw boerenwoonerf op een eeuwenoude plek.
De Vorsthof is al vele generaties een familiedomein met talloze verhalen en anekdotes. Recent is voor dit prachtige erf een nieuw hoofdstuk begonnen waarbij is ingezet tot ontwikkeling naar een boerenwoonerf. Met de herenboerderij als woonhuis, 3 bijhorende vakantiewoningen in het achterhuis en een nog te bouwen schuurwoning in voormalige boerenschuur ontstaat hier een fijn domein om samen met vrienden of familie te wonen, gecombineerd met verhuur van B&B of vakantieappartementen. Het geheel wordt in één koop aangeboden, op een perceel van zo’n 5.900 m² groot.
Dubbele bewoning, gasten ontvangen en genieten
De huidige herenboerderij is gebouwd in 1914, het achterhuis, de bijhorende schuur en een vrijstaand tuinhuis/-atelier zijn van latere datum. Een vorstelijk domein, dat is de Vorsthof zeker. Temeer omdat het gebied rondom de boerderij de afgelopen decennia is ontwikkeld tot natuurgebied de Maasduinen. Het is een plek waar rustzoekers zich thuis voelen. De Vorsthof ligt aan het einde van een doodlopende weg exclusief voor de aanwonenden en hun gasten. Als u de boerderij nadert, wordt u ongetwijfeld verrast door de omvang. De herenboerderij kijkt fier uit over de tuin en omgeving en biedt fraaie en sfeervolle woon- en leefruimtes. Echt prachtig is het sfeervolle tuinhuis met weids uitzicht. Graag bieden wij u de gelegenheid om de boerderij, het prachtige tuinhuis, de drie vakantie-appartementen en de schuur met mogelijkheid voor een schuurwoning, te ontdekken. Wees welkom op De Vorsthof.
Het erf en haar omgeving
Het aangeboden perceel ligt tussen de dorpen Aijen en Bergen en biedt ruim zicht naar de omliggende landerijen welke overlopen in de Maasduinen. Via een doodlopende straat, welke u deelt met de twee naaste buren, komt u bij uw eigen ensemble. De herenboerderij heeft een royaal voorterrein en prachtig aangelegde tuin met tuinhuisatelier. De aangebouwde schuur met mogelijkheid voor een schuurwoning is via het achterpad bereikbaar. Ook voor de drie vakantieappartementen in het achterhuis is een eigen ingang gecreëerd. Ideaal: want zo is de privacy van eigenaren en gasten gewaarborgd. Het nabij gelegen Nieuw-Bergen is een dorp met verschillende goede voorzieningen. Zoals een aantal basisscholen en een winkelcentrum met diverse winkels waaronder de Hema en Kruidvat, supermarkten en diverse speciaalzaken. U kunt er dus terecht voor alle dagelijkse boodschappen. En zoals bijna overal in het Limburgse: het dorp telt tal van verenigingen op het terrein van muziek, cultuur en sport. Voor middelbaar-onderwijs zijn de plaatsen Boxmeer, Gennep en Stevensbeek het meest voor de hand liggend.
Download de brochure met foto's, uitgebreide beschrijving, plattegronden en maatvoering!
Unique buying reasons (UBR)
- Heerlijk vrij wonen aan een doodlopend straatje, tussen de Maasdorpen Aijen en Bergen, met studentenstad Nijmegen op een half uurtje rijden.
- Mogelijkheid voor royaal wonen, het creëren van een tweede woonhuis (schuurwoning) én/of eventueel gecombineerd met recreatie aan huis, verhuur van appartementen, B&B of mantelzorg. Het geheel heeft een woonbestemming met de genoemde mogelijkheden hierin al opgenomen.
- Keurig onderhouden en met liefde bewoond.
- Op korte afstand van recreatiemogelijkheden, zoals Nationaal park De Maasduinen, Reindersmeer en Boswachterij Bergen voor fietsen, wandelen of paardrijden. Diverse jachthavens, dagstrand Seurenheide en Kasteeltuinen Arcen.
De metrages op een rijtje
-Woonoppervlakte totaal 589 m², omvattende het woonhuis 233 m², drie vakantie-appartementen totaal 293 m² (2x 72,8 + 79,8 m²) en het tuinhuis(atelier) 64 m²;
-Overige inpandige ruimte; 347 m², omvattende de zolder, vliering en kelder, alsmede en de schuur/garage (208 m²);
-Perceel: circa 5.900 m²
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,292
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1914
- Specific
- Listed building (national monument) and monumental building
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 589 m²
- Other space inside the building
- 347 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Plot size
- 5,900 m²
- Volume in cubic meters
- 3,172 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, 2 showers, double sink, 2 toilets, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, sauna, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler, electric heating, wood heater, partial floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- Electrical boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired from 2014, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN LIMBURG T 3212
- Cadastral map
- Area
- 4,705 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
- BERGEN LIMBURG T 3220
- Cadastral map
- Area
- 385 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BERGEN LIMBURG T 3191
- Cadastral map
- Area
- 810 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 5 cars
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,863x
Viewed
41x
Saved
22-6-2026
On Funda
Neighborhood

Aijen Buitengebied
Bergen (LI)- Residents
- 50
- Family with children
- 50%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



