Galgenbaan 164615 AD Bergen op ZoomHet Glacis
€ 349,000 k.k.
- 99 m²living area
- 120 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Vlakbij de binnenstad ligt in een groene omgeving deze sfeervolle hoekwoning met 3 slaapkamers, een zonnige tuin met achterom, een berging en veel karakter.
Een voortuintje ligt voor het huis en zorgt voor wat meer privacy. De hal geeft toegang tot het huis en is afgewerkt met de originele tegelvloer. In de hal is de meterkast en deze is met 7 groepen en 2 aardlekschakelaars prima uitgevoerd. Het huis is natuurlijk voorzien van glasvezel voor een snelle internetverbinding. De woonkamer ligt aan de voorkant van het huis en heeft deels een tegel- en deels houten vloerafwerking. De sfeervolle, mooi betegelde schouw vormt een karaktervol element in de ruimte en is voorzien van een functionerende houtkachel. Het plafond is een mooi en netjes geschilderd oud plafond dat past in het plaatje. Klassieke glas in lood schuifdeuren komen uit in de keuken aan de achterkant van het huis. De keuken heeft een houten vloer, een vaste kast en een flinke trapkast voor het opslaan van huishoudelijke apparaten en proviand. Er is een keukenblok in wandopstelling voor het raam geplaatst met uitzicht op de tuin. Een los fornuis, koelkast en vriezer vormen de keukenapparaten. In de keuken hangt een nieuwe handdoekradiator. Naast de keuken is er een handige bijkeuken. Hier staan de droger, de wasmachine en de vaatwasser. Ook hangt hier de Itho cv-combiketel uit 2019. De leidingen van de bijkeuken zijn allemaal vernieuwd. Een deur geeft toegang tot de tuin en het nieuwe toilet is ook in de bijkeuken geplaatst. De begane grond is voorzien van dubbel glas.
Op de verdieping is de overloop de centrale ruimte met toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer. Op de vloer van de overloop ligt laminaat en er is een grote schuifkastenwand. Een vlizotrap komt uit de op de zolder. Aan de voorkant van het huis liggen 2 slaapkamers, allebei met een dakkapel en een laminaatvloer. De grote slaapkamer aan de voorkant heeft tevens een vaste kast. De 3e slaapkamer ligt aan de achterkant en heeft ook een laminaatvloer. Ook de badkamer is aan de achterzijde en is helemaal betegeld. Er is een handdoekradiator, een dubbel wastafelmeubel, een 2e toilet en een inloopdouche met mechanische ventilatie. De verdieping is voorzien van dubbel glas.
De bevloerde zolder is bereikbaar via de vlizotrap en de kap is geïsoleerd. Hier hangt de unit van de mechanische ventilatie. Het is een ideale bergzolder voor de dingen die je niet iedere dag nodig hebt.
De tuin ligt zowel achter als naast het huis en biedt door de ligging op het zuidwesten heel de dag zon. Er is rondom een nieuwe schutting geplaatst met een poort en er staat een royale stenen berging. Deze heeft een betonvloer, brede tuindeuren en is voorzien van elektriciteit. De tuin is mooi en onderhoudsvriendelijk afgewerkt met kunstgras, grind en tegels.
Het is een leuk huis, bijna 100 jaar oud en keurig onderhouden. Met 3 slaapkamers, een zolder en een berging is het een compleet huis ook. Het heeft rondom dubbel glas, het onderhoud en de meterkast zijn in orde en de cv-ketel ook. De ligging is fijn, de Galgenbaan is een rustig straatje met veel groen door de grote bomen. Het is werkelijk een goede 5 minuten lopen naar de Grote Markt of het station. Parkeergelegenheid is er voldoende en het is betaald parkeren. Bewoners kunnen hiervoor bij de gemeente een parkeervergunning aanvragen. In de directe omgeving zijn voorzieningen als winkels, openbaar vervoer, medische voorzieningen en meer. Kortom, een ideaal plaatje. Wanneer kom je het zelf eens bekijken?
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,525
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 120 m²
- Volume in cubic meters
- 325 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ITHO (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM F 6931
- Cadastral map
- Area
- 120 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and sheltered location
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 108 m² (18.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
1,360x
Viewed
53x
Saved
24-9-2026
On Funda
Neighborhood

Het Glacis
Bergen op Zoom- Residents
- 925
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 3,827
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




