New
Kruidhof 114623 BC Bergen op ZoomGageldonk-Oost
€ 410,000 k.k.
- 135 m²living area
- 158 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherInstapklaar wonen met serre, carport én 4 slaapkamers!
Description
Dit is zo’n woning waar je binnenkomt en eigenlijk direct voelt: hier hoeft voorlopig niets meer aan te gebeuren.
Aan een rustig hofje in een geliefde woonlocatie van Bergen op Zoom staat deze verrassend ruime en volledig gemoderniseerde tussenwoning met serre, carport, zonnepanelen én een zonnige tuin op het zuiden. De woning is de afgelopen jaren grondig aangepakt en met veel aandacht vernieuwd, waardoor een instapklare gezinswoning is ontstaan waar comfort, ruimte en afwerking mooi samenkomen.
Wat direct opvalt is de lichte leefruimte op de begane grond. De woonkamer staat in open verbinding met de moderne keuken en de serre aan de achterzijde, waardoor een fijne leefomgeving ontstaat met veel lichtinval en zicht op de tuin.
Loop je met ons mee door de woning?
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. Binnenkomst in de hal met meterkast, moderne toiletruimte en toegang tot de woonkamer. Direct valt op dat de woning strak is afgewerkt en de afgelopen jaren grondig is gemoderniseerd.
De woonkamer is ruim opgezet en profiteert van veel lichtinval dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. De zithoek aan de voorzijde voelt gezellig en huiselijk aan, terwijl er richting de achterzijde volop ruimte is voor een royale eethoek. De gehele begane grond is – met uitzondering van de serre – voorzien van comfortabele vloerverwarming, wat zorgt voor extra comfort en een strakke uitstraling zonder radiatoren.
Aan de achterzijde bevindt zich de moderne open keuken, uitgevoerd in een luxe opstelling met kookeiland en diverse hoogwaardige inbouwapparaten. Hier kook je niet alleen, maar sta je ook echt in verbinding met de gasten in de woonkamer. De keuken is onder andere voorzien van een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, twee (combi-)ovens, vaatwasser en koel-/vriescombinatie.
Vanuit de keuken stap je door naar de serre. Deze ruimte vormt echt een verlengstuk van de woning en is een heerlijke plek om al vroeg in het voorjaar of juist tot laat in het najaar van buiten te genieten. Dankzij de grote glazen schuifwand loopt binnen mooi over in buiten en heb je prettig zicht op de tuin.
De achtertuin is verzorgd aangelegd, gunstig gelegen op het zuiden en biedt volop privacy. Achterin bevinden zich de vrijstaande stenen berging en de carport met privé parkeerplaats op eigen terrein. Ook is er een praktische achterom aanwezig.
Naar boven
Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk netjes afgewerkt en voorzien van rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en verduistering.
De badkamer is modern uitgevoerd en straalt luxe uit. Deze ruimte beschikt over een ruime inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, tweede toilet en designradiator. Een comfortabele en eigentijdse badkamer waar eveneens duidelijk zichtbaar is dat de woning recent is vernieuwd.
Nog een verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een ruime overloop met aansluitingen voor de wasapparatuur, de opstelling van de cv-ketel en de omvormer van de zonnepanelen.
Daarnaast is hier een volwaardige vierde slaapkamer gerealiseerd. Dankzij de kapopbouw, de praktische indeling en de bergruimte achter de knieschotten is dit een ideale ruimte als slaapkamer, werkplek of hobbykamer.
Ook op het gebied van verduurzaming is het nodige gedaan. De woning beschikt over kunststof kozijnen met HR++ beglazing, vloerisolatie en negen zonnepanelen. Daarnaast zijn meerdere ruimtes voorzien van rolluiken. Hierdoor combineert de woning comfort met een lager energieverbruik en een prettig binnenklimaat.
De ligging is prettig en kindvriendelijk. In de directe omgeving bevinden zich scholen, winkels, speelvoorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Een ideale locatie voor wie rustig wil wonen met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij.
Bijzonderheden:
- Volledig gemoderniseerde tussenwoning
- Privé parkeerplaats met carport
- Luxe keuken met kookeiland
- Moderne badkamer
- Serre aan de achterzijde
- Negen zonnepanelen
Een woning die je eigenlijk in het echt moet ervaren. Ruimte, afwerking, comfort én een fijne ligging komen hier op een mooie manier samen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 9/4/2026
- Asking price
- € 410,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,037
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 158 m²
- Volume in cubic meters
- 471 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM D 4083
- Cadastral map
- Area
- 158 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 40 m² (7.10 metre deep and 5.70 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,065x
Viewed
12x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Gageldonk-Oost
Bergen op Zoom- Residents
- 4,015
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 2,863
Discover the neighborhood