Sold
Erasmuslaan 245056 TH Berkel-EnschotEikenbosch
€ 485,000 k.k.
- 135 m²living area
- 279 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- April 15, 2025
- Date of sale
- May 9, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ruime gezinswoning op toplocatie in Berkel-Enschot
Welkom aan de Erasmuslaan 24, een ruime eengezinswoning met volop potentie in een geliefde, groene wijk. Deze woning heeft vier slaapkamers, een royale woonkamer met open haard en een zonnige tuin op het zuidwesten. De schuifpui zorgt voor een fijne verbinding met buiten. Daarnaast biedt de ruime garage en de oprit voor twee auto's extra gemak. De woning verdient wat liefde en modernisering, maar de locatie maakt alles goed! Hier woon je in een rustige, kindvriendelijke buurt, dichtbij scholen, winkels en uitvalswegen. Zie jij de mogelijkheden? Plan een bezichtiging en ontdek de potentie van dit huis!
Het dorp Berkel-Enschot biedt met het vernieuwde winkelcentrum Koningsoord een gevarieerd aanbod van sfeervolle winkels, diverse supermarkten en speciaalzaken. Daarnaast zijn er diverse sportverenigingen in het dorp actief, is er een natuurbad met Beachclub en zijn grote steden als Tilburg, Eindhoven, Breda en ’s-Hertogenbosch via de diverse uitvalswegen makkelijk bereikbaar. Ben je een natuurliefhebber? Dan zijn de Oisterwijkse bossen en vennen en natuurlijk de Loonse en Drunense duinen op korte afstand vanuit jouw nieuwe thuis te bereiken.
Begane grond (beton)
Hal
ca. 7 m² met tegelvloer, granol wanden en stucwerk plafond
meterkast met 4 groepen en 1 aardlekschakelaar
toiletruimte gedeeltelijk betegelde wanden met toilet en fontein.
Woonkamer
ca. 36,5 m² met tegelvloer, stucwerk wanden en –plafond en voorzien van open haard en schuifpui naar de achtertuin.
Keuken
ca. 12 m² met tegelvloer, gedeeltelijk betegelde wanden en houten plafond, tuindeur, inbouwkast en rechte keukenopstelling voorzien van RVS aanrechtblad, los fornuis met 4-pits gaskookplaat en oven, afzuigkap, spoelbak en aansluiting witgoed.
1e Verdieping (beton)
Overloop
met toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer.
Slaapkamer 1
ca. 11,5 m² met vloerbedekking, behang wanden, stucwerk plafond en voorzien van inbouwkasten en een wastafel.
Slaapkamer 2
ca. 14 m² met vloerbedekking, granol wanden en stucwerk plafond en voorzien van inbouwkast en wastafel.
Slaapkamer 3
ca. 8 m² met vloerbedekking, behang wanden en stucwerk plafond.
Badkamer
ca. 4 m² met tegelvloer, geheel betegelde wanden, stucwerk plafond en voorzien van douche met thermostatische kraan, wastafel en toilet.
2e Verdieping (beton)
Via vaste trap te bereiken.
Voorzolder
ca. 10 m² met vloerbedekking, behang wanden, gisplaten plafond en voorzien van knieschot kasten en opstelling c.v. installatie Remeha, bouwjaar 2012.
Slaapkamer 4
ca. 14 m² met vloerbedekking, behang wanden, gipsplaten plafond en voorzien van een dakkapel aan de achterzijde van ca. 2,5 m breed.
Buiten
Tuin
omsloten achtertuin (ca. 16 m diep en ca. 9 m breed) gelegen op het zuidwesten en voorzien van een buitenkraan en een achterom.
Garage
ca. 18,5 m² voorzien van elektriciteit en handmatig bedienbare kanteldeur.
Oprit
Biedt plaats voor 2 auto’s.
Algemeen
Bouwjaar
ca. 1970
Inhoud
woonhuis ca. 532 m³.
Woonoppervlakte
ca. 134,5 m².
Overige inpandige ruimte
ca. 18,5 m².
Perceeloppervlakte
ca. 279 m².
Isolatie
- de woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing.
Overig
- de woning is voorzien van een kruipruimte (luik in de keuken)
- een asbestclausule wordt standaard opgenomen in de koopovereenkomst bij iedere woning met een bouwjaar voor 1993
- een ouderdomsclausule wordt standaard opgenomen in de koopovereenkomst bij iedere woning ouder dan 25 jaar
- er wordt een niet bewoningsclausule opgenomen in de koopovereenkomst indien verkoper hier niet gewoond heeft.
Energielabel
D.
Aanvaarding
in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,593
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Plot size
- 279 m²
- Volume in cubic meters
- 532 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- BERKEL B 2627
- Cadastral map
- Area
- 279 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 153 m² (16.40 metre deep and 9.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,707x
Viewed
59x
Saved
15-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




