Koningsoordlaan 2225057 DM Berkel-EnschotKoningsoord
€ 589,000 k.k.
- 132 m²living area
- 144 m²plot size
- 3bedrooms
- A+++energy label
Description
Aan de Koningsoordlaan, in de geliefde woonwijk van Koningsoord, staat deze moderne en duurzame woning (bouwjaar 2021) met energielabel A+++. De woning is uitstekend geïsoleerd, volledig voorzien van vloerverwarming (m.u.v. de zolder) en uitgerust met een luchtwarmtepomp en 12 zonnepanelen. Comfort en energiezuinigheid gaan hier hand in hand.
De woning biedt een lichte woonkamer met tuindeur naar de zonnige achtertuin, een moderne keuken met inbouwapparatuur en drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping. De tweede verdieping bestaat uit een ruime zolder die volop mogelijkheden biedt voor een extra slaapkamer, werk- of speelruimte.
Buiten vind je een heerlijke achtertuin op het zuidoosten met een royale overkapping en een verwarmd zoutwaterzwembad, perfect voor ontspanning en zomerse avonden. Daarnaast is er een berging en heb je achter de woning je eigen genummerde parkeerplaats.
De combinatie van luxe afwerking, duurzaamheid en extra’s zoals het zwembad en de overkapping, is dit een instapklare gezinswoning op een fantastische locatie, op loopafstand van het winkelcentrum, scholen en natuur.
Begane grond (beton)
Hal
ca. 5 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden en spuitwerk plafond
meterkast met 12 groepen en 3 aardlekschakelaars en een 3-fase aansluiting
toiletruimte gedeeltelijk betegelde wanden met zwevend toilet en fontein.
Woonkamer
ca. 28,5 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden, spuitwerk plafond en voorzien van een trapkast en tuindeur.
Keuken
ca. 11 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden, spuitwerk plafond en voorien van airconditioning koelen en verwarmen en L-vormige keukenopstelling voorzien van een kunststof aanrechtblad, 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap in inductieplaat, spoelbak, grote koelkast, grote vriezer, combi-oven en vaatwasser.
1e Verdieping (beton)
Overloop
ca. 3,5 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden, spuitwerk plafond en met toegang tot 3 slaapkamers en badkamer.
Slaapkamer 1
ca. 12,5 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden, spuitwerk plafond en voorzien van een elektrisch rolluik.
Slaapkamer 2
ca. 17 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden, spuitwerk plafond en voorzien van een elektrisch rolluik.
Slaapkamer 3
ca. 7 m² met pvc-vloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden, spuitwerk plafond en voorzien van een elektrisch rolluik.
Badkamer
ca. 5 m² met tegelvloer voorzien van vloerverwarming, gedeeltelijk betegelde wanden, spuitwerk plafond en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel met 1 kraan, zwevend toilet en elektrische rolluik.
2e Verdieping (beton)
Via vaste trap te bereiken.
Zolder
ca. 36 m² met pvc-vloer, geschilderd wanden en witte dakplaten plafond en voorzien van een dakraam en opstelling luchtwarmtepomp Alpha Innotec, bouwjaar 2021 en opstelling WTW installatie bouwjaar 2021.
Buiten
Tuin
omsloten achtertuin (ca. 11,5 m diep en ca. 6 m breed) gelegen op het zuidoosten en voorzien van een ruime overkapping, tuinverlichting, tuinstopcontacten, buitenkraan en een eigen achterom.
Overdekt terras
ca. 13 m² voorzien van inbouwspots en een glaswand die open en dicht kan.
Zwembad
ca. 15 m² verwarmd zoutwater zwembad met verlichting en een diepte van ca. 1,70 m, met waterhoogte van 1,50 m, 5 m lang, 3 m breed, en verwarmd middels een luchtwarmtepomp.
Berging
ca. 3,5 m² houten berging voorzien van elektriciteit en opstelling zwembad installatie.
Gemeenschappelijk parkeerterrein achter de woning (er is geen VvE aanwezig voor het parkeerterrein)
Biedt plaats voor 1 auto.
Algemeen
Bouwjaar
ca. 2021.
Woonoppervlakte
ca. 132 m².
Inhoud
ca. 535 m².
Externe bergruimte
ca. 17,5 m².
Perceeloppervlakte
ca. 144 m².
Isolatie
- de woning is geheel voorzien van HR++ beglazing
- de woning is voorzien van gevel-, dak- en vloerisolatie.
Overig
- de woning is voorzien van 12 zonnepanelen.
Energielabel
A+++.
Aanvaarding
in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 589,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,462
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 535 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BERKEL A 5770
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BERKEL A 5735
- Cadastral map
- Area
- 34 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 69 m² (11.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,210x
Viewed
22x
Saved
8-5-2026
On Funda
Neighborhood

Koningsoord
Berkel-Enschot- Residents
- 1,820
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,237
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




