Prins Bernhardstraat 205531 HX BladelBladel Wilhelminalaan
€ 475,000 k.k.
- 138 m²living area
- 318 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Hoe omschrijf je een woning met een VT-wonen interieur (2025) op de begane grond die zichzelf eigenlijk verkoopt? Ja, door je te wijzen op de foto’s en je natuurlijk uit te nodigen voor een bezichtiging. Want één ding is zeker: dat dit huis je aanspreekt is 100% te begrijpen! Ruimte, licht, een zonnige tuin én een keuken uit 2025… klinkt goed toch?
Op het eerste gezicht denk je een typische eengezinswoning, maar achter de voordeur schuilt een hoop ruimte, een woonoppervlakte van maar liefst 138 m², drie verrassend ruime slaapkamers en een ruime, hoge garage van maar liefst 28 m² met talloze mogelijkheden, van opslagruimte tot hobbyruimte.
Ook op het gebied van duurzaamheid is deze woning helemaal up-to-date met energielabel A, 8 zonnepanelen, airco's en een in 2015 vernieuwd dak met +/-12 cm isolatie.
Dit is zomaar een opsomming van de grootste voordelen van deze unieke tussenwoning op een perceel van maar liefst 318 m², in een levendige buurt van Bladel.
Een huis dat aan ál je woonwensen voldoet. Het kán dus (toch)! Bel gauw voor een vrijblijvende rondleiding en wie weet heb jij over een poosje de sleutels in handen.
Indeling
Bij thuiskomst parkeer je je auto fijn voor de deur op één van de openbare parkeerplaatsen. Wel zo makkelijk! Via de ruime voortuin, die verzorgd en groen is aangelegd, loop je richting de voordeur van deze fantastische woning.
Maar genoeg over buiten… want eenmaal binnen begint het woongenot pas echt!
Hal
VT-wonen in je eigen huis! Dat gevoel bekruipt je direct zodra je deze woning binnenstapt. Via de ruime entreehal kom je binnen in een stijlvol geheel, waarbij de lichte PVC-vloer in een prachtige Hongaarse punt (2025) direct de toon zet. Deze loopt naadloos door richting het fantastische leefgedeelte.
De stalen tussendeur naar de woonkamer en de stijlvolle trapbekleding met verlichting zijn hier zonder twijfel de echte eyecatchers. Een mooie combinatie van stoer en sfeervol! Verder bevinden zich in de hal de toiletruimte, trapkast en de meterkast.
Woonkamer
Wauw! Hier gaan woonwensen toch wel héél snel over in werkelijkheid! Zodra je door de stalen deur het leefgedeelte binnenstapt, valt direct op hoe stijlvol alles hier samenkomt. De royale raampartijen en de schuifpui (2025) laten het daglicht volop naar binnen en zorgen bovendien voor een fijne verbinding met de tuin.
Maar het is vooral de afwerking die hier écht uitblinkt. In 2025 is het leefgedeelte grondig aangepakt en het resultaat mag er zijn. De lichte PVC-vloer in een prachtige Hongaarse punt, het strakke stucwerk en de sfeervolle raambekleding vormen samen een plaatje waarin werkelijk alles klopt. Geen losse elementen, maar één stijlvol geheel dat tot in de puntjes op elkaar is afgestemd.
Een royale eettafel? Check. Een king-size bank waar je heerlijk in kunt neerploffen? Ook check! Geef de ruimte jouw favoriete kleuren, meubels en accessoires en laat jouw woonstijl hier stralen. Wij zijn ervan overtuigd: dit wordt 100% genieten!
De huidige bewoners hebben ervoor gekozen om de begane grond zowel te verwarmen als te koelen middels een Mitsubishi airco, die in 2025 in de woonkamer is geplaatst. Zo geniet je hier het hele jaar door van een aangenaam binnenklimaat.
Keuken
En dan de keuken… die is zonder meer een statement in deze ruimte! Een echte blikvanger die direct de aandacht trekt en het geheel nét dat beetje extra geeft. Hier is koken allang niet meer alleen praktisch, maar wordt het vanzelf onderdeel van de sfeer en gezelligheid van het huis.
De keuken heeft hier letterlijk de ruimte gekregen! De muren tussen de keuken, woonkamer en bijkeuken zijn verwijderd, waardoor één heerlijk open geheel is ontstaan. De matzwarte keuken vormt nu een echte blikvanger, met een stoer werkblad en een royale wand- en schiereilandopstelling.
Ook aan het kookcomfort is gedacht. De keuken is uitgerust met alle gewenste inbouwapparatuur: van de 4-pits BORA-inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging tot de vaatwasser, een kokendwaterkraan, een combi-oven, een 4-vaks vrieskast en een royale koelkast met maar liefst drie Fresh-lades.
En aan opbergruimte is hier al helemaal geen gebrek. De hoge kastenwand biedt volop plek voor voorraad en keukenapparatuur, terwijl de vele brede lades zorgen dat alles wat je dagelijks gebruikt binnen handbereik is. Zelfs aan de hoek is gedacht, met een handige pannencarrousel. Alles een eigen plek, zodat het werkblad lekker rustig blijft.
De vloer loopt naadloos door vanuit de woonkamer. De wanden zijn strak gestuukt en voorzien van sfeervolle wandverlichting. Ook het plafond is strak gestuukt en afgewerkt met inbouwspots en een grote lichtkoepel, die zorgt voor een heerlijke hoeveelheid natuurlijk daglicht. En middels een loopdeur in de keuken bereik je direct de tuin.
Inpandige berging
Nog meer ruimte nodig? Die is er! Via de keuken bereik je de inpandige berging, die momenteel als speelkamer en opslag wordt gebruikt. Een heerlijke extra ruimte dus, maar minstens zo handig als fietsenberging of misschien wel iets heel anders. Denk bijvoorbeeld aan een slaapkamer op de begane grond.
In 2025 is ook deze ruimte meegenomen in de vernieuwing. De PVC-vloer loopt hier mooi door vanuit de woonkamer en het plafond met inbouwspots geeft de ruimte een frisse, moderne uitstraling. Met een eigen stoppenkast, waterkraan, een loopdeur naar de tuin én een stoere stalen deur naar de woonkamer is ook aan het praktische gedeelte gedacht.
Zo, de begane grond hebben we gehad! Tijd om naar boven te gaan.
Eerste verdieping
Overloop
Een verdieping waar je alle kanten mee op kunt! Twee ruime slaapkamers, een praktische wasruimte en een badkamer met verrassend veel plek.
De nieuwe laminaatvloer (2025) op de overloop loopt mooi door naar de slaapkamers en geeft de verdieping een rustige, frisse basis. De wanden en plafonds zijn strak gestuukt en de kunststof kozijnen met draai-kiepramen en horren maken het plaatje compleet.
Zo heb je niet alleen fijne kamers, maar ook het comfort om de ramen lekker open te zetten wanneer het buiten heerlijk weer is.
Slaapkamers
Aan de achterzijde bevindt zich de master bedroom, die royaal is opgezet en voorzien van een airco (welke gebruikt wordt voor de gehele eerste verdieping) en een inbouwkast met ingebouwde verlichting.
Slaapkamer twee ligt aan de voorzijde en is qua afwerkingsniveau identiek aan de master bedroom. Deze slaapkamer is royaal van opzet en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast.
De slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen (2022) met verhuisramen, HR++ beglazing en horren. De nieuwe rolluiken uit 2025 zorgen voor extra comfort én maken het heerlijk donker wanneer jij daar behoefte aan hebt. Welterusten!
Wasruimte
Praktisch én netjes, zo zien we het graag! Aan de voorzijde bevindt zich de handige wasruimte. Hier zijn de aansluitingen voor het witgoed aanwezig en is er voldoende ruimte om alles wat met de was te maken heeft netjes op te bergen.
Gewoon een fijne, praktische ruimte die doet wat hij moet doen!
Badkamer
De badkamer mag natuurlijk niet ontbreken! Dit is misschien wel de oudste ruimte van het huis, maar met de royale opzet en rustige, neutrale kleurstelling is het bovenal een fijne en praktische ruimte. Je beschikt hier over een inloopdouche, toilet, wastafel, mechanische afzuiging (2025) en een elektrische designradiator (2025). Het royale kunststofkozijn in de badkamer is in 2025 aan de buitenzijde voorzien van een nieuw rolluik.
En misschien nog wel het leukste: juist omdat de basis goed is, kun je deze ruimte in de toekomst helemaal naar jouw eigen smaak aanpakken.
Tweede verdieping
Wat een héérlijke zolderruimte met een vaste trap is dit! Vergeet de klassieke zolder vol wasrekken, verhuisdozen en spullen waarvan je eigenlijk niet meer weet waarom je ze bewaart. Hier is het juist netjes, verzorgd en afgewerkt om door een ringetje te halen.
De voorzolder is voorzien van een mooie laminaatvloer, strak gestuukte wanden en een houten plafond. Hier bevinden zich de Ferroli cv-installatie uit 2010 en de omvormer van de zonnepanelen. Het kleine dakraam met kiepstand zorgt bovendien voor extra daglicht én de nodige ventilatie.
Slaapkamer
De derde slaapkamer bevindt zich op de achterzolder en wat een fijne ruimte is dit! Dankzij de royale opzet en de mooie hoogte voelt deze kamer verrassend ruim aan. Een tweepersoonsbed, flinke kledingkast én een bureau? Zet ze maar neer, want ruimte genoeg!
Het dakraam zorgt voor een prettige hoeveelheid daglicht en ook aan bergruimte is gedacht. De praktische inbouwkast biedt volop plek voor kleding en spullen, terwijl de handige schuifkast zorgt voor nóg meer opbergruimte.
Een heerlijke slaapkamer met alles wat je nodig hebt!
Tuin
Achtertuin
Wauw, wat een ruimte! De woning en de tuin zijn hier mooi met elkaar in balans. Want net als binnen is er ook buiten volop ruimte. De verrassend diepe achtertuin is zonnig, onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt alle mogelijkheden om heerlijk buiten te leven.
De privacy biedende achtertuin is grotendeels bestraat en heeft een royaal stuk kunstgras, waardoor je hier volop ruimte hebt om verschillende buitenplekken te creëren. Direct achter de woning is ruimte voor een grote eettafel: schuif de deuren open, dek de tafel en laat die lange zomeravonden maar komen.
Verderop in de tuin is het tweede terras dé plek om neer te ploffen in een heerlijke loungeset. De houten schuttingdelen zorgen voor een fijne, beschutte sfeer en met de tuinverlichting is ook aan de avonden gedacht.
Een tuin die misschien niet alleen uitnodigt om naar te kijken, maar vooral om er lekker te leven en waar ruimte is voor de kinderen om te spelen.
Royale vrijstaande garage
Je rijdt zo, hup, met je auto aan de achterzijde je eigen terrein op en parkeert je auto direct in de ruim opgezette garage van maar liefst 28 m². Deze ruimte is ideaal voor de handige klusser, hobbyist of om je auto veilig te parkeren.
De garage is voorzien van krachtstroom en een wateraansluiting, heeft dubbelsteens muren en een betonvloer. Naast de garage bevindt zich een poort naar de achterom. Kortom; een fantastische ruimte welke deze woning wederom ZO UNIEK maakt.
Bijzonderheden
Locatie
Ook buiten de woning zit je hier helemaal goed. Prins Bernhardstraat 20 ligt aan een rustige straat, in een prettige en kindvriendelijke woonomgeving met verschillende speelveldjes in de buurt. Een fijne plek om thuis te komen en waar kinderen alle ruimte hebben om lekker buiten te spelen.
En toch hoef je voor de gezelligheid niet ver. De dorpskern van Bladel ligt op loopafstand, waardoor je zo aanschuift op een van de gezellige terrassen, een boodschap doet of even het dorp in wandelt. Alles dichtbij, terwijl je thuis geniet van de rust.
Een aantal verbeteringen sinds 2025
- Elektrische rolluiken geplaatst raam voorzijde woonkamer, slaapkamers en badkamer
- Begane grond nagenoeg geheel voorzien van een PVC-vloer in een Hongaarse punt
- Woonkamer en keuken gestuukt
- Een nieuwe keuken geplaatst
- Wandlampjes geplaatst bij de keuken
- Een houten schuifpui geplaatst in de woonkamer
- Twee stalendeuren geplaatst op de begane grond
- Een trap voorzien van strakke bekleding en verlichting
- Twee airco’s geplaatst, één in de woonkamer en één in de slaapkamer
- Voor de badkamer is een mechanische afzuigunit geplaatst
- Badkamer voorzien van een elektrische designradiator
- Laminaatvloer vernieuwd op de eerste verdieping
- Inpandige berging opgefrist
- Tuinschuttingen behandeld, kunstgras gelegd en de garagedeur in de tuin vervangen
- De woning is aan de binnenzijde opnieuw geschilderd
- Extra stopcontacten bij gemaakt op de tweede verdieping.
Kenmerken
- Bouwjaar 1961;
- Gebruiksoppervlakte wonen 138 m²
- Externe bergruimte 28 m²
- 318 m² perceel
- Energielabel A (later gaan verwarmen met airco's)
- 8 zonnepanelen (2023)
- Dak- en spouwmuurisolatie toegepast
- Geheel voorzien houten- en kunststofkozijnen
- 2022 nieuwe kunststof kozijnen met HR ++ beglazing op de eerste verdieping
- 2015 dak vernieuwd en voorzien van 12 cm isolatie.
Ben je zo enthousiast dat je direct wilt kijken bij dit huis? Bel dan even met ons kantoor en omcirkel de afspraak groot in je agenda, want deze afspraak mag je niet missen.
Highlights
AI-generated from the description
Open living with kitchen
Ground floor renewed in 2025 with open kitchen and living area.
Sunny deep back garden
Deep sunny garden with two terraces and artificial grass.
Sustainable and energy efficient
Energy label A, 8 solar panels, roof and cavity wall insulation.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,442
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- External storage space
- 28 m²
- Plot size
- 318 m²
- Volume in cubic meters
- 488 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Ferroli (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- BLADEL G 5985
- Cadastral map
- Area
- 318 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Double glazing
Popularity
847x
Viewed
18x
Saved
11-9-2026
On Funda
Neighborhood

Bladel Wilhelminalaan
Bladel- Residents
- 2,445
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,575
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



