Sold under reservation
Florastraat 16657 AM Boven-LeeuwenBuitengebied Boven-Leeuwen
€ 519,500 k.k.
- 138 m²living area
- 755 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherDe makelaar met een unieke en succesvolle verkoopformule!!
Description
Fraai gelegen aan de rand van het dorp, met aan twee kanten weids uitzicht over het landschap, staat deze sfeervolle vrijstaande woning (ca. 542 m³) op een riant perceel van bijna 800 m² eigen grond. De woning beschikt over een royale oprit, garage, extra grote schuur en een heerlijk diepe tuin.
De uitgebouwde living met lichtstraat, de stijlvolle open keuken en de praktische indeling met in totaal vier slaapkamers, een badkamer en een fraaie zolderkamer maken dit geheel bijzonder compleet. Het energielabel B (d.d. 13-11-2025) benadrukt de degelijke staat van onderhoud en het comfortniveau.
EEN ZEER UITGEBREIDE BROCHURE VAN 76 PAGINA'S IS EENVOUDIG VIA FUNDA TE DOWNLOADEN.
Interactieve 3D-plattegronden:
Onder het tabblad ‘Plattegrond’ op Funda kunnen de plattegronden en 3D-weergaven worden bekeken. Hier kunt u virtueel door de woning lopen, meubels plaatsen en de ruimtes volledig naar wens inrichten.
Indeling
Begane grond:
Entree, ruime hal met trapopgang, meterkast en toilet. Vanuit de hal toegang tot de royale en sfeervolle living met grote lichtstraat, plavuizenvloer met vloerverwarming en openslaande deuren naar de tuin.
De open keuken (Siemens) beschikt over een kookeiland met 4-pits gaskookplaat en is verder uitgerust met een vaatwasser, grote vriezer, grote koelkast en een combi-magnetron/oven. Via de openslaande deuren bereikt u het heerlijke terras.
Eerste verdieping:
Zeer ruime, dubbele overloop (voorheen slaapkamer) met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer met toilet. De slaapkamers zijn hoogwaardig afgewerkt en beschikken over veel lichtinval, een hoog plafond en een mooie laminaatvloer.
Via de vaste trap is de vierde slaapkamer op de zolderverdieping bereikbaar.
Tweede verdieping:
Op de zolderverdieping bevindt zich een prachtige, lichte en sfeervolle zolderkamer met diverse gebruiksmogelijkheden.
Buiten:
De dronefilm op Funda laat perfect zien hoe prachtig deze woning is gelegen in het groene Land van Maas en Waal.
De ruime oprit biedt plaats aan meerdere auto’s, en aan de overzijde van de straat is extra parkeergelegenheid. De achtertuin is royaal van opzet en beschikt over een groot terras, een fijne speelplek voor kinderen en een extra grote schuur die voor diverse doeleinden te gebruiken is.
Dit is een heerlijke plek om na een drukke werkdag tot rust te komen en te genieten van privacy, vrijheid en natuur.
Garage en schuur:
De garage is vanaf de oprit bereikbaar. Aan de achterzijde bevindt zich bovendien een extra grote schuur met meerdere bergruimtes, geschikt voor opslag, hobby’s of andere doeleinden.
Ligging:
Boven-Leeuwen ligt centraal in het land, in de gemeente West Maas en Waal. Tiel, Oss, Nijmegen, Den Bosch en de snelwegen A15, A50 en A2 zijn snel en eenvoudig bereikbaar.
Bijzonderheden:
2020: woning flink en kwalitatief hoogwaardig uitgebouwd
2023: zolder verbouwd tot extra slaapkamer
Bent u nieuwsgierig geworden naar de Florastraat 1 in Boven-Leeuwen? Neem gerust contact op voor het inplannen van een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 519,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,764
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1926
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- External storage space
- 80 m²
- Plot size
- 755 m²
- Volume in cubic meters
- 542 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- WAMEL N 114
- Cadastral map
- Area
- 755 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, deck, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 400 m² (20.00 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft, electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,288x
Viewed
206x
Saved
25-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





