Bikkersweg 523752 WV Bunschoten-SpakenburgBikkersvaart
€ 725,000 k.k.
- 122 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Elke dag genieten van een uniek object door de ruimte en een prachtig uitzicht.
Dat kan in dit royale 4-kamerappartement met eigen parkeerplaats, berging en overdekt terras. De woning biedt veel leefruimte en heeft een fijne en praktische indeling. Er zijn maar liefst 3 slaapkamers, een lichte woonkamer met vrij uitzicht over de weilanden, een gedeeltelijk open keuken met inbouwapparatuur en een compleet ingerichte badkamer.
Kortom: een heerlijk appartement waar ruimte, comfort en uitzicht perfect samenkomen.
Bent u op zoek naar een ruim 4-kamerappartement op een mooie locatie? Dan is dit beslist iets voor u. Bel snel en maak een afspraak voor een bezichtiging. Wij laten deze woning graag aan u zien.
Dit appartement ligt op de 1e verdieping van een kleinschalig appartementengebouw bestaande uit 15 appartementen.
indeling: Centrale entree, hal met brievenbussen, bellentableau met intercom, trappenhuis en lift.
De indeling van het appartement is als volgt:
Entree, meterkast, inpandige berging met de cv-opstelling en de aansluitpunten voor wasapparatuur. Een separate toiletruimte met hangend toilet en een fonteintje. De ruime woonkamer met woon- en eetgedeelte heeft volop lichtinval door de grote raampartijen en vanuit de keuken en woonkamer heeft u een fantastisch uitzicht over de weilanden van de polder. De woonkamer, keuken, gang en hal zijn voorzien van een rustieke laminaatvloer. De slaapkamers hebben vaste vloerbedekking
De gedeeltelijk open keuken is geplaatst in een hoekopstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een afzuigkap, 5-pits gaskookplaat met wokbrander, combimagnetron, vaatwasser en koelkast. Via een schuifpui vanuit de keuken is het overdekte terras / serre bereikbaar. Deze fantastische plek is afgeschermd met glazen wanden, welke geheel geopend kunnen worden, zodat u gedurende het hele jaar lekker "buiten" kunt zitten en van het schitterende uitzicht kunt genieten.
Er zijn maar liefst 3 ruime slaapkamers, waarvan de grote slaapkamer is voorzien van een schuifpui ook naar een balkon. De 2e en 3e slaapkamer zijn bijzonder geschikt om in te richten als logeerkamer of kantoor-/werkkamer.
De royale badkamer is geheel betegeld en heeft een ligbad met handdouche, een inloopdouche, dubbele wastafel met badkamermeubel en spiegelkast, designradiator en een 2e toilet.
Sterke punten van deze woning:
* Goed onderhouden, royaal 4-kamerappartement
* Fantastisch uitzicht over de landerijen van nationaal landschap 'de Eempolder'
* Heerlijk overdekt terras/ serre voorzien van te openen glazen wanden
* Ligging op het zuid/westen
* Eigen parkeerplaats en berging in de onderbouw
* Royale L-vormige woonkamer met gedeeltelijk open keuken en inbouwapparatuur
* 3 slaapkamers
* Compleet ingerichte badkamer met inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel met meubel en een 2e toilet
* Servicekosten € 223,00 per maand
* Energielabel A
* Centrale ligging op korte afstand van alle faciliteiten
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,943
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 223.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas ( combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- BUNSCHOTEN F 3447
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
- Periodic contribution
- Yes (€ 223.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,358x
Viewed
11x
Saved
11-3-2026
On Funda
Neighborhood

Bikkersvaart
Bunschoten-Spakenburg- Residents
- 3,250
- Family with children
- 46%
- Avg. asking price / m²
- € 4,052
Discover the neighborhood