Sold under reservation
Colijnstraat 333752 AP Bunschoten-SpakenburgSpakenburg
€ 525,000 k.k.
- 116 m²living area
- 138 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Sfeervol wonen met diepe zonnige tuin in hartje Spakenburg
Wonen op een plek waar alles samenkomt, dat is precies wat deze charmante tussenwoning aan de Colijnstraat 33 te bieden heeft. Midden in het centrum, maar met een verrassend diepe en zonnige achtertuin waar je in alle rust kunt genieten.
Zodra je binnenkomt voel je het meteen: dit is een huis dat met zorg is ingericht en tot in de puntjes is afgewerkt. De begane grond is heerlijk comfortabel dankzij de vloerverwarming die doorloopt richting de aanbouw, waar de woning zich echt opent. De moderne keuken vormt het hart van het huis en sluit naadloos aan op de lichte woonkamer. Grote raampartijen en de uitbouw zorgen voor een ruimtelijk gevoel en een fijne, uitnodigende sfeer waar je graag thuiskomt.
Op de verdiepingen wordt dat gevoel moeiteloos doorgezet. De badkamer is strak en compleet uitgevoerd, terwijl de slaapkamers stuk voor stuk prettig van formaat zijn. Dankzij de dakkapellen op zolder ontstaat er verrassend veel ruimte en telt de woning in totaal maar liefst vier volwaardige slaapkamers. Ideaal voor wie nét dat beetje extra ruimte zoekt.
Buiten is het minstens zo aantrekkelijk. De achtertuin ligt op het westen en strekt zich uit over circa veertien meter, waardoor je hier de hele middag en avond van de zon kunt genieten. Achterin de tuin vind je een sfeervolle veranda, een plek waar lange zomeravonden vanzelf ontstaan en waar het net zo fijn is om beschut te zitten wanneer de temperatuur wat zakt.
De ligging maakt het geheel compleet. Binnen een minuut sta je in het centrum van Spakenburg met alle voorzieningen binnen handbereik, terwijl je toch woont in een gezellige, jonge buurt waar het rustig en prettig thuiskomen is.
Een woning die sfeer, ruimte en locatie moeiteloos combineert. Kom het zelf ervaren.
Indeling
Via de entree betreedt u de hal met meterkast en toegang tot de ruime woonkamer aan de voorzijde. De woonkamer biedt volop lichtinval en een prettige leefruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de gesloten keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur en met toegang tot de achtertuin.
Aansluitend treft u een praktische bijkeuken met opstelplaats voor witgoed en extra bergruimte. Tevens bevindt zich hier het toilet. Vanuit de bijkeuken is er eveneens toegang tot de tuin met overkapping.
Eerste verdieping
Via de overloop heeft u toegang tot twee ruime slaapkamers, beide voorzien van een prettige lichtinval. De kamers zijn goed in te delen en geschikt als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel. Tevens bevindt zich op de overloop de trapopgang naar de volgende verdieping.
Tweede verdieping
Via de overloop bereikt u de tweede verdieping, waar zich nog twee volwaardige slaapkamers bevinden. Dankzij de dakkapellen genieten de kamers van extra ruimte en een prettige lichtinval.
Daarnaast is er op deze verdieping volop bergruimte aanwezig, onder andere achter de knieschotten en in de vaste kasten. Deze verdieping is ideaal in te richten als extra slaapkamers, werkkamer of hobbyruimte.
Tuin
De verzorgde achtertuin is gelegen op het noordwesten, waardoor u hier heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt een fijne combinatie van bestrating en groen.
Achterin de tuin bevindt zich een sfeervolle overkapping, waar u het hele jaar door beschut kunt zitten – een ideale plek om te ontspannen of gezellig met vrienden en familie samen te komen. Daarnaast is er voldoende ruimte voor spelende kinderen of het creëren van meerdere zitplekken.
Kortom, een fijne en praktische buitenruimte met volop mogelijkheden!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,526
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1956
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Plot size
- 138 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2017, in ownership
Cadastral data
- BUNSCHOTEN K 697
- Cadastral map
- Area
- 138 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 72 m² (14.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,188x
Viewed
12x
Saved
26-3-2026
On Funda
Neighborhood

Spakenburg
Bunschoten-Spakenburg- Residents
- 4,840
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 5,428
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



