Mozartstraat 573752 JS Bunschoten-SpakenburgBikkersvaart
€ 540,000 k.k.
- 117 m²living area
- 293 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Deze hoekwoning op een ruim perceel biedt je de kans om echt iets eigens te creëren. Met een eigen oprit, carport en de vrije ligging voelt het hier direct prettig en ruimtelijk aan.
Bij aankomst valt meteen de fijne positie op de hoek op, waardoor je net wat meer privacy en licht ervaart dan bij een gemiddelde woning. Parkeren doe je hier gewoon op eigen terrein, wel zo comfortabel in het dagelijks leven. Daarbij is de woning voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas, wat zorgt voor extra comfort en een nette, onderhoudsvriendelijke uitstraling.
Binnen tref je een woning die klaar is voor een nieuwe stap. De basis is aanwezig, maar het geheel vraagt om een verbouwing. Juist dat maakt dit een plek met potentie: je hebt hier alle vrijheid om indeling, afwerking en sfeer volledig naar je eigen hand te zetten. Of je nu droomt van een moderne leefruimte of juist iets warms en klassieks, hier kan het allemaal samenkomen.
De tuin sluit daar naadloos op aan. Dankzij het ruime perceel heb je hier volop mogelijkheden om buiten echt iets bijzonders te maken. Een plek om te ontspannen, uit te breiden of gewoon te genieten van de ruimte om je heen.
De woning is gelegen in een prettige woonomgeving met voorzieningen op korte afstand en een goede bereikbaarheid. Een fijne basis voor wie centraal wil wonen met alles binnen handbereik.
Zie jij de mogelijkheden al? Dan is dit zo’n kans die je niet wilt laten lopen.
Indeling
Entree met hal, meterkast, toilet en trapopgang. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer. Deze is ruim en licht, met uitzicht op de tuin en toegang tot de overkapping en tuin. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de keuken, die praktisch is ingericht.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken/hal met doorgang naar de berging.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie slaapkamers van goed formaat. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Dankzij de praktische indeling is deze verdieping zeer geschikt voor zowel een gezin als het creëren van een werk- of hobbyruimte.
Tweede verdieping
Overloop met toegang tot een ruime zolderkamer. Deze verdieping beschikt over praktische bergruimte, een separate berging en de opstelplaats voor de cv-installatie. Dankzij de goede afmetingen en indeling is deze ruimte uitstekend te gebruiken als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Tuin
De achtertuin is gelegen op het noordoosten en biedt een fijne combinatie van zon en schaduw gedurende de dag. De tuin is ruim opgezet en grotendeels bestraat, waardoor er volop mogelijkheden zijn voor het creëren van meerdere zitplekken. De overkapping direct aan de woning zorgt voor een beschutte plek waar je al vroeg in het seizoen comfortabel buiten kunt zitten.
Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande berging en dankzij de diepte en vrije ligging is er volop privacy. Een ideale tuin voor wie graag buiten is, met voldoende ruimte om deze geheel naar eigen wens in te richten.
Bijzonderheden
- 12 zonnepanelen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 540,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,615
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 34 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 293 m²
- Volume in cubic meters
- 467 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2018, lease
Cadastral data
- BUNSCHOTEN F 2662
- Cadastral map
- Area
- 114 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BUNSCHOTEN F 1590
- Cadastral map
- Area
- 179 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 92 m² (11.50 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,350x
Viewed
20x
Saved
25-3-2026
On Funda
Neighborhood

Bikkersvaart
Bunschoten-Spakenburg- Residents
- 3,250
- Family with children
- 46%
- Avg. asking price / m²
- € 4,102
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



