Welkom aan de Laan van Suchtelen van de Haare 41!
Een karakteristieke, uitgebouwde hoekvilla uit 1914, gelegen op een prachtige plek in het geliefde ’t Spiegel. Een heerlijk familiehuis waar de sfeer van vroeger mooi samengaat met het comfort van nu.
In 2018 is het huis volledig gerenoveerd en uitgebouwd, waarbij veel aandacht is besteed aan het behoud van de oorspronkelijke details en karakteristieke bouwkenmerken. Het resultaat is een sfeervol en comfortabel huis met veel leefruimte, vijf slaapkamers en twee badkamers.
Vanuit de keuken stap je door de openslaande deuren zo de achtertuin in, handig als je buiten wil eten. De tuin met schuur ligt op het zuiden en kijkt vrij uit over veel groen. Aan de westzijde van het huis ligt nog een zonnig terras, waar je tot laat in de avond van de zon geniet. Zo is er gedurende de dag altijd wel een fijne plek in de zon te vinden.
Indeling
Begane grond:
• Overdekte entree
• Vestibule
• Hal
• Toilet met fonteintje
• Toegang tot de sta hoge kelder
• Grote en lichte woonkamer, oorspronkelijk en suite, met houten visgraatvloer, vloerverwarming, open haard en serre met openslaande deuren naar de tuin
• Open keuken met diverse inbouwapparatuur en openslaande deuren naar het terras
1e verdieping:
• Over de gehele verdieping een mooie eikenhouten vloer
• Overloop
• Separaat toilet
• Ouderslaapkamer
• Tweede ruime slaapkamer met openslaande deuren naar het balkon
• Derde slaapkamer
• Badkamer met ligbad en vloerverwarming, ruime inloopdouche en wastafelmeubel met dubbele kraan
2e verdieping:
• Ook deze verdieping is voorzien van een mooie eikenhouten vloer
• Grote overloop met dakkapel, momenteel in gebruik als werkplek, met extra bergruimte
• Vierde slaapkamer met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten
• Vijfde slaapkamer, momenteel in gebruik als wasruimte, met Velux-dakraam en bergruimte achter de knieschotten
• Tweede badkamer met inloopdouche, toilet en wastafelmeubel
• Extra bergruimte achter de knieschotten
Wonen in ’t Spiegel
Het huis ligt op een prachtige locatie in ’t Spiegel, een van de meest geliefde villawijken van het Gooi. Brede lanen, veel groen, oude bomen en een grote diversiteit aan karakteristieke huizen bepalen hier het straatbeeld. Op het nabijgelegen P.J. Lomanplein spelen kinderen samen buiten, wat bijdraagt aan de gezellige sfeer in de directe omgeving van het huis.
De ligging is bovendien bijzonder praktisch. Het NS-station Naarden-Bussum, het centrum van Bussum, verschillende basis- en middelbare scholen en kinderopvang bevinden zich op loopafstand. Ook voor sportliefhebbers is er volop keuze, met diverse sportverenigingen en -faciliteiten in de directe omgeving.
Voor een wandeling of fietstocht zijn onder andere de Bussumerheide, het Naardermeer en de omliggende bossen dichtbij. Ook Naarden-Vesting, met haar gezellige terrassen en winkels, én de jachthaven van Naarden zijn eenvoudig per fiets bereikbaar. En met de trein of auto zijn Amsterdam, Utrecht en Amersfoort goed bereikbaar.
’t Spiegel behoort tot de oudste villawijken van Nederland en ontwikkelde zich vanaf het einde van de 19e eeuw, mede dankzij de komst van de spoorlijn en het station in Bussum. De wijk groeide uit tot een bijzonder villapark met kronkelende lanen, oude zandpaden en veel groen. Sinds 2007 is ’t Spiegel aangewezen als beschermd dorpsgezicht.
Een sfeervol familiehuis met vijf slaapkamers, volop leefruimte, een zonnige tuin én een heerlijke ligging in ’t Spiegel. Een plek waar het karakter van 1914 bewaard is gebleven, maar waar ondertussen helemaal van nu gewoond kan worden.
Nieuwsgierig geworden? Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging. We laten dit bijzondere huis graag zien.
Highlights
AI-generated from the description
Characterful 1914 corner villa
Extended 1914 corner villa with original features.
Bright living with sunroom
Spacious living with herringbone floor, fireplace and sunroom.
Sunny garden and terrace
South-facing garden with green views and evening sun terrace.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 1,339,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 8,115
Status
Available
Construction
Kind of house
Villa, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1914
Specific
Protected townscape or village view (permit needed for alterations)