Sold under reservation
Floris Burgwal 382907 PG Capelle aan den IJsselBurgenbuurt
€ 345,000 k.k.
- 87 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherCompleet gemoderniseerde 3-kamerwoning met luxe keuken en badkamer.
Description
Kopers opgelet! Hier tref je en geheel vernieuwd en uitstekend verzorgde 3-kamer maisonnette woning (87m2) met ruime living, een luxe keuken in U-opstelling, 2 ruime slaapkamers, moderne badkamer en een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage!
De Floris Burgwal ligt in een rustige, kindvriendelijke buurt met diverse voorzieningen, zoals scholen, speeltuinen, winkelcentrum De Picassopassage en NS Station Schollevaar op fietsafstand. De woning is gunstig gelegen ten opzichte van openbaar vervoer en verschillende uitvalswegen (A20 en A16) wat een goede verbinding biedt naar het centrum van Rotterdam en andere steden in de regio. In het nabijgelegen Schollebos kun je heerlijk wandelen, fietsen en genieten van de natuur.
Deze woning is goed onderhouden en dat voel je direct bij binnenkomst. De entree is voorzien van een modern toilet, waarna de stijlvolle zwarte stalen deur toegang geeft tot de bijzonder ruime en uitnodigende woonkamer. Aan de achterzijde ligt de riante woonkeuken in U-opstelling, compleet vernieuwd in 2021. Deze moderne keuken is uitgerust met hoogwaardige apparatuur zoals een oven, combi-oven, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer, en biedt daarnaast veel opbergruimte. Het aangrenzende barretje nodigt uit voor gezellige momenten tijdens het koken.
Op de tweede verdieping tref je twee slaapkamers en een luxe badkamer. De master bedroom aan de voorzijde beschikt over twee Velux-dakramen die zorgen voor veel lichtinval. De tweede slaapkamer is praktisch ingericht met de wasmachineaansluiting en geeft toegang tot het balkon op het zuiden, waar je heerlijk van de zon kunt genieten.
De moderne badkamer (2021) is een echte wellnessruimte met een whirlpool hoekbad, douchecabine met regendouche, een wastafelmeubel met twee kranen, een 2de toilet en moderne betegeling.
Ook handig is de eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage.
Kortom: een instapklare woning met veel comfort en luxe!
WIL JE ALVAST EVEN BINNENKIJKEN? GA NAAR ONZE WEBSITE VOOR DE RONDLEIDING!
Benieuwd? Kom gerust kijken en bel Woongoed Makelaars voor een afspraak op 010-258 09 19!
Bijzonderheden:
• Gesitueerd in een rustige en centrale buurt;
• Goed onderhouden maisonnette woning;
• Luxe complete keuken in U-opstelling;
• 2 Ruime slaapkamers;
• Moderne complete badkamer;
• 2 zonnige balkons;
• Verwarming en warm water middels stadsverwarming;
• Actieve VvE met een bijdrage van circa € 204,00 ;
• Totale woonoppervlakte 87 m2;
• Totale inhoud ca. 274 m3;
• Berging 10 m2;
• Eigen parkeerplaats 13 m2;
• Energielabel B;
• Bouwjaar 1982;
• Eigen grond;
• Oplevering in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Woongoed Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren jou je eigen NVM aankoopmakelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,966
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 204.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 23 m²
- Volume in cubic meters
- 274 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL D 1227
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL D 1227
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, sheltered location and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 204.00 per month)
- Reserve fund present