Veldoven 345432 MC CuijkCuijk Heeswijkse Kampen
€ 549,000 k.k.
- 149 m²living area
- 132 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
(ge)WOON AAN HET WATER MET GEWELDIG UITZICHT
In de populaire wijk Heeswijkse Kampen in Cuijk vind je deze ruime instapklare eengezinswoning aan de Kraaijenbergse Plassen. Met een zonnige tuin, drie slaapkamers, een complete badkamer, een royale zolder én een dakterras met panoramisch uitzicht woon je hier met een permanent vakantiegevoel. Wonen aan het water op zo'n locatie komt zelden te koop.
INSTAPKLAAR EN VOLOP RUIMTE
De instapklare woning biedt een woonoppervlakte van 149m² en is energiezuinig met energielabel A.
Op de begane grond heb je een lichte woonkamer met openslaande deuren naar de zonnige tuin op het zuiden. De open keuken beschikt over moderne inbouwapparatuur (oven, combi-magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer).
De eerste verdieping biedt volop ruimte voor het hele gezin met drie slaapkamers. De master bedroom met Frans balkon kijkt vrij uit over het water. De badkamer is compleet met ligbad én inloop-regendouche.
De tweede verdieping is een royale, flexibel in te delen zolder. Ideaal als vierde slaapkamer, werkruimte of fitnessruimte. Hier vind je ook de toegang tot het unieke dakterras met uitzicht over de plas en de Mookerheide.
BUITENLEVEN
De tuin is in 2021/2022 opnieuw aangelegd in Japanse stijl. Twee zitgedeeltes, waarvan één sfeervol overkapt met bamboe, zorgen dat je altijd een fijne plek hebt. Via de vrije achterom bereik je de privé parkeerplaats op het gezamenlijke terrein.
Het dakterras is een echte blikvanger: slechts enkele woningen in de wijk hebben dit privilege. Hier geniet je van een vrij uitzicht over water en natuur.
OMGEVING
Hier woon je direct aan het vaar- en zwemwater van de Kraaijenbergse Plassen en toch dichtbij alle voorzieningen. Een rondje wandelen, met een SUP in een paar stappen het water op, of met de fiets de Maas over en de heuvels in; het kan allemaal direct vanuit de voordeur. Scholen, kinderdagverblijf, speeltuintjes, supermarkten en sportverenigingen liggen op loopafstand. Dankzij de ligging vlakbij de A73 ben je zo in Nijmegen (25 minuten), Wageningen (35 minuten), Arnhem (40 minuten), Venlo (40 minuten) of Den Bosch (45 minuten). Reis je liever met de fiets of trein? Het station van Cuijk en dat van Mook-Molenhoek liggen op circa 10 minuten fietsen. En via de snelfietsroute F73 ben je in ongeveer 35 minuten in Nijmegen
GOED OM TE WETEN
- Woonoppervlak 149m², inhoud circa 528 m³
- Zolder flexibel in te richten naar wens
- Eigen parkeerplaats en vrije achterom
- Tuin op het zuiden, aangelegd in 2021/2022
- Energielabel A
- Uniek uitzicht over het water vanaf alle woonlagen
Kortom dit is een plek waar je het hele jaar door geniet van water, licht en ruimte, mét het gemak van alle voorzieningen dichtbij. Bel makelaar Martijn Willems voor een bezichtigingsafspraak, wij laten je met plezier de woning zien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,685
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 132 m²
- Volume in cubic meters
- 528 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HoogRendement (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- CUIJK G 1210
- Cadastral map
- Area
- 132 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- CUIJK G 1218
- Cadastral map
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 57 m² (9.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage