New
Steenbokstraat 134105 VA CulemborgGoilberdingen West
€ 1,250,000 k.k.
- 309 m²living area
- 337 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRoyaal vrijstaand wonen (oppervlakte 309 m²) op een fraaie locatie!
Description
Royaal vrijstaand wonen met 309 m² woonoppervlakte op een fraaie locatie!
Aan de Steenbokstraat 13 in Culemborg staat deze zeer goed afgewerkte vrijstaande woning met 5 slaapkamers, 2 badkamers, en een relaxruimte met ruime sauna en een extra douche, een royale leefkelder van ruim 65 m² en een met veel groen mooi aangelegde tuin op het Zuiden en Oosten.
Deze woning heeft, ondanks de bescheiden uitstraling, royale gebruiksruimten vanwege onder andere de direct bij de bouw al verhoogde bovenverdieping en leefkelder, een prettige indeling en een extra rustige ligging in de wijk Parijsch. Aan de voorzijde ligt een speelveld, aan de zijkant een ruim pad en aan de achterzijde op enige afstand geen weg maar een fietspad dat in combinatie met een flinke groenstrook dient als groene brugfunctie naar de wijk Parijsch.
De ligging is bijzonder prettig: rustig wonen in een jonge woonwijk, met een speelveld aan de overzijde, een royale groenstrook achter de woning en alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Kinderopvang en een lagere school zijn letterlijk op de hoek van de straat, het winkelcentrum, medisch centrum en de Lekdijk met de uiterwaarden zijn op korte loopafstand.
Met een inhoud van circa 1.200 m³ op een perceel van 337 m² biedt deze zeer complete woning volop ruimte voor een groot (samengesteld) gezin, werken aan huis, hobby’s en het ontvangen en desgewenst laten logeren van gasten
Bouwjaar: 2003
Woonoppervlakte: 309 m²
Inhoud: 1.195 m³
Perceeloppervlakte: 337 m²
De indeling van de woning is als volgt:
Leefkelder: Een bijzonder pluspunt aan deze woning is de royale leefkelder met veel daglicht, een oppervlakte van ruim 65 m² en een hoogte van circa 2,65 meter. Deze kelder wordt momenteel gebruikt voor werken aan huis, wijnkelder, speel- en chillruimte. Maar kan bijvoorbeeld ook worden gebruikt als fitness- en hobbyruimte. Voor het desgewenst plaatsen van een biljart zijn bij de bouw al voorzieningen getroffen in het plafond en in de vloer. Dat alles in aanvulling op de woonruimte erboven. Deze leefkelder heeft ook een eigen toilet.
Begane grond: Entree, ruime hal, toiletruimte en trapopgang. De royale woonkamer biedt veel leefruimte en een prettige lichtinval. Door de ruime opzet is er volop plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een grote eettafel.
De woonkeuken sluit praktisch aan op de leefruimte en is voorzien van een luxe Tinello keuken met 1,5 spoelbak, Quooker, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, oven èn combi-stoomoven en twee composiet aanrechtbladen. De naastgelegen bijkeuken vormt een fijne extra werk- en bergruimte, is voorzien van een grote inloopkast en zorgt voor een praktische verbinding met de tuin. Deze bijkeuken heeft ook een vaste trap naar een eigen verdieping die is voorzien van een relaxruimte met grote sauna voor rust en ontspanning, douche, bergruimte en een dakkapel. Achter de bijkeuken bevindt zich een zeer ruime berging die ook van buiten te bereiken is.
1e verdieping: Overloop met toegang tot 3 ruime slaapkamers en 2 badkamers. De ouderslaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een grote kastenwand. De aanwezigheid van 2 badkamers maakt deze verdieping bijzonder comfortabel voor een groter gezin en voor overnachtingen door gasten. Badkamer 1 is voorzien van een ligbad, douche en dubbele wastafel. De 2e badkamer is voorzien van een douche, toilet en een wastafel. Er is een vaste trap naar de 2e verdieping.
2e verdieping: Overloop met toegang tot 2 kamers en een grote bergruimte. Dankzij de ten tijde van de bouw al verhoogde woning en de dakkapellen is ook deze verdieping praktisch en goed bruikbaar. Ideaal als slaapverdieping voor kinderen, logeerkamers, werkkamers en hobbyruimten.
Buitensituatie: De woning is voorzien van een met veel groen mooi aangelegde achter-, zij- en voortuin.
De achtertuin is circa 100 m² groot, gelegen op het Zuiden en Oosten en beschikt over diverse terrassen, plantenborders een eigen waterpomp en een prettige veranda waar je uit de wind ken in de zon al vroeg in het seizoen rustig kan genieten van de eerste zonnestralen. Aan de voorzijde bevindt zich eigen parkeergelegenheid voor 1 of 2 auto’s.
Algemeen:
De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van een A-label.
Verwarming en warm water middels de stadsverwarming.
De kelder en begane grond begane zijn voorzien van vloerverwarming
De woning is voorzien van screens en rolluiken.
Tevens beschikt de woning over een waterontharder.
Aanvaarding: In overleg
Vraagprijs van deze exclusieve woning bedraagt: € 1.250.000,- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,045
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 309 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 337 m²
- Volume in cubic meters
- 1,195 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- CULEMBORG N 2898
- Cadastral map
- Area
- 337 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 100 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Goilberdingen West
Culemborg- Residents
- 2,245
- Family with children
- 53%
- Avg. asking price / m²
- € 4,531
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.