New
Van Lawick van Pabstlaan 1723453 RC De MeernVeldhuizen
€ 749,500 k.k.
- 180 m²living area
- 62 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Exclusieve terraswoning met vier woonlagen, meerdere royale terrassen en een bijzondere ligging aan het water binnen een besloten compound.
Met circa 180 m² woonoppervlakte, vier volwaardige woonlagen, meerdere royale terrassen, een grote inpandige garage en parkeren op eigen terrein biedt deze uniek gebouwde woning een woonconcept dat zich nauwelijks in één standaardindeling laat vangen.
Hier wordt niet alleen een woning gekocht, maar vooral ruimte om wonen op een heel eigen manier vorm te geven. Vier verdiepingen geven vier keer vrijheid. Waar komt de keuken? Wordt één complete verdieping een indrukwekkende woonkamer met uitzicht over het water, of juist een enorme leefkeuken waar koken, eten en samenzijn centraal staan? Zijn drie slaapkamers voldoende, of ontstaat hier liever een indeling met vijf of zes kamers? Een kantoor of praktijk aan huis, gymstudio, yogaruimte, walk-in closet, gastenverblijf, speelkamer of hobbykamers behoren allemaal tot de mogelijkheden.
Ook veranderende levensfasen passen hier gemakkelijk binnen dezelfde woning. De begane grond kan bijvoorbeeld een meer zelfstandige functie krijgen voor mantelzorg, werken of ontvangen.
Binnen het complex zijn vergelijkbare woningen op heel verschillende manieren ingericht.
En misschien wel het mooiste: deze woning biedt niet alleen een uitzonderlijke hoeveelheid ruimte en mogelijkheden, maar is ook in de huidige staat een huis waar mensen direct verliefd op kunnen worden. De woning is zichtbaar met veel zorg en aandacht bewoond, uitermate goed onderhouden en straalt op iedere woonlaag comfort en kwaliteit uit. Hier is het bijzonder goed vertoeven. Juist dat maakt deze terraswoning zo aantrekkelijk: direct royaal en stijlvol wonen op een unieke plek aan het water, met alle vrijheid om het huis in de toekomst desgewenst nog verder naar een geheel eigen niveau te brengen.
De architectuur en ligging maken het geheel exclusief en uniek. Aan de waterzijde ontstaat een bijna beschut gevoel: de woningen vormen samen een duidelijke begrenzing rondom het terrein en de compound wordt afgesloten met een stalen toegangspoort. Dat besloten karakter geeft rust en privacy, terwijl de grote gezamenlijke tuin juist volop ruimte biedt. Een fijne combinatie van gezamenlijk groen en een eigen woning met meerdere privéterrassen.
En dan het uitzicht. Ondanks de stedelijke ligging kijkt de woning aan de waterzijde opvallend vrij weg. Geen traditionele achtertuin met directe achterburen, maar water, lucht, groen en afstand. De terrassen op verschillende woonlagen versterken dat gevoel. 's Ochtends koffie aan het water, later op de dag een andere plek in de zon, in de avond op het dakterras met kilometers uitzicht om de zon te zien zakken en ondertussen altijd die ruimtelijkheid rondom het huis.
De ligging combineert twee werelden die zelden zo vanzelfsprekend samenkomen. Binnen de compound overheersen water, volwassen groen en rust. Zodra de poort uitgaat, zijn de voorzieningen van De Meern en Utrecht juist snel bereikbaar. Winkels, scholen, sportvoorzieningen en andere dagelijkse voorzieningen bevinden zich in de directe omgeving.
Ook voor wie veel onderweg is, ligt de woning bijzonder praktisch. Belangrijke snelwegknooppunten en uitvalswegen bevinden zich op korte afstand, waardoor Utrecht en de rest van de Randstad goed bereikbaar zijn. Zo ontstaat een prettige tegenstelling: thuiskomen in een groene en besloten omgeving, terwijl de stedelijke voorzieningen en verkeersverbindingen letterlijk dichtbij liggen.
Kortom: een uitzonderlijk flexibele terraswoning voor wie royaal wil wonen, behoefte heeft aan meerdere functies onder één dak en tegelijkertijd waarde hecht aan water, groen, privacy, parkeren en een uitstekende bereikbaarheid.
Indeling:
Begane grond;
Via het afgesloten terrein wordt de woning bereikt. Parkeren kan op eigen terrein. De entree geeft toegang tot de hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte. Op deze woonlaag bevindt zich tevens de grote inpandige garage, die behalve voor de auto ook volop ruimte biedt voor fietsen, opslag of een andere praktische invulling.
Aan de waterzijde bevindt zich een royale verblijfsruimte met keukenopstelling en toegang tot een steiger-terras.
Eerste verdieping;
Deze verdieping bestaat in de huidige opzet grotendeels uit een zeer royale woonkamer. De maatvoering maakt in die zin alles mogelijk, zoals bijvoorbeeld een leefkeuken op deze verdieping. Aan de tuinzijde grenst een ruim balkonterras direct aan de leefruimte met voldoende ruimte voor een grote tuinset, loungeset en buitenkeuken.
Tweede verdieping;
Op deze woonlaag bevinden zich momenteel meerdere slaapkamers, vaste kastruimte en de badkamer. De badkamer beschikt onder meer over een separate douche, wastafel en toilet. Ook hier biedt de opzet voldoende flexibiliteit voor bijvoorbeeld extra slaapkamers, kantoor of walk-in closet.
Derde verdieping;
De bovenste verdieping biedt opnieuw een royale ruimte met toegang tot een groot dakterras. Een master suite, thuisbioscoop, atelier, fitnessruimte, yoga- of hobbykamer, extra werkkamer of aanvullende slaapkamers: deze verdieping kan volledig worden afgestemd op de gewenste levensstijl.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 2001;
• 180 m² woonoppervlakte en circa 51,1 m² gebouw gebonden buitenruimte en een bruto inhoud circa 638 m³;
• Vier volwaardige woonlagen van grofweg 10 meter lang en 5 meter breed (!);
• Exclusieve terraswoning met meerdere royale buitenruimten;
• Directe ligging aan het water met vrij uitzicht;
• Gelegen binnen een besloten, omheinde compound;
• Compound voorzien van elektrische stalen toegangspoort met afstandsbediening;
• Royale gezamenlijke tuin;
• Parkeren voor een auto op eigen terrein;
• Grote inpandige garage;
• Airco op de eerste verdieping, slaapkamer 2e verdieping voorzijde en op de 3e verdieping;
• Vernieuwd zonnescherm op het terras van de eerste verdieping;
• 11 Zonnepanelen op het dak van de woning;
• Zeer veel vrijheid in indeling en gebruik;
• Geschikt voor combinatie van wonen en werken;
• Mogelijkheden voor praktijk of kantoor aan huis;
• Mogelijkheden voor mantelzorg of gastenverblijf op de begane grond;
• Ruimte voor gymstudio, yogaruimte, hobbykamers of walk-in closet;
• Goede bereikbaarheid richting Utrecht en de belangrijkste snelwegverbindingen;
• VvE / gemeenschappelijk beheer mandelig terrein € 60,- per maand;
• Oplevering in overleg;
Sommige woningen laten zich niet volledig omschrijven, die moet je ervaren. De unieke bouw en bijzondere sfeer van deze plek komen pas echt tot leven wanneer mensen er zelf binnenstappen; Dit is een woning die je moet beleven!
Highlights
AI-generated from the description
Multiple spacious terraces
Several large terraces on water and garden sides.
Parking and large garage
Private parking and large internal garage with storage.
Solar panels and air conditioning
11 solar panels and air conditioning on several floors.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 749,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,164
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 180 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 51 m²
- Plot size
- 62 m²
- Volume in cubic meters
- 638 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- VELDHUIZEN A 3805
- Cadastral map
- Area
- 62 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
16-10-2026
On Funda
Neighborhood

Veldhuizen
De Meern- Residents
- 9,220
- Family with children
- 52%
- Avg. asking price / m²
- € 4,955
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



