Woning met veel ruimte en een scala aan mogelijkheden!
Description
Wonen met ruimte, karakter én mogelijkheden! Deze royale en recent volledig gerenoveerde woning combineert het charmante karakter van een jaren ’30 voorhuis met het comfort van nu. Met maar liefst circa 206 m² woonoppervlakte, een ruime achteraanbouw met eigen entree en een zonnige tuin biedt dit bijzondere pand volop mogelijkheden voor royaal wonen, werken aan huis of zelfs dubbele bewoning.
De woning ligt op een gunstige locatie, op steenworp afstand van diverse voorzieningen.
Met een totale woonoppervlakte van circa 206 m² biedt dit unieke pand volop mogelijkheden. De royale maatvoering en de voormalige kantoorruimte met eigen entree maken de woning uitermate geschikt voor een combinatie van wonen en werken, bijvoorbeeld met een praktijk, kantoor of atelier aan huis. Daarnaast zijn er tal van andere gebruiksmogelijkheden, zoals meerdere generaties onder één dak of het realiseren van Bêd & Brochje (B&B) kamers.
In de brochure vind je bovendien een uitgewerkt idee voor transformatie naar twee (generatie)woningen binnen één pand.
Vanaf 2023 is de woning vakkundig en met hoogwaardige materialen gerenoveerd en verduurzaamd. De afwerking is strak en modern; na plaatsing van een keuken kan de woning direct worden betrokken. Het achterhuis is onder meer voorzien van kunststof kozijnen en comfortabele vloerverwarming, die ook in de woonkamer aanwezig is.
De verwarming en warmwatervoorziening worden verzorgd door een recente HR-combiketel (2026). Daarnaast is het binnen schilderwerk in 2026 uitgevoerd. De woning beschikt over goede (na)isolatie, waaronder isolatieglas (grotendeels HR++), dak-, vloer- en muurisolatie, en heeft een energiezuinig C-label!
Aan de achterzijde bevindt zich een privacy volle en zonnige achtertuin op het westen, voorzien van een ruim zonneterras en een achterom — een heerlijke plek om volop van de zon te genieten. Bij het voorhuis is daarnaast een klein zonneterras en een tuin aan de zijkant van het perceel.
Het geheel staat op een ruime kavel van 529 m² eigen grond. De brede oprit biedt volop parkeergelegenheid op eigen terrein.
De woning ligt in De Westereen, een levendig dorp in de prachtige Fryske Wâlden. Het dorp beschikt over een uitgebreid voorzieningenaanbod, waaronder scholen, kinderopvang, sportverenigingen en een compleet winkelcentrum. Ook zijn er goede openbaarvervoersverbindingen met bus en trein, beide op loop- en fietsafstand. Daarnaast biedt de omgeving diverse sportfaciliteiten en watersportmogelijkheden, waaronder een jachthaven.
Begane grond: zij-entree, hal met laminaatvloer en kelder, sfeervolle woonkamer met balkenplafond en plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming, vrijdragend toilet met fonteintje, badkamer met douche en wastafelmeubel, eet/woonkeuken met nog te plaatsen inrichting (installatiewerk is aanwezig), wit-goed- en technische ruimte, tussenkamer met laminaatvloer, royale tuingerichte woonkamer (ook ge-schikt als bijvoorbeeld kantoor- of praktijkruimte) van ca. 58 m² met separate voor-entree, schuifpui, meerdere tuindeuren en trapopgang naar verdieping ‘achterhuis’.
1e verdieping ‘voorhuis’: overloop met bergruimte, toilet, 2 slaapkamers met bergruimte(s) (opp. ca. 5 en 9 m²).
1e verdieping ‘achterhuis’: overloop met laminaatvloer, 4 slaapkamers met laminaatvloer en bergruimte(s) waarvan twee van ca. 9 m² en twee kleinere van ca. 6 m².
Highlights
AI-generated from the description
Spacious home with rear wing
Approx. 206 m² living space with front and rear house.
Recent renovation and insulation
Renovated from 2023, HR++ glass, roof, floor and wall insulation.
Sunny garden and terrace
Private west-facing garden with sun terrace, 529 m² plot.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Original asking price
€ 535,000 kosten koper
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 510,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,476
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1937
Specific
Double occupancy possible
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Accessibility
Accessible for the elderly
Surface areas and volume
Areas
Living area
206 m²
Other space inside the building
25 m²
Plot size
529 m²
Volume in cubic meters
760 m³
Layout
Number of rooms
9 rooms (7 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, and sliding door
Energy
Energy label
C
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
HR-combiketel (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)