Charmant en ruim herenhuis uit 1918, gelegen in de geliefde Zeeheldenbuurt. Deze sfeervolle woning zit vol authentieke details en karakteristieke elementen zoals glas-in-lood, hoge plafonds en fraaie paneeldeuren. Daarnaast heeft de woning een heerlijk diepe achtertuin op het zuidoosten met schuur en achterom. Op onderdelen zal de woning gemoderniseerd worden, de basis is echter solide en u heeft de mogelijkheid uit te bouwen op de tweede verdieping.
De woning is op loopafstand van het historische en gezellige centrum van Delft met, winkels, restaurants, cafés, theater en bioscoop. Ook de Technische Universiteit, het natuur en recreatiegebied de Delftse Hout, sportverenigingen, openbaar vervoer (trein, bus en tram) en uitvalswegen A4, A12 en A13 bevinden zich in de nabijheid. Diverse scholen waaronder de Internationale school bevinden zich op korte afstand.
Indeling:
Begane grond:
Via de voortuin de entree van de woning in de mooie vestibule en de gang met fraai tegelwerk, origineel wasbakje, trapopgang naar de eerste verdieping en toilet. Ruime en lichte woon-/eetkamer met visgraat parketvloer met bies, vaste kasten en in de voorkamer de klassieke open haard en de erker. Fraaie glas in lood schuifdeuren naar het eetgedeelte aan de achterzijde met openslaande deuren naar de ruim tien meter diepe tuin. Vanuit de gang toegang tot de ruime keuken met terrazzo aanrechtblad, gaskookplaat, oven en schouw. Via de keuken eveneens toegang tot de heerlijke ruime tuin op het zuidoosten.
In de achtertuin een betonnen schuur; de achtertuin grenst aan de speeltuin Van Speykstraat. Een veilige plek waar uw kinderen heerlijk buiten kunnen spelen.
Eerste verdieping:
Overloop met daklicht en vaste kast met opstelplaats wasmachine. Op deze verdieping treft u twee grote slaapkamers met vaste kasten, aan de achterzijde met toegang tot het terras en aan de de voorzijde met openslaande deuren naar het balkon op de erker.
Ruime tussengelegen badkamer met ligbad, wastafel en tweede toilet. Aan de voor- en achterzijde twee prima zijkamers waarvan de kamer aan de voorzijde via de harmonica trap toegang tot de vliering geeft.
Tweede verdieping:
Vliering met een nokhoogte van 2.13, hier de opstelplaats voor de cv-ketel en zonneboiler. Uitbouw van deze verdieping is bouwkundig eenvoudig mogelijk.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1918
- 129 m2 gebruiksoppervlak conform meetinstructie
- 150 m2 eigen grond
- energielabel E
- CV ketel Atag, bouwjaar 2015, zonneboiler voor warm water
- badkamer circa 8 jaar geleden geplaatst, keuken 2005, oven en gaskookplaat 2015
- verkoop met gezien het bouwjaar gebruikelijke oud pand clausule en niet zelf bewoning clausule
- bouwkundige keuring VEH uitgevoerd in 2023 ter inzage
- parkeren met parkeervergunning
- ideale ligging ten opzichte van het centrum, station en de leuke speeltuin direct achter de woning!
Overweegt u deze woning te kopen?........Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee!
Highlights
AI-generated from the description
Authentic period details
Stained glass, high ceilings, bay window and panel doors.
Deep sunny back garden
Over 10-metre deep southeast garden with shed.
Solar water heater
Solar water heater and 2015 boiler for heating and hot water.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 695,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,388
Status
Sold
Construction
Kind of house
Mansion, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1918
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
129 m²
Other space inside the building
7 m²
Exterior space attached to the building
12 m²
External storage space
7 m²
Plot size
150 m²
Volume in cubic meters
542 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, toilet, and sink
Number of stories
2 stories and a loft
Facilities
TV via cable
Energy
Energy label
E
Insulation
Mostly double glazed
Heating
CH boiler and fireplace
Hot water
CH boiler and solar boiler
CH boiler
ATAG HR Ketel (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)