Bijzonder sfeervol en royaal appartement (type maisonnette) met een royale achtertuin, 3 slaapkamers, woonkamer met karakteristieke en-suite-indeling en een eigen berging. Dit charmante appartement is in 2019 op belangrijke onderdelen gemoderniseerd, waaronder de keuken, badkamer, het toilet en de elektra. Het appartement is gesitueerd in de gewilde woonwijk ‘De Vliert’ en bevindt zich op de onderste twee woonlagen van het complex. De woning maakt deel uit van een prachtig, monumentaal appartementencomplex en is ideaal gelegen nabij het mooie Prins Hendrikpark en Station Oost. Het bruisende centrum van ’s-Hertogenbosch is binnen enkele fietsminuten of te voet prima bereikbaar.
Inhoud ca. 336 m³, woonopp. ca. 101 m², bouwjaar 1950.
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met brievenbussen en een trapopgang naar de 1e verdieping. Tevens is er via een trap toegang tot de ondergelegen privéberging.
1e verdieping:
Entree in de ruime hal met een modern toilet (2019), meterkast en toegang tot vrijwel alle vertrekken. De sfeervolle woonkamer is gelegen aan de voorzijde en kenmerkt zich door de grote raampartijen, die zorgen voor een heerlijke lichtinval en een fraai, groen en vrij uitzicht. De karakteristieke en-suite-indeling vormt een charmante verbinding met de separate eetkamer.
Deze ruimte leent zich uitstekend voor gezellige diners, een thuiswerkplek of als verlengstuk van de leefruimte. De sfeervolle pvc-vloer, die over de gehele verdieping is doorgelegd, zorgt voor een warm en harmonieus geheel. Vanuit de woonkamer zijn 2 (slaap)kamers bereikbaar. Deze kamers bieden volop mogelijkheden en zijn bijvoorbeeld te gebruiken als slaapkamer, werkkamer of royale inloopkast. Eén van de kamers is momenteel ingericht als praktische wasruimte met de opstelling van de wasapparatuur. Via de hal is tevens de moderne keuken bereikbaar. De keuken is in 2019 vernieuwd en beschikt over een stijlvol, donker keukenmeubel met een strak werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, koelkast en combi-oven/magnetron. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, waar zich tevens een praktische bergkast met de opstelling van de cv-ketel bevindt. Via het balkon is de royale achtertuin bereikbaar, zonder twijfel één van de absolute pluspunten van dit appartement! De tuin is gelegen op het noorden en in 2020 geheel opnieuw en sfeervol aangelegd. De combinatie van het ruime gazon, de diverse groenborders, volwassen beplanting en de terrassen zorgt voor een prachtige, groene buitenruimte. Er is volop plaats voor een grote eettafel en een gezellige loungehoek. Via een achterom is de afgesloten brandgang bereikbaar.
Souterrain:
Via een vaste trap is het souterrain bereikbaar, waar zich de royale hoofdslaapkamer en de moderne badkamer bevinden. De ruime hoofdslaapkamer biedt volop plaats aan een groot tweepersoonsbed en staat in directe verbinding met de badkamer en suite. Deze badkamer is in 2019 geheel vernieuwd en luxe uitgevoerd met een royale inloopdouche met regendouche, een breed wastafelmeubel met 2 stijlvolle waskommen en een toilet. De elektrische vloerverwarming zorgt voor extra comfort. De gehele verdieping is voorzien van strak gestucte wanden en plafonds.
Dit zeer complete en goed afgewerkte appartement biedt verrassend veel woonruimte en heeft een bijzonder sfeervolle uitstraling. In combinatie met de aantrekkelijke ligging, op korte afstand van diverse supermarkten, het Centraal Station, de Verkadefabriek en de hippe Tramkade, is dit een heerlijke plek om te wonen! Bovendien zijn ook de uitvalswegen goed en snel bereikbaar.
Highlights
AI-generated from the description
Large green backyard
Spacious, landscaped garden with lawn and terraces.
Charming en-suite living room
Bright living room with en-suite dining and PVC floor.
Monumental 1950s complex
Charming apartment in beautiful monumental complex.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 525,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,198
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 195.17 per month
Construction
Type apartment
Maisonnette (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1950
Type of roof
Flat roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
101 m²
Other space inside the building
1 m²
Exterior space attached to the building
3 m²
External storage space
9 m²
Volume in cubic meters
336 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand