New
de Savornin Lohmanstraat 325237 CA Den BoschDe Staatsliedenbuurt
€ 425,000 k.k.
- 97 m²living area
- 152 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
In een mooie, rustige woonomgeving met vrij uitzicht op de Maaspoort gelegen, bieden wij te koop aan een fijne en goed onderhouden tussenwoning met serre/terrasoverkapping en stenen berging in de achtertuin.
De woning beschikt over een ruime woonkamer met airco, een moderne open keuken (2016) met inbouwapparatuur en 3 slaapkamers en moderne badkamer (2018) op de 1e verdieping.
Een fijne zolderkamer (geheel afgewerkt) is ideaal als hobby- of werkkamer te gebruiken of als 4e slaapkamer.
U parkeert uw auto op eigen terrein (parkeren voor de woning).
Indeling
Entreehal met toiletruimte (uitgevoerd met een wandcloset, vloer en wanden zijn geheel betegeld) en meterkast (in 2022 is de groepenkast geheel vernieuwd).
De woonkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen en grenst direct aan de achtertuin (met terrasoverkapping over de gehele breedte uitgevoerd), welke bereikbaar is via de schuifpui.
De woonkamer (circa 30 m2) is uitgevoerd met een tegelvloer (voorzien van vloerverwarming, welke door loopt in de keuken).
Een Mitsubishi airco (split-)unit zorgt voor een comfortabele temperatuur op warme zomerse dagen, maar kan ook dienst doen om in de winter (elektrisch) te verwarmen.
Een handige trapkast zorgt voor extra bergruimte in de woonkamer.
De open keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning.
In 2016 is de keuken geheel vernieuwd.
De keuken, in hoekopstelling uitgevoerd, is o.a. voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, grill/bakoven, koelkast, combi oven/magnetron en een vaatwasmachine.
Er is voldoende kast- en ladenruimte, met o.a. een 'magic corner' (een slim uittrekbaar opbergsysteem voor de hoekkast, waarmee je de moeilijke en diepe hoekruimte volledig kunt benutten) en een apothekerskast.
De ramen en deuren zijn op de begane grond uitgevoerd in aluminium en deels voorzien van HR++ beglazing.
Het keukenraam is voorzien van een elektrisch bedienbaar rolluik.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot de 3 ruime slaapkamers en de badkamer.
Omdat de woning is voorzien van dakkapellen aan de voor- én achterzijde (dakkapel achterzijde in 2022 geplaatst), zijn de kamers ruim, hebben meer dan voldoende daglichtinval en ventilatiemogelijkheden. De ramen zijn voorzien van horren en (elektrisch bedienbare) rolluiken.
De ramen zijn hier in kunststof uitgevoerd en voorzien van HR++ beglazing.
De overloop en slaapkamers zijn afgewerkt met moderne laminaatvloeren (de laminaatvloeren lopen door over de gehele vloer en zijn daardoor drempelvrij).
Afmetingen slaapkamers: (op 1,50 meter hoogte gemeten)
- slaapkamer 1: circa 2,92 x 4,10 meter
- slaapkamer 2: circa 2,69 x 2,40 meter
- slaapkamer 3: circa 2,14 x 3,13 meter.
De compacte en modern afgewerkte badkamer is in 2018 geheel vernieuwd en uitgevoerd met een douchecabine en wastafelmeubel met spiegel en verlichting.
De vloer en wanden zijn betegeld en een stijlvolle radiator zorgt voor de warmte.
Ook hier is een elektrisch bedienbaar rolluik aangebracht. Het plafond is voorzien van diverse inbouwspots.
Via de vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar:
U treft hier aan een ruime zolderkamer (via deur afgesloten van het trapportaal) met o.a. de opstelling van de CV-combiketel (Remeha Tzerra M 39c Plus CW5, bouwjaar 2017, ketel is eigendom) en aansluiting ten behoeve van een wasmachine en droger (de wasmachine blijft staan).
De zolderkamer is geheel afgewerkt met o.a. laminaatvloer en voorzien van een verwarmingsradiator.
Twee moderne dakramen (een dakraam is in 2022 vernieuwd en het andere dakraam is later ook vervangen) zorgen voor extra daglichtinval en zijn uitgevoerd met modern isolatieglas.
Afmeting zolderkamer: circa 5,15 x 2,15 meter (op 1,5 meter hoogte gemeten).
Boven de zolderkamer is nog een kleine vliering aanwezig (met beperkte hoogte), erg handig voor het opbergen van al die spullen, die u niet iedere dag nodig heeft.
Tuin
De achtertuin is netjes aangelegd met o.a. een groot terras (met overkapping, een extra terras en gevarieerde beplanting.
De ruime terrasoverkapping (afmeting 5,20 x 3,40 meter) is in aluminium uitgevoerd.
Deze terrasoverkapping is aan de zijkanten en voorkant voorzien van verandazeil en kan desgewenst geheel of gedeeltelijk open- en dichtgemaakt worden middels ritsen. Daarmee wordt eigenlijk een serre gecreëerd, die het verlengstuk is van de woonkamer en waar u heerlijk kunt vertoeven vanaf het vroege voorjaar tot in het late najaar.
De fraaie granieten tafel met bijbehorende 4 stoelen blijven achter.
De achtertuin is circa 5,40 meter breed en 10,50 meter diep (inclusief terrasoverkapping en stenen berging) en is door de ligging op het westen ideaal zon-georiënteerd.
Achter in de achtertuin bevindt zich de in steen opgetrokken berging (afmeting circa 1,78 x 2,15 meter).
Deze berging is voorzien van elektra-aansluiting en erg handig om bijvoorbeeld uw fietsen en tuinmeubilair te plaatsen.
Via een afsluitbare poort is de achtertuin vanuit de achterzijde (via de brandgang) te bereiken.
Maatvoering
* woonoppervlakte: circa 97 m2
* oppervlakte externe bergruimte: circa 4 m2
* oppervlakte terrasoverkapping: circa 18 m2
* inhoud woning: circa 300 m3
* perceelsoppervlakte: 152 m2
* bouwjaar woning: 1987.
Bijzonderheden
* ruime eengezinswoning met terrasoverkapping
* achtertuin op westen gelegen, dus zon georiënteerd
* parkeerplaats op eigen terrein
* 3 slaapkamers en een zolderkamer
* moderne keuken en badkamer
* fijne, kindvriendelijke en rustige woonomgeving in gewilde woonwijk Maaspoort
* voor- en achtergevel zijn in 2023 na geïsoleerd
* kozijnen/ramen/deuren in de woning in aluminium en kunststof uitgevoerd, dus geen (terugkerend) schilderwerk meer (m.u.v. berging).
Ligging/omgeving
Deze woning is gelegen in de moderne woonwijk Maaspoort. U treft hier veel groen- en waterpartijen aan in de wijk. Openbare parkeermogelijkheden zijn nabij de woning in de straat aanwezig. Recht voor de woning is een gemeentelijke groenstrook; u heeft dus geen directe overburen en daarmee een vrij uitzicht.
De woonwijk is heel kindvriendelijk aangelegd, met veel speeltuintjes in de buurt; basisscholen en kinderdagverblijf treft u op korte afstand aan!
Sportaccommodaties, alsmede het recreatiegebied De Noorderplas (snel bereikbaar via de loop-/fietsbrug over de Maaspoortweg heen) zijn op een steenworp afstand gelegen.
Het (overdekte) winkelcentrum Maaspoort/Lokerenpassage is op loop-/fietsafstand gelegen en dus snel en gemakkelijk bereikbaar.
Hier treft u een ruim aanbod aan qua winkels (o.a. Jumbo, AH, HEMA, Kruidvat, Etos, Blokker, Shoeby, opticiens, enz) en een restaurant.
U bereikt de Maaspoort snel en gemakkelijk, zowel met de eigen auto als ook met het openbaar vervoer. Bushalten zijn nabij gelegen.
Wonen in dit deel van de Maaspoort is wonen in een veelzijdige woonwijk. U zult zich er snel thuis voelen!
Algemeen
Deze brochure (met indelingstekeningen) is uitsluitend afgedrukt als hulpmiddel, om u zo goed mogelijk te oriënteren omtrent de indeling, maar niet over afwerking etc. De gegevens zijn in de meeste gevallen afkomstig van een aan ons ter hand gestelde tekening.
De mogelijkheid blijft aanwezig dat er wijzigingen zijn geweest tijdens de bouw of daarna, of dat er bouwtechnisch is afgeweken van die tekening (ook qua maten).
Bij de bezichtiging ziet u de werkelijkheid waarvan u bij uw eventuele koop uitgaat. Daar is uiteindelijk de bezichtiging voor, die wij graag voor u regelen.
Deze documentatie is met veel zorg samengesteld. Aan enige onjuistheden en/of onvolkomenheden kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Deze wooninformatie wordt/werd naar meer geïnteresseerden gezonden en is slechts een uitnodiging om in onderhandeling te treden.
Highlights
AI-generated from the description
Conservatory with large canopy
Back garden with aluminum terrace canopy and conservatory feel.
Bright living room and kitchen
Spacious living room with floor heating, air conditioning and modern open kitchen.
Private on-site parking
Private parking space directly in front of the house.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,381
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 152 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra M 39c Plus CW5 (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH T 2090
- Cadastral map
- Area
- 152 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 57 m² (10.50 metre deep and 5.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-9-2026
On Funda
Neighborhood

De Staatsliedenbuurt
Den Bosch- Residents
- 1,705
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,495
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




