New
Javastraat 65215 BE Den BoschAawijk Zuid
€ 575,000 k.k.
- 108 m²living area
- 127 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherGemoderniseerde authentieke jaren '30 woning met zonnige tuin!
Description
Maak kennis met deze prachtige woning!
In de gezellige en gewilde Indische Buurt, om de hoek van de Oosterplas en de Zuid-Willemsvaart, staat deze typische jaren ’30 woning met authentieke details. Zo beschikt de woning over een hoog plafond, een erker aan de voorzijde, een originele voordeur, paneeldeuren en een terrazzovloer in de hal. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd en beschikt hierdoor over een grote woonkamer en een lichte woonkeuken met dubbele tuindeuren en een bijkeuken. De zonnige achtertuin is gelegen op het zuiden. Boven zijn er drie slaapkamers en een riante en complete badkamer.
Via de voortuin kom je bij de entree van de woning. In de hal ligt nog de originele terrazzovloer. Onder de trap is een praktische kelderkast, voorzien van schappen voor extra opbergruimte. De living is voorzien van een mooie eikenhouten vloer. Dankzij de aanbouw aan de achterzijde is de kamer in drie gedeelten verdeeld. Aan de voorzijde, bij de erker, is er plaats voor een werkplek of speelplek voor de kinderen, in het middengedeelte de ruime zithoek en aan de achterzijde de woonkeuken.
De keuken
De woonkeuken is een fijne lichte ruimte geworden, dankzij de aangebouwde eethoek met de dubbele tuindeuren. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling. De keuken beschikt over een natuurstenen aanrechtblad en diverse (inbouw)apparatuur zoals een koelkast, vaatwasser, vrijstaand Boretti gasfornuis met oven en afzuigkap. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken, met hier de toiletruimte. Ook is hier de opstelling van de wasmachine, welke netjes is weggewerkt in op maat gemaakte kasten.
Tuin
Zowel vanuit de woonkeuken als vanuit de bijkeuken is de tuin bereikbaar. De tuin ligt op het zonnige zuiden en is fraai aangelegd met een (recent vernieuwde) vlonder. Achterin de tuin is een grote houten overkapping met berging en een achterom, ideaal voor de fietsen. De tuin is voorzien van stroom, redelijk onderhoudsvrij en zeer groen. Kortom, een fijne plek om tot rust te komen.
Eerste en tweede verdieping
De trapopgang biedt toegang tot de overloop met aangrenzend twee slaapkamers, een separaat toilet en de badkamer. Eén slaapkamer is gelegen aan de voorzijde en één aan de achterzijde. De badkamer is gedeeltelijk betegeld en uitgerust met een ligbad, wastafel en douche met cabine. De gehele verdieping, met uitzondering van de badkamer en het toilet, is voorzien van een eikenhouten vloer.
De zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap en geeft toegang tot de derde slaapkamer. Een fijne, grote slaapkamer met zowel aan de voor- als achterzijde een grote dakkapel. Bergruimte bevindt zich achter de knieschotten en de kast naast de deur geeft toegang tot de cv?ketel.
Ligging
De ligging van de woning is perfect. Op loopafstand liggen ‘De Oosterplas’ en winkelcentrum ‘Rivierenplein’ met diverse winkels. In de straat is een kleine speeltuin te vinden, wat de buurt extra kindvriendelijk maakt. Op fietsafstand liggen de binnenstad, de beide NS stations, scholen en de sportvelden. Binnen enkele autominuten zit je op de snelweg
Fijn om te weten:
De woning ligt in een gezellige jaren '30 wijk, de Indische Buurt;
• Mooie op het zuiden gelegen tuin met overkapping en achterom;
• In 2024 vernieuwde daken;
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2025;
• Voorzien van 6 zonnepanelen uit 2024, in oost-west opstelling;
• Verwarming en warmwater middels een combiketel uit 2021;
• Op korte afstand van winkels, scholen, natuur (de Oosterplas) en natuurlijk het stadscentrum!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,324
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 127 m²
- Volume in cubic meters
- 388 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired from 2021, in ownership)
Cadastral data
- 'S-HETROGENBOSCH D 1702
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Aawijk Zuid
Den Bosch- Residents
- 4,145
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 4,492
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



