Duykerdam 261791 TB Den BurgDen Burg
€ 522,000 k.k.
- 149 m²living area
- 240 m²plot size
- 7bedrooms
Description
Ruime hoekwoning met kantoorruimte én studio in een geliefde woonwijk. Deze verrassend ruime hoekwoning met kantoorruimte én separate studio is gelegen in een rustige, kindvriendelijke straat. Daarnaast beschikt de woning over een aparte schuur en eigen parkeerruimte.
Indeling
Bij binnenkomst in de woning valt direct de ruime en lichte woonkamer op. De ruimte is praktisch ingedeeld en biedt voldoende plek voor een zithoek en een eethoek. De vloer is afgewerkt met een laminaatvloer in een neutrale kleurstelling, wat zorgt voor een rustige basis.
De halfopen hoekkeuken is eenvoudig van opzet, maar keurig onderhouden en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Aan de achterzijde van de woonkamer is de eethoek gesitueerd met hier een fijne lichtinval. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een (slaap)kamer op de begane grond. In de kamer is tevens een sanitaire voorziening gerealiseerd met een wastafel en voorbereidingen voor het plaatsen van een douche.
Het kantoor is in 2014 gebouwd met vloerverwarming, als kantoorruimte voor beroep aan huis (met eigen opgang en eigen nummer 26a) en daarmee een perfecte thuiswerkplek of praktijkruimte aan huis. Uiteraard kunt u deze multifunctionele ruimte ook op een andere manier benutten.
In de centrale hal van de woning bevinden zich de meterkast, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Eenmaal aangekomen op de verdieping treft u de overloop aan, met toegang tot drie slaapkamers en een badkamer. De gehele eerste verdieping is voorzien van vloerverwarming.
Twee kamers zijn ruim opgezet en bieden voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De derde kamer is ideaal als kinderkamer, logeerkamer of thuiswerkplek. De kamers zijn licht, verzorgd en beschikken over prettige raampartijen.
De badkamer is functioneel en netjes uitgevoerd met een douche, wastafelmeubel en een toilet.
Tweede verdieping
Een vaste trap brengt u naar de tweede verdieping. Hier vindt u een overloop met de opstelplaats voor de cv-ketel en toegang tot een zolderkamer. Deze ruimte is voorzien van een dakraam en kan prima worden gebruikt als vierde slaapkamer.
Tuin
De tuin aan de achterzijde is grotendeels bestraat en onderhoudsarm. Hier vindt u ook een vrijstaand tuinhuis. Een heerlijke zonnige en beschutte tuin.
Via het naastgelegen pad kunt u gemakkelijk de achtertuin bereiken via de zijkant.
Bijzonderheden
Uniek aan deze woning is de separate studio aan de achterzijde van het perceel. Deze ruimte kunt u uiteraard geheel naar eigen wens in gebruik nemen.
Verder treft u een eenvoudige kitchenette met spoelbak. De studio is voorzien van comfortabele elektrische vloerverwarming, individueel regelbaar voor een aangename temperatuur naar wens. Aansluitend een nette, betegelde badkamer met douche, toilet en wastafel. Uiteraard is de badkamer ook voorzien van vloerverwarming die u eenvoudig via uw smartphone kunt bedienen.
Een prettige hoekwoning op een fijne locatie in Den Burg, welke van diverse gemakken is voorzien! Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 547,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 522,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,503
- Year of construction
- 1989
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Plot size
- 240 m²
- Volume in cubic meters
- 466 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 sinks, 2 showers, 2 toilets, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Cadastral data
- TEXEL N 2158
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TEXEL N 1577
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,353x
Viewed
36x
Saved
23-7-2025
On Funda
Neighborhood

Den Burg
Den Burg- Residents
- 6,795
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 4,454
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.