Da Costastraat 1072513 RR Den HaagZeeheldenkwartier
€ 525,000 k.k.
- 116 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Zoek je echt iets bijzonders in het Zeeheldenkwartier dan is dit het!! Het betreft hier een 1e etage appartement van maar liefst ca. 116m2 gelijkvloers en met een plafondhoogte van ca 2.9!! Dit appartement maakt onderdeel uit van een voormalig pakhuis welke verscholen ligt achter de straat en via een poort te bereiken is. Zeer rustig dus. In dit pakhuis zijn 6 zeer royale appartementen gebouwd.
Het bijzondere aan dit woonobject is dat je niet gehouden bent aan de indeling die er nu inzit en de lichte binnenwand constructies zo naar eigen inzicht kunt wijzigen. De ruimte heeft grotendeels lichtinval via bovenramen wat het industriële karakter versterkt. Thans beschikt dit appartement over 3 royale (slaap)kamers, een badkamer en een super riante woonkamer met een loggia.
Enige pluspunten:
- Voormalig pakhuis
- Industriële uitstraling
- Ruimte is eenvoudig anders in te delen
- Hoge plafonds
Indeling:
Via een poort in de straat kom je bij de entree van het complex. Royale centrale entree met trappenhuis. Entree appartement met gang naar de echt zeer riante woonkamer met open keuken en van 2 zijden via openslaande deuren toegang tot het inpandige en beschutte balkon/loggia; keukenopstelling met diverse ingebouwde apparatuur; vanuit woonkamer toegang tot een zijkamer; 2 aan de gang grenzende grote (slaap)kamers; Vernieuwede badkamer met grote douche, toilet, wastafelmeubel en voorbereiding voor een ligbad. De gehele woning is voorzien van houten vloerdelen vloerafwerking. De slaapkamers en de woonkamer hebben kleine bovenramen voor de lichtinval en vanuit de loggia zijn er grotere raampartijen.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1887
- Woonoppervlakte ca. 116 en logia (inpandige buitenruimte ca 16m2 waarvan officieel bevloerd 9m2)
- VVE bijdrage € 315,34 per maand. Overpadvergoeding 111,-- per maand.
- Er is een vergunning voor het aanleggen van dakterrassen op het grote hoofddak voor elk appartement
- Energielabel D
- Projectnotaris: Lont & Lalmahomed Notarissen Den Haag
- Niet-bewoningsclausule door eigenaar van toepassing. As is, where is.
- De woning komt uit de huursector.
- In verband met het bouwjaar van de woning zal ongeacht de kwaliteit een ouderdoms- en materialenclausule in de NVM koopakte worden opgenomen
- Oplevering per direct
MEER INFORMATIE?
Op onze website staat de meest complete informatie over de woning. Hier kunt u ook een bezichtigingsafspraak aanvragen waarbij u het digitale woningdossier met aanvullende documenten ontvangt.
KAN IK DIT BETALEN?
Als extra service maken wij graag GRATIS EN VRIJBLIJVEND een hypotheek berekening door een van onze onafhankelijk hypotheekadviseurs. Wij kennen geen lange wachttijden waardoor vaak nog dezelfde dag een afspraak ingepland kan worden. Uiteindelijk kunnen wij indien gewenst de gehele financieringsaanvraag verzorgen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, o
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,526
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 315.34 per month
Construction
- Type apartment
- Mezzanine (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1887
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 410 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE O 8537
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 315.34 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,055x
Viewed
32x
Saved
6-8-2026
On Funda
Neighborhood

Zeeheldenkwartier
Den Haag- Residents
- 12,915
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 5,734
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




