Fijn 3-kamerappartement met balkon en flexibele indeling!
Op zoek naar een keurig onderhouden appartement met nét dat beetje extra ruimte? Dan is Kockstraat 170 zeker een kijkje waard! Dit fijne appartement op de eerste verdieping heeft momenteel een 3-kamerindeling, waarbij de oorspronkelijke woonkamer is opgesplitst en er een extra slaapkamer is gecreëerd. Ideaal als je behoefte hebt aan een extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Liever een royale woonkamer? Dan is de oorspronkelijke indeling bovendien eenvoudig weer terug te brengen.
Het appartement is verzorgd, praktisch ingedeeld en beschikt over onder andere een open keuken, balkon, twee slaapkamers en vloerverwarming door de gehele woning. Met een cv-combiketel uit 2023 is ook de verwarming en warmwatervoorziening goed geregeld.
Levendig wonen in Den Haag
De woning ligt in een levendige en veelzijdige omgeving, waar wonen en het stadse leven prettig samenkomen. In de omgeving vind je diverse winkels, supermarkten, horecagelegenheden en voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen. Ook voor een gezellig terrasje of een avondje uit hoef je niet ver.
Dankzij de goede ligging zijn ook het centrum van Den Haag en andere delen van de stad goed bereikbaar. Met het openbaar vervoer en de uitvalswegen in de nabijheid is de locatie bovendien praktisch voor wie regelmatig onderweg is. Hier woon je in een omgeving waar altijd wel iets te beleven valt, terwijl je thuis kunt genieten van je eigen fijne plek.
Indeling
Via de afgesloten entree bereik je de eerste verdieping. Vanuit de ruime hal zijn de verschillende vertrekken toegankelijk.
De woonkamer is momenteel compact gehouden doordat hier een tweede slaapkamer is gerealiseerd. De woonkamer beschikt over een open keuken en biedt toegang tot het balkon. De keuken is uitgerust met een 4-pits inductiekookplaat, oven, vaatwasser, recirculatiekap en koelkast met vriesvak.
De voormalige woonkamer is nu ingericht als ruime slaapkamer en biedt daardoor verrassend veel ruimte. De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde en is momenteel in gebruik als kantoor. Een ideale ruimte voor thuiswerken, logees of natuurlijk een extra slaapkamer.
De badkamer is keurig onderhouden en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, opstelplaats voor de wasmachine en cv-combiketel.
Kortom
Een verzorgd en verrassend praktisch 3-kamerappartement van circa 49 m², met balkon, twee slaapkamers, vloerverwarming en een flexibele indeling. De woning is bovendien voorzien van een cv-combiketel uit 2023 en beschikt over een eigen berging.
Bijzonderheden
- Vraagprijs: € 235.000,- k.k.
- Bouwjaar: 1976
- Woonoppervlakte: ca. 49 m²
- Thans 3 kamers, oorspronkelijk 2 kamers
- Geheel voorzien van vloerverwarming
- Geheel voorzien van enkel glas
- Cv-combiketel uit 2023
- Balkon aanwezig
- Berging aanwezig
- Actieve VvE, bijdrage € 205,- per maand
- De woning is gelegen op eigen grond
- Oplevering in overleg
Een fijne woning op een levendige plek in Den Haag – absoluut een bezichtiging waard!
Highlights
AI-generated from the description
Practical three-room layout
Approx. 49 m² with two bedrooms and flexible layout.
Open kitchen with balcony
Living room with open kitchen, balcony and floor heating.
Modern 2023 central heating
2023 combi boiler and floor heating throughout.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 235,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,796
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 205.00 per month
Construction
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1976
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
Areas
Living area
49 m²
Exterior space attached to the building
4 m²
External storage space
5 m²
Volume in cubic meters
160 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower, toilet, and washstand
Number of stories
1 story
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
C
Heating
CH boiler and complete floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership