Stijlvolle topetage gelegen in een mooie groene straat van de gezellige Vruchtenbuurt en in de jaren ’30 bijzonder karakteristiek gebouwd met totaal ca. 79 m² woonoppervlak verdeeld over fraaie living met spectaculaire lichtinval, moderne half open keuken, balkons aan beide zijden, twee riante slaapkamers en fraai sanitair.
De locatie is uitstekend te noemen op de rand van de Vruchtenbuurt/Bloemenbuurt en om de hoek van de gezellige Vlierboomstraat met een uitgebreid aanbod aan lokale speciaalzaken, landelijke winkelketens, supermarkten en kleinschalige horeca. Daarnaast is het pand zeer strategisch gelegen ten opzichte van scholen, winkelcentrum De Savornin Lohmanplein, de Bosjes van Pex, openbaar vervoer en op korte fiets- en loopafstand van duingebied Westduinpark.
Indeling:
Open portiek met trap naar de eerste etage, entree appartement, hal met meterkast en trap naar de tweede etage, overloop met daklicht en apart toilet. Vanuit de overloop de riante living met mooie maatvoering, gunstige lichtinval, glas in lood bovenlichten en luxe half open keuken voorzien van 6-pits gasfornuis met brede oven, cv-ketel, vaatwasser, handdoekradiator, koel-/vriescombinatie en deur naar achterbalkon dat gunstig op het zuidoosten is gelegen. Aan de voorzijde de riante hoofdslaapkamer met dubbele openslaande deuren naar balkon met vrij uitzicht over de Morelstraat. De tweede slaapkamer is ruim van formaat en aan de achterzijde gelegen. De tussengelegen badkamer is voorzien van fraai tegelwerk, daklicht, handdoekradiator, ligbad met douche en badkamermeubel met wastafel.
Deze woning is gelegen op eeuwigdurend heruitgegeven erfpachtgrond met een vaste grondwaarde van € 13.200,-. Dit betreft tevens de eventuele afkoopsom om de canon eeuwigdurend af te kopen. De huidige canon bedraagt € 435,60 per jaar o.b.v. de huidige Algemene Erfpachtvoorwaarden. Het staat koper vrij om de nieuwe Algemene Erfpachtvoorwaarden te accepteren en dan bedraagt de canon € 277,20 per jaar.
Aanvullende informatie:
- Gemeente 's-Gravenhage sectie AV nummer 2655 A-3
- Bouwjaar 1930
- Energielabel E
- 1/3e aandeel in actieve VvE
- VvE bijdrage € 100,- per maand
- Meerjaren onderhoudsplan beschikbaar
- Collectieve opstalverzekering
- Cv-combiketel Intergas 2014
- Hisense Airco hoofdslaapkamer uit 2022
- Voorzien van dubbel glas
- Glas in lood voorzien van voorzetramen
- Ouderdoms- en materialenclausule van toepassing
- Algemene verkoopvoorwaarden van toepassing
- Oplevering in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 375,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,747
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 100.00 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1930
Type of roof
Flat roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
79 m²
Exterior space attached to the building
7 m²
Volume in cubic meters
262 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, sink, and washstand
Number of stories
1 story
Facilities
TV via cable
Located at
3rd floor
Energy
Energy label
E
Insulation
Mostly double glazed
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)