Dijkshoornseweg 692635 EL Den Hoorn (ZH)Den Hoorn
€ 525,000 k.k.
- 103 m²living area
- 109 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Sfeervol wonen met een diepe zonnige achtertuin, royale leefruimte én volop mogelijkheden!
Ben je op zoek naar een ruime en goed onderhouden gezinswoning waar je je direct thuis voelt? Dan is deze verrassend ruime woning precies wat je zoekt!
De woning beschikt over een lichte doorzonwoonkamer, een moderne open keuken, een royale badkamer, maar liefst vier slaapkamers en een heerlijke, diepe achtertuin op het zuidwesten met een fraaie terrasoverkapping. Hier geniet je vrijwel het hele jaar door van het buitenleven, of je nu wilt ontspannen in de zon of beschut buiten wilt zitten. Dankzij de airconditioning en 10 zonnepanelen woon je bovendien comfortabel én energiezuinig.
De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk in Den Hoorn, op korte afstand van winkels, scholen, sportverenigingen en de bibliotheek. Ook de bereikbaarheid is uitstekend; binnen enkele minuten bereik je Delft en via de A4 en A13 ben je snel onderweg naar Rotterdam, Den Haag en andere omliggende steden.
Deze woning biedt extra comfort:
• Zeer centraal gelegen
• Ruime woonkamer
• Open keuken met diverse inbouwapparatuur
• Diepe zonnige achtertuin op het zuidwesten
• Terrasoverkapping, ideaal om het hele jaar door buiten te genieten
• Vrijstaande houten berging met aangrenzende overkapping, ideaal voor fietsen en tuinspullen
• Vier slaapkamers
• Royale badkamer met tweede toilet
• Vaste trap naar de zolder
• Dakkapel aan de achterzijde
• Airconditioning
• 10 zonnepanelen
Indeling
Begane grond
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. De hal biedt toegang tot de meterkast, het moderne toilet met fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Via de openslaande deur stap je direct onder de sfeervolle terrasoverkapping, waardoor de tuin als een verlengstuk van de woonkamer aanvoelt. De diepe achtertuin, gelegen op het zonnige zuidwesten, is fraai aangelegd met veel groen en biedt volop privacy. Hier geniet je van meerdere zitplekken, zowel in de zon als beschut onder de overkapping. Achter in de tuin bevinden zich een vrijstaande houten berging, een extra overkapping, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van tuinspullen, én een praktische achterom.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken, uitgevoerd in een praktische U-opstelling. De keuken is voorzien van plintverwarming en diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, magnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime slaapkamer met een prettige lichtinval. Centraal op de verdieping ligt de royale badkamer, uitgevoerd in een neutrale kleurstelling. De badkamer is voorzien van vloerverwarming, een ruime inloopdouche, een wastafelmeubel, een tweede toilet en een designradiator.
Aan de achterzijde bevindt zich de royale hoofdslaapkamer. Dankzij de dakkapel aan de achterzijde geniet deze kamer van extra ruimte en een prettige hoeveelheid natuurlijk daglicht. De slaapkamer beschikt over veel praktische bergruimte dankzij de vaste kasten met schuifdeuren. Daarnaast is deze voorzien van rolluiken voor extra comfort en verduistering én airconditioning, waardoor je ook tijdens warme zomerdagen comfortabel kunt slapen. Ook bevindt zich hier een praktische inpandige berging.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Aan de voorzijde bevindt zich een kamer die uitstekend geschikt is als werk-, hobby- of slaapkamer. Daarnaast bevindt zich hier de praktische wasruimte met de aansluitingen voor de wasapparatuur en de opstelplaats van de technische installaties.
Aan de achterzijde bevindt zich de vierde slaapkamer, die dankzij de dakramen beschikt over een prettige hoeveelheid natuurlijk daglicht.
Aan beide zijden van de verdieping zijn over de volledige breedte van de woning knieschotten aanwezig. Deze bieden verrassend veel praktische bergruimte voor onder andere koffers, seizoensspullen en andere zaken die je niet dagelijks nodig he
Vanaf deze verdieping is bovendien de vliering bereikbaar, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en andere zaken die je niet dagelijks nodig hebt.
Aanvaarding: in overleg.
Algemeen: bouwjaar 1991, 103 m² woonoppervlak, 109 m² eigen grond, 5 m² externe bergruimte, 350 m³ inhoud, 10 zonnepanelen, energielabel B.
Interesse in deze woning? Schakel dan direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw lokale NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Je vindt de NVM-aankoopmakelaars op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,097
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 109 m²
- Volume in cubic meters
- 350 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and gas-fired boiler
- CH boiler
- Vaillant Hr solide vhr nl30 34/3c (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- SCHIPLUIDEN H 1961
- Cadastral map
- Area
- 109 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 56 m² (11.75 metre deep and 4.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,475x
Viewed
42x
Saved
2-8-2026
On Funda
Neighborhood

Den Hoorn
Den Hoorn (ZH)- Residents
- 8,215
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 5,214
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




