New
Nieuwe Meursweg 256942 RA DidamVerspreide huizen De Hogenend en Oud-Dijk
€ 449,000 k.k.
- 112 m²living area
- 185 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Nieuwe Meursweg 25 in Didam: instapklaar wonen in de populaire woonwijk Kerkwijk? Hier hoef je eigenlijk alleen nog maar je spullen neer te zetten. Deze moderne en goed onderhouden hoekwoning combineert veel licht en ruimte met het comfort van onder andere vloerverwarming, airconditioning en elektrische rolluiken. De royale tuinkamer met glazen schuifwand vormt een heerlijk verlengstuk van de keuken en is een plek waar je een groot deel van het jaar van geniet. Met drie slaapkamers, volop mogelijkheden op zolder, een eigen oprit, geïsoleerde berging én energielabel A is dit een compleet huis waar je zonder grote verbouwingen direct fijn kunt wonen.
Wat maakt dit jouw nieuwe thuis?
• Instapklare en goed onderhouden hoekwoning uit 2011 met 112 m² woonoppervlakte
• Gelegen in de populaire en geliefde woonwijk Kerkwijk in Didam
• Veel daglicht dankzij de hoekligging en ramen aan meerdere zijden
• Royale, deels geïsoleerde tuinkamer met glazen schuifwand als verlengstuk van de keuken
• Vloerverwarming op de begane grond, airconditioning en elektrische rolluiken rondom
• Drie slaapkamers en een ruime zolder met mogelijkheid voor een vierde kamer
• Eigen oprit en een vrijstaande geïsoleerde stenen berging met elektra
• Verzorgde voor-, zij- en achtertuin met meerdere fijne zitplekken
• Energielabel A, volledige isolatie en HR++ glas
• Rustige ligging nabij diverse winkels, scholen en treinstation Didam
INDELING | Begane grond:
Je komt aan de zijkant van de woning binnen in de hal met het toilet en de toegang tot de woonkamer. Eenmaal binnen valt meteen op hoeveel licht hier binnenkomt. De hoekligging en ramen aan meerdere zijden zorgen de hele dag door voor een prettige, lichte sfeer.
De woonkamer, eethoek en keuken lopen mooi in elkaar over, waardoor de begane grond als één fijne leefruimte aanvoelt. Genoeg plek voor een comfortabele zithoek én een grote eettafel waar je met familie of vrienden uitgebreid kunt tafelen. De vloerverwarming zorgt daarbij voor extra comfort.
De keuken uit 2011 is keurig onderhouden en uitgevoerd met een granieten werkblad en inductiekookplaat. De vaatwasser, oven en afzuigkap zijn vernieuwd.
En dan een plek die je waarschijnlijk snel tot je favoriet maakt: de royale tuinkamer. Vanuit de keuken stap je direct deze fijne extra leefplek binnen. Er is volop ruimte voor een grote eettafel. De vloer, het plafond en de houten wand zijn geïsoleerd en dankzij de glazen schuifwand kun je de ruimte afsluiten. Zo vormt de tuinkamer écht een verlengstuk van de keuken en kun je hier bijna het hele jaar door heerlijk beschut zitten.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn praktisch van formaat en daardoor flexibel te gebruiken. Een fijne hoofdslaapkamer, kinderkamers of juist een rustige thuiswerkplek: je kunt hier verschillende kanten op.
De badkamer is compleet ingericht met een ruime douche, toilet en wastafelmeubel. De douchewand en regendouche zijn in 2023 vernieuwd.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de open zolderverdieping. Hier bevinden zich de aansluiting voor de wasmachine en de cv-ketel. Dankzij het dakraam komt er prettig daglicht naar binnen.
De zolder biedt bovendien mooie mogelijkheden. Met een andere indeling kun je hier bijvoorbeeld een extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte realiseren. Handig wanneer je gezin groeit, regelmatig thuiswerkt of simpelweg graag wat extra ruimte hebt.
TUIN EN BERGING
Ook buiten profiteer je volop van de hoekligging. De woning heeft een verzorgde voor-, zij- en achtertuin. Doordat er rondom het huis ruimte is, kun je op verschillende momenten van de dag een plekje in de zon vinden.
De royale tuinkamer vormt een waardevolle aanvulling op de tuin en het huis. Hier kun je een groot deel van het jaar beschut eten, ontspannen of gezellig samenzijn.
In de tuin staat een vrijstaande stenen berging uit circa 2021. Deze is in spouw gebouwd, geïsoleerd en voorzien van elektra. Het is een ideale externe bergruimte met volop plek voor fietsen, gereedschap, opslag of andere spullen. Aan de zijkant van de woning bevindt zich bovendien de eigen oprit.
LOCATIE INFORMATIE
Je woont hier in de wijk Kerkwijk, een populaire en geliefde woonwijk in Didam. De wijk heeft een rustige en verzorgde uitstraling, met groen en speelvoorzieningen in de directe omgeving. Een prettige plek om thuis te komen, terwijl alles wat je dagelijks nodig hebt dichtbij is. Scholen, kinderopvang, winkels en het treinstation van Didam zijn snel bereikbaar.
Didam zelf is een levendig dorp in de gemeente Montferland en beschikt over een ruim aanbod aan supermarkten, winkels, sportverenigingen en gezellige horeca. Ook de bereikbaarheid is goed: via de A12 rijd je eenvoudig richting Arnhem en via de A18 richting Doetinchem.
Toe aan groen en buitenlucht? Ook daarvoor hoef je niet ver. In het Montferland en natuurgebied De Gelderse Poort vind je volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen. Zo woon je inde wijk Kerkwijk rustig, met de voorzieningen van Didam dichtbij én volop natuur in de omgeving.
KENMERKEN
• Bouwjaar: 2011
• Woonoppervlakte: 112 m²
• Perceeloppervlakte: 185 m²
• Externe bergruimte: 28 m²
• Inhoud: 427 m³
• Aantal slaapkamers: 3, met mogelijkheid voor een vierde kamer
• Energielabel: A
• Cv-ketel: Intergas, 2010
• Volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas
• Vloerverwarming op de begane grond
• Elektrische rolluiken en airconditioning aanwezig
• Eigen oprit en achterom
• Fraai aangelegde achtertuin met royale tuinkamer (grotendeels geïsoleerd)
• Vrijstaande, geïsoleerde stenen berging
• Rustige ligging in de jonge woonwijk Kerkwijk
Kom binnenkijken bij deze instapklare, lichte en verrassend ruime hoekwoning in de populaire woonwijk Kerkwijk! Met een eigen oprit, geïsoleerde berging en een heerlijke tuinkamer geniet je hier van alle ruimte én wooncomfort. Zie jij jezelf al wonen aan de Nieuwe Meursweg 25? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart veel tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars kun je vinden op Funda.
Highlights
AI-generated from the description
Bright living with garden room
Open living and kitchen with spacious insulated garden room.
Comfort with modern extras
Underfloor heating, air conditioning and electric shutters.
Private driveway and storage
Private driveway and detached insulated brick storage with power.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,009
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- External storage space
- 28 m²
- Plot size
- 185 m²
- Volume in cubic meters
- 427 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- DIDAM K 5965
- Cadastral map
- Area
- 185 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 88 m² (11.00 metre deep and 8.04 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
525x
Viewed
7x
Saved
18-9-2026
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen De Hogenend en Oud-Dijk
Didam- Residents
- 1,425
- Family with children
- 46%
- Avg. asking price / m²
- € 3,928
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




