New
Schouwburgplein 607001 DJ DoetinchemStadscentrum - noord
€ 319,000 k.k.
- 115 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherModern & ruim appartement midden in het hart van Doetinchem!
Description
Wonen midden in het bruisende hart van Doetinchem!
Ben jij op zoek naar een ruim en modern appartement op een centrale locatie, waar je alles binnen handbereik hebt? Dan is Schouwburgplein 60 precies wat je zoekt!
Dit verrassend ruime appartement op de 3e verdieping combineert comfortabel wonen met het levendige stadsleven van Doetinchem.
Omgeving
Je woont hier heerlijk rustig, terwijl je binnen enkele minuten tussen de winkels, gezellige terrassen, restaurants, supermarkten, bioscoop en het theater staat. Perfect voor starters, young professionals en iedereen die houdt van het gemak en de gezelligheid van de stad. Ook de uitvalswegen zijn snel bereikbaar; binnen 5 minuten zit je op de uitvalswegen naar Arnhem, Enschede of de A18.
Appartement
Bij binnenkomst valt direct de ruime hal op, die toegang geeft tot de royale woonkamer. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel lichtinval en een fijne sfeer. De moderne laminaatvloer is drempelloos door het gehele appartement gelegd, wat zorgt voor een strakke en rustige uitstraling.
De ruime keuken in hoekopstelling, vernieuwd in 2022, biedt volop ruimte om uitgebreid te koken. Er is een compleet pakket aan inbouwapparatuur aanwezig, namelijk: een koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat met afzuiging en een combi-oven. Het appartement heeft daarnaast twee slaapkamers, waarvan één extra royaal en heerlijk licht is. De badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel en het separate toilet zijn beiden vernieuwd in 2024 en modern afgewerkt. Ook is er een praktische bijkeuken/wasruimte aanwezig.
Extra fijn zijn de twee balkons: één aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Zo kun je op ieder moment van de dag genieten van een zonnig of juist schaduwrijk plekje. Daarnaast beschikt het complex over een grote afgesloten binnentuin waar je in alle rust kunt ontspannen én waar de fietsen veilig gestald kunnen worden.
Vanuit de binnentuin bereik je de privé berging die onderdeel vormt van het appartement. Deze is ideaal voor het opbergen van bijvoorbeeld seizoensspullen.
Het appartementencomplex is voorzien van beveiligde entrees, camerabewaking en een intercominstallatie, wat zorgt voor een veilig en comfortabel gevoel. Bovendien is het appartement gasloos, klaar voor de toekomst dus!
De VvE wordt professioneel beheerd en verzorgt al het buitenonderhoud van het complex alsmede de binnentuin, zodat je daar zelf geen omkijken naar hebt. De maandelijkse servicekosten bedragen ca. € 336,-. Inbegrepen zijn o.a. de opstalverzekering, het buitenonderhoud van het appartementencomplex, het onderhoud van de binnentuin, het elektraverbruik van de gemeenschappelijke ruimten en de kosten voor het beheer van de VvE. Niet inbegrepen is het voorschot voor de stookkosten en waterverbruik.
Bijzonderheden:
- Plafonds en wanden gestuct in 2022
- Meterkast vernieuwd in 2022
- Keuken vernieuwd in 2022
- Badkamer en toilet vernieuwd in 2024
- Gasloos
- Servicekosten ca. € 336,- per maand excl. water en excl. voorschot stookkosten
- De boiler betreft een huurboiler
Kortom: een ruim en modern appartement op een centrale locatie voor wie wil genieten van alles wat de stad te bieden heeft. Nieuwsgierig geworden? Plan snel een bezichtiging in!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,774
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 336.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 365 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM C 2007
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 336.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Stadscentrum - noord
Doetinchem- Residents
- 1,170
- Family with children
- 9%
- Avg. asking price / m²
- € 3,621
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.