Singel 474357 BV DomburgDomburg
€ 699,000 v.o.n.
- 122 m²living area
- 283 m²plot size
- 3bedrooms
- A+++energy label
Description
Vrijstaand wonen aan de Zeeuwse kust nabij strand en zee.
Welkom bij Singel 47, een prachtige, vrijstaande woning in het sfeervolle nieuwbouwproject De Neyverheid in Domburg. Deze woning combineert de charme van de karakteristieke jaren ‘30 architectuur met het comfort en de duurzaamheid van nu. De klassieke uitstraling wordt benadrukt door het fraaie metselwerk met lichte of donkere voeg, de kenmerkende rode dakpannen en de groengrijze kozijnen en voordeur, die het geheel een moderne touch geven.
PERMANENTE BEWONING/DAUERHAFT WOHNEN/PERMANENT RESIDENCE.
Deze royale woning biedt niet alleen een comfortabele leefruimte, maar is ook volledig levensloopbestendig dankzij het complete woonprogramma op de begane grond. Daarnaast is er een slimme indeling gecreëerd, waardoor een deel van de woning eenvoudig als gastenverblijf ingericht kan worden. Dit maakt de woning niet alleen ideaal voor gezinnen, maar ook voor levensgenieters die extra ruimte willen voor familie of vrienden.
Koopsom is inclusief het sanitair, exclusief keuken.
Indeling:
Begane grond
Bij binnenkomst via de ruime entree ervaart u direct de prettige sfeer en de doordachte indeling van deze woning. Vanuit de hal zijn het toilet, twee ruime slaapkamers, de badkamer en de royale woonkamer met open keuken bereikbaar. Onder de trap is een praktische kastruimte aanwezig, voorzien van een aansluiting voor de wasmachine.
De woonkamer is een heerlijke lichte ruimte dankzij de vele raampartijen die de woning van natuurlijk daglicht voorzien. Het zitgedeelte aan de achterzijde van de woning biedt een prachtig uitzicht op de tuin en via de openslaande deuren loopt u zo het terras op. Hier geniet u van een op het zuiden gelegen tuin, waar u de hele dag door kunt profiteren van de zon. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is geplaatst bij een grote raampartij, waardoor u niet alleen kunt koken in een lichte en aangename ruimte, maar ook een levendig uitzicht heeft op de straat.
De badkamer op de begane grond is stijlvol en praktisch ingericht en beschikt over een moderne douche, een toilet en een wastafel. De twee slaapkamers zijn royaal opgezet en bieden volop mogelijkheden. Een deel van deze ruimte kan perfect dienstdoen als gastenverblijf.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevindt zich een extra slaapkamer, ideaal als master bedroom of logeerkamer. Tevens is hier een tweede badkamer gesitueerd, waardoor deze verdieping perfect aansluit op verschillende woonwensen. Daarnaast is er een technische ruimte en extra bergruimte aanwezig, zodat u voldoende opslagmogelijkheden heeft.
Buitenruimte:
Buiten biedt de woning nog meer comfort. De tuin, gelegen op het zuiden, is een heerlijke plek om te ontspannen. Bovendien heeft u een vrije achterom, waardoor de tuin gemakkelijk bereikbaar is. Voor uw auto’s is er een ruime carport met plek voor twee voertuigen en een separate berging, ideaal voor fietsen en tuingereedschap.
Algemeen:
Singel 47 maakt deel uit van De Neyverheid in Domburg, een nieuwbouwproject waarin diverse woningtypes samenkomen.
Bent u benieuwd naar deze unieke woning? Neem contact op met ons kantoor voor meer informatie of een bezichtiging. Wij verwelkomen u graag in De Neyverheid om de sfeer en mogelijkheden van deze prachtige woning zelf te ervaren!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 775,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 699,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,730
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 283 m²
- Volume in cubic meters
- 525 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- DOMBURG F 2839
- Cadastral map
- Area
- 94 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DOMBURG F 2838
- Cadastral map
- Area
- 16 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DOMBURG F 2903
- Cadastral map
- Area
- 49 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DOMBURG F 2887
- Cadastral map
- Area
- 67 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DOMBURG F 2893
- Cadastral map
- Area
- 42 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DOMBURG F 2915
- Cadastral map
- Area
- 15 m²
- Back garden
- 110 m² (11.00 metre deep and 10.00 metre wide)
Popularity
10,250x
Viewed
65x
Saved
20-2-2025
On Funda
Neighborhood