Sold under reservation
Generaal van der Heijdenstraat 423311 WH DordrechtGeldelozepad en omgeving
€ 359,500 k.k.
- 70 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
De Oude Bakkerij: Stijlvol wonen in het hart van Dordrecht
Dit kleinschalige project omvat vijf stijlvolle woningen, elk met een eigen karakter en een unieke buitenruimte zoals een terras, loggia of tuinkamer. Hier geniet u van het beste van twee werelden: de rust en charme van de Singel en de nabijheid van het bruisende stadscentrum.
Op slechts tien minuten lopen bevindt u zich midden in het hart van Dordrecht, met winkels, horeca en culturele voorzieningen binnen handbereik.
Elke woning in De Oude Bakkerij is ontworpen met aandacht voor duurzaamheid en wooncomfort, voorzien van volledige isolatie en een moderne afwerking. Met woonoppervlakken variërend van 70 m² tot 89 m² bieden de woningen ruimte en flexibiliteit.
De woningen zijn volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ beglazing en een eigen Cv-installatie, waardoor u verzekerd bent van comfort en energiezuinig wonen. De binnenwanden zijn behangklaar afgewerkt en de badkamers zijn modern betegeld tot aan het plafond. De plafonds zijn strak gestuct en in de gemeenschappelijke ruimtes is gekozen voor een duurzame pvc-vloer met stucwerk, wat zorgt voor een verzorgde en robuuste uitstraling. De woning wordt opgeleverd zonder keuken, zodat u deze geheel naar eigen smaak en stijl kunt samenstellen.
De Oude Bakkerij is de perfecte keuze voor wie comfortabel, eigentijds en duurzaam wil wonen op een bijzondere locatie aan de Singel in Dordrecht, met uitstekende bereikbaarheid en alle voorzieningen dichtbij.
Woning 1 Gelijkvloers appartement met tuinkamer
Een gelijkvloers appartement waar comfort, licht en leef kwaliteit naadloos samenkomen.
Deze fijne woning op de begane grond verrast met een slimme indeling en een aangename, open sfeer. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan daglicht en versterken het gevoel van ruimte. De ruime living met open keuken vormt het hart van het appartement: een plek waar wonen, koken en ontspannen moeiteloos in elkaar overlopen.
Een absolute meerwaarde is de tuinkamer van circa 4,4 m². Deze extra leefruimte brengt buiten naar binnen en is het hele jaar door te gebruiken. Of je nu geniet van een rustig kopje koffie in de ochtendzon of juist ’s avonds wilt ontspannen met zicht op buiten, hier ervaar je elk seizoen optimaal.
Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers, een complete badkamer met douche, wastafel en handdoekradiator, met daarnaast de optie voor een toilet. Het separate toilet en de praktische bergkast maken het geheel extra functioneel. Ook aan bergruimte is gedacht: er is een externe berging van circa 5,1 m² voor fietsen en overige spullen.
Met een woonoppervlakte van circa 70 m² is dit een uitstekend ingedeeld, gelijkvloers appartement dat uitblinkt in gemak, licht en wooncomfort. Ideaal voor wie comfortabel en toekomstgericht wil wonen, met alles binnen handbereik.
Kenmerken:
• Woonoppervlakte 70 m²
• Tuinkamer van ca. 4,4 m²
• 2 slaapkamers
• Complete badkamer met douche,
wastafel, handdoekradiator en optie tot toilet
• Separaat toilet
• Ruime living met open keuken
• Veel lichtinval door grote ramen
• Bergkast
• Externe berging van ca. 5,1 m²
Prognose oplevering 1e kwartaal 2027.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 359,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,136
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 184 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Cadastral data
- DORDRECHT D 3718
Popularity
628x
Viewed
6x
Saved
18-2-2026
On Funda
Neighborhood

Geldelozepad en omgeving
Dordrecht- Residents
- 1,500
- Family with children
- 21%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.