Sold
Willem Barentszstraat 783317 AX DordrechtVan Ewijckstraat en omgeving
€ 178,500 k.k.
- 64 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 22, 2026
- Date of sale
- May 17, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Dordrecht - Wielwijk
INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING KAN TOT UITERLIJK 1 mei 2026 TOT 09.00 UUR.
Koopsom van € 210.000,00 k.k. voor € 178.500 k.k. (met terugkoop-garantie)
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Inschrijven kan ook direct via de QR-Code in de brochure. Zonder inschrijving via de link, loot u niet mee!
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.
Op TOP-locatie gelegen (4e verdieping) een leuk, ruim en licht 3-kamer appartement met loggia en een balkon. De woning bevindt zich op korte afstand van winkels en scholen. Het complex heeft een eigen berging in de onderbouw.
Indeling
Begane grond:
bellentableau, brievenbussen en centrale entree met toegang tot het trappenhuis.
Vierde verdieping:
entree, hal met meterkast, toilet met fonteintje, dichte keuken met opstelplaats CV- combiketel, losse koel- / vriescombinatie, fornuis met oven, vaatwasser en deur naar het balkon (oosten), slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot loggia (westen). Woonkamer, slaapkamer met toegang tot de badkamer met douche en wastafel gelegen aan de achterzijde van de woning. Berging in de onderbouw
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 20 m²
- Keuken totaal ca. 6 m²
- Badkamer totaal ca. 3 m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 12 m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 10 m²
- Loggia totaal ca. 7 m²
- Balkon totaal ca. 3 m²
- Berging totaal ca. 11 m²
Bijzonderheden / kenmerken:
INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING KAN TOT UITERLIJK VRIJDAG 1 MEI 2026 TOT 09.00 UUR
- Projectnotaris van toepassing
- Terugkoop-garantie met zelfbewoningsplicht van toepassing
- Koopgarant bepalingen van toepassing (terugkoopverplichting en winst/verliesdeling)
- Maandelijkse VvE-bijdrage (exclusief stookkosten) ca. € 178,12
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- Voor 2027 en 2028 staan er onderhoudswerkzaamheden op de planning.
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het aflopen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.'
Deze woning wordt gepubliceerd met een deadline tot wanneer u zich bij interesse kunt aanmelden, daarna kijken we of er geïnteresseerden met voorrang zijn. Is dit niet het geval dan wordt er geloot.
Bijzonderheden:
o Voorrangsregeling van toepassing voor huurders van een sociale huurwoning van de verkopende woningcorporatie en passend inkomen. De huur moet direct na vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering worden opgezegd.
o Zelfbewoningsplicht; dus (kamer)verhuur of studentenbewoning is niet toegestaan.
o Inschrijving is alleen mogelijk indien u 18 jaar of ouder bent.
o Degene die inschrijft dient de uiteindelijke koper en bewoner te zijn, koopt u samen dan moet u zich ook samen inschrijven door middel van één inschrijving. De bruto-inkomens van alle kopers tellen mee voor de voorrangsregeling.
o Bij meerdere inschrijvingen (ook uit hetzelfde huishouden) vervalt uw deelname.
o U dient op uw contactgegevens bereikbaar te zijn, indien wij u twee dagen niet hebben kunnen bereiken behouden wij ons het recht voor om de woning aan de volgende kandidaat te verkopen.
o Inschrijven kan tot de deadline gemeld in de advertentie.
o Plattegronden en afmetingen zijn indicatief!
KoopGarant
Deze woning wordt onder (Onder)Erfpacht- en KoopGarantbepalingen verkocht. U krijgt van de corporatie een koperskorting van 15% op de taxatiewaarde van deze woning. Dat scheelt aanzienlijk in uw woonlasten. Deze koperskorting wordt bij terugverkoop verrekend. Met KoopGarant bent u verzekerd van een snelle verkoop als u gaat verhuizen. De corporatie koopt de woning binnen drie maanden van u terug.
We plannen de bezichtiging als eerste met geïnteresseerden die voorrang bij ons krijgen. Als er geen voorrangskandidaten zijn gaan we over tot loting.
Voorwaarden KoopGarant
Aan het kopen van een KoopGarant-woning zijn voorwaarden verbonden. Zo heeft u een zelfbewoningplicht, wat onder andere betekent dat u de woning niet (gedeeltelijk) mag verhuren of aan iemand in gebruik mag geven. Daarnaast moet u uw hypotheek afsluiten met Nationale Hypotheekgarantie (NHG). Bovendien wordt, als u de woning terugverkoopt aan de corporatie, de winst of het verlies gedeeld in een verhouding van 15% voor de corporatie en 85% voor u. Een onafhankelijk taxateur bepaalt de marktwaarde van uw woning bij aan- en verkoop. De aan- en verkoopprijs is een vastgestelde prijs, u kunt hier niet over onderhandelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 178,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,789
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.17 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 64 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 192 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- E
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28C (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT M 2698
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 178.17 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- No
Popularity
6,123x
Viewed
107x
Saved
22-4-2026
On Funda
Neighborhood

Van Ewijckstraat en omgeving
Dordrecht- Residents
- 1,285
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




